Архіви/ДАВіО/Д

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви/ДАВіО
Державний архів Вінницької області. Фонди установ, організацій та підприємств до 1917–1920 років
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
http://davio.gov.ua/funds/spisok-funds-davio.pdf

Фонди установ, організацій та підприємств до 1917–1920 років[ред.]

Номер Назва фонду Справ Крайні дати
Д-2 Вінницьке відділення Російського торгово-промислового комерційного банку 51 1902–1917
Д-4 Гайсинське повітове в чиншових справах присутствіє 19 1834–1915
Д-5 Вінницьке повітове в чиншових справах присутствіє 979 1833–1916
Д-6 Товариство Корделівського цукрового заводу 52 1882–1920
Д-7 Брацлавське повітове в чиншових справах присутствіє 674 1837–1917
Д-8 Товариство Калинівського цукрового заводу 26 1905–1919
Д-9 Товариство Левашово-Війтівецького цукрового заводу 113 1881–1919
Д-10 Липовецьке повітове в чиншових справах присутствіє 271 1808–1918
Д-11 Ямпільське повітове в чиншових справах присутствіє 156 1806–1918
Д-12 Літинське повітове в чиншових справах присутствіє 562 1813–1917
Д-13 Вінницька чоловіча вчительська семінарія Київського учбового округу 94 1907–1920
Д-14 Вінницька чоловіча гімназія 686 1832–1920
Д-15 Вінницьке реальне училище 399 1890–1919
Д-16 Могилів-Подільське реальне училище 102 1885–1890
Д-17 Жмеринська чоловіча гімназія 578 1907–1920
Д-18 Вінницька приватна жіноча гімназія Драганової І.М. 89 1903–1920
Д-19 Вінницька міністерська жіноча гімназія 269 1889–1920
Д-20 Вінницьке семикласне комерційне училище 282 1907–1920
Д-21 Піщанська поштово-телеграфна контора 18 1913–1915
Д-22 Чернівецьке поштово-телеграфне відділення 36 1894 –1919
Д-23 Острожецьке волосне правління 165 1874–1919
Д-24 Малокутищанське волосне правління 455 1862–1911
Д-25 Нижньокропивнянське волосне правління 37 1861–1918
Д-26 Люлинецьке волосне правління 236 1862–1917
Д-27 Ямпільська поштово-телеграфна контора 31 1889–1918
Д-28 Липовецька повітова землевпорядна комісія 3 1914–1917
Д-29 Податковий інспектор Вінницького повіту 123 1892–1918
Д-30 Нападівське волосне правління 25 1865–1874
Д-31 Товариство Томашпільського цукрового заводу 16 1890–1919
Д-32 Вишенське волосне правління 67 1862–1875
Д-33 Тиврівське поштово-телеграфне відділення 27 1907–1919
Д-35 Вендичанське волосне правління 326 1870–1917
Д-37 Могилів-Подільська міська управа 90 1892–1920
Д-38 Завідуючий роботами з укріплення та залісення летючих пісків та діяючих ярів у Могилів-Подільському районі Волинсько-Подільського піщано-ярового округу 62 1911–1918
Д-39 Товариство Ковальово-Строганівського цукрового заводу 119 1875–1919
Д-40 Жмеринське двокласне залізничне училище 59 1890–1918
Д-44 Акіндінов В'ячеслав Кузьмич — нотаріус м. Ямполя 33 1898–1919
Д-47 Чагін Олександр Васильович — нотаріус м. Вінниці 320 1880–1917
Д-48 Могилів-Подільське семикласне комерційне училище 179 1904–1920
Д-49 Вінницька міська міщанська управа 439 1879–1915
Д-50 Вінницьке повітове відділення Подільського губернського піклувального про в'язниці товариства 585 1852–1916
Д-54 Вінницький учительський інститут 205 1912–1920
Д-55 Іллінецький цукровий завод Демидової Олени Петрівни 29 1878–1917
Д-56 Брацлавська жіноча гімназія товариства сприяння жіночій освіті 7 1917–1920
Д-57 Пиківська волосна управа 309 1861–1918
Д-59 Вінницький насіннєвий завод фірми Раббетче та Гізеке 29 1894–1919
Д-60 Вінницький міський громадський банк 6 1904–1914
Д-61 Вінницьке відділення Російського для зовнішньої торгівлі банку 30 1909–1918
Д-62 Вінницьке відділення Державного банку 262 1906–1919
Д-63 Акціонерне товариство Барського цукрового заводу 56 1899–1919
Д-64 Товариство Уладівського буряко-цукрового заводу 256 1874–1919
Д-65 Щабельський Григорій Львович — нотаріус м. Жмеринки 1582 1906–1917
Д-66 Котик Костянтин Йосипович — нотаріус м. Жмеринки 497 1910–1919
Д-67 Денисов Василь Львович — нотаріус м-ка Немирова 680 1896–1916
Д-68 Афєньєв Яків Львович — нотаріус м. Могилева-Подільського 771 1880–1920
Д-69 Колоколов Костянтин Іванович — нотаріус м. Літина 226 1881–1888
Д-70 Сірополк Михайло Онисимович — нотаріус м-ка Ольгополя 353 1898–1911
Д-71 Незабитовський Еразм Леопольдович — нотаріус м. Хмільника 231 1873–1907
Д-72 Сваричевський Володимир Миколайович — нотаріус м.Брацлава 248 1883–1917
Д-73 Скальський Костянтин Дмитрович — нотаріус м-ка Тульчина 377 1880–1887
Д-74 Могилів-Подільська чоловіча гімназія 337 1911–1919
Д-75 Бурімов Василь Андрійович — нотаріус м-ка Немирова 276 1880–1898
Д-77 Товариство Степанівського цукрового заводу 62 1898–1919
Д-79 Друга Вінницька міська жіноча гімназія 23 1911–1920
Д-80 З'їзд мирових посередників Вінницького та Літинського повітів, м. Вінниця Подільської губернії 7822 1852–1917
Д-81 Петрашевський Володимир Іванович — нотаріус м-ка Томашполя 6 1915–1920
Д-82 Могилів-Подільська жіноча гімназія 60 1907–1920
Д-83 Могилів-Подільська державна ощадна каса № 643 54 1896–1920
Д-84 Данилевський Дмитро Іларіонович — нотаріус м. Брацлава 1223 1861–1917
Д-85 Богословська церква, с. Хомутинці Вінницького повіту Подільської губернії 12 1796–1860
Д-86 Троїцька церква, с. Заливанщина Вінницького повіту Подільської губернії 19 1823–1913
Д-88 Іоанно-Богословська церква, с. Новоселиця-Літинська Літинського повіту Подільської губернії 79 1808–1922
Д-89 Параскевська церква, с. Бабин Літинського повіту Подільської губернії 62 1809–1919
Д-90 Покровська церква, с. Демидівка Ольгопільського повіту Подільської губернії 69 1821–1911
Д-91 Іоанно-Богословська церква, с. Слобода Потоцька Вінницького повіту Подільської губернії 49 1854–1917
Д-92 Михайлівська церква, с. Сорокотяжинці Брацлавського повіту Подільської губернії 17 1823–1892
Д-93 Троїцька церква, с. Якубівка Липовецького повіту Київської губернії 43 1845–1925
Д-94 Богородицька церква, с. Строїнці Ямпільського повіту Подільської губернії 75 1803–1918
Д-95 Покровська церква, с. Шереметка Вінницького повіту Подільської губернії 2 1849–1852
Д-96 Хресто-Воздвиженська церква, с. Сальник Вінницького повіту Подільської губернії 41 1796–1920
Д-97 Іоанно-Богословська церква, с. Яблуновиця Липовецького повіту Київської губернії 35 1801–1912
Д-99 Чудо-Михайлівська церква, с. Лопатинці Ямпільського повіту Подільської губернії 10 1853–1917
Д-101 Іоанно-Богословська церква, с. Зиновинці Літинського повіту Подільської губернії 44 1823–1915
Д-102 Лукинська церква, с. Малий Чернятин Бердичівського повіту Київської губернії 51 1821–1914
Д-104 Різдво-Богородицька церква, с. Слобідка Межирівська Літинського повіту Подільської губернії 62 1803–1920
Д-105 Чудо-Михайлівська церква, с. Сабарів Вінницького повіту Подільської губернії 9 1809–1884
Д-107 Успенська церква, с. Селевинці Брацлавського повіту Поділської губернії 16 1803–1807
Д-108 Покровський монастир, м. Бар Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 120 1838–1912
Д-109 Свято-Дмитрієвські церкви сіл: Стадниця, Старий Потік Вінницького повіту та с.Черемошне Ямпільського повіту Подільської губернії 101 1795–1918
Д-112 Іллінська церква, с. Стрільчинці Брацлавського повіту Подільської губернії 16 1865–1918
Д-113 Воскресенська церква, с. Рубань Брацлавського повіту Подільської губернії 9 1839–1870
Д-114 Михайлівські церкви сіл: Велика Жмеринка Вінницького повіту, Клітище Літинського повіту та Мітлинці Гайсинського повіту 47 1831–1917
Д-116 Різдво-Богородицька церква, с. Криківці Брацлавського повіту Подільської губернії 53 1803–1917
Д-120 Дмитрієвська церква, с. Лаврівка Вінницького повіту Подільської губернії 17 1882–1915
Д-121 Різдво-Богородицька церква, с. Бруслинів Літинського повіту Подільської губернії 44 1809–1916
Д-123 Михайлівська церква, с. Сербинівка Літинського повіту Подільської губернії 27 1844–1915
Д-124 Параскевська церква, с. Курилівці Межирівського району Подільської губернії 27 1800–1925
Д-125 Хресто-Воздвиженська церква, с. Маянів Вінницького повіту Подільської губернії 17 1873–1920
Д-126 Різдво-Богородицька церква, с. Кусиківці Літинського повіту Подільської губернії 4 1905–1917
Д-127 Михайлівська церква, с. Махнівка Вінницького повіту Подільської губернії 13 1876–1916
Д-128 Іоанно-Богословська церква, с. Стодульці Літинського повіту Подільської губернії 101 1803–1918
Д-129 Брацлавська середня технічна школа 106 1907–1920
Д-130 Успенська церква, с. Гущинці Вінницького повіту Подільської губернії 103 1797–1920
Д-131 Михайлівська церква, с. Овечаче Бердичівського повіту Київської губернії 49 1802–1914
Д-132 Михайлівська церква, с. Великий Митник Літинського повіту Подільської губернії 42 1800–1922
Д-133 Дмитріївська церква, с. Мельниківці Гайсинського повіту Подільської губернії 6 1803–1855
Д-137 Миколаївська церква, с. Пирогів Ямпільського повіту Подільської губернії 65 1803–1917
Д-138 Різдво-Богородицька церква, с. Рахни Польові Ямпільського повіту Подільської губернії 15 1853–1912
Д-139 Вознесенська церква, с. Боблів Брацлавського повіту Подільської губернії 26 1867–1916
Д-141 Покровська церква, с. Сьомаки Вінницького повіту Подільської губернії 22 1875–1914
Д-145 Свято-Богословська церква, с. Павлівка Вінницького повіту Подільської губернії 15 1824–1903
Д-146 Михайлівська церква, с. Нова Гребля Бердичівського повіту Київської губернії 103 1802–1916
Д-147 Троїцька церква, с. Зиновинці Літинського повіту Подільської губернії 4 1898–1915
Д-153 Покровська церква, с. Неменка Липовецького повіту Київської губернії 40 1808–1871
Д-154 Різдво-Богородицька церква, с. П'ятничани Вінницького повіту Подільської губернії 34 1823–1921
Д-156 Лукинська церква, с. Чернятин Бердичівського повіту Київської губернії 15 1857–1919
Д-160 Преображенська церква, с. Лука Мелешківська Вінницького повіту Подільської губернії 5 1796–1864
Д-162 Михайлівська церква, с. Сосонка Вінницького повіту Подільської губернії 1 1845–1863
Д-163 Вознесенська церква, с. Котюжинці Бердичівського повіту Київської губернії 59 1809–1917
Д-164 Аннинська церква, с. Уланівка Липовецького повіту Київської губернії 30 1814–1916
Д-170 Єврейська молитовна громада, м-ко Пиків Вінницького повіту Подільської губернії 12 1902–1906
Д-171 Єврейська молитовна громада, м-ко Браїлів Вінницького повіту Подільської губернії 67 1836–1915
Д-172 Вінницький окружний суд 20111 1899–1920
Д-173 Жмеринська приватна жіноча гімназія А.Я. Лукашевич 322 1909–1920
Д-174 Старший нотаріус Вінницького окружного суду 19159 1880–1920
Д-175 Податковий інспектор Могилів-Подільського повіту 170 1887–1917
Д-176 Податковий інспектор 4-ї дільниці Могилів-Подільського та Ямпільського повітів, м. Могилів-Подільський 23 1885–1888
Д-177 Могилів-Подільське повітове казначейство 1389 1795–1920
Д-180 Вінницьке повітове казначейство 64 1855–1918
Д-182 Брацлавська чоловіча гімназія 132 1914–1920
Д-183 Кисляцька волосна управа 44 1879–1919
Д-184 Кіблицьке волосне правління 78 1861–1910
Д-185 Кунянське волосне правління 20 1887–1911
Д-186 Томашпільське волосне правління 41 1862–1915
Д-187 Брацлавська повітова шкільна рада 6 1911–1920
Д-188 Гайсинська жіноча гімназія Курчинської О.Т. 28 1909–1920
Д-189 Степашківська церковно-учительська школа другого класу 71 1896–1918
Д-190 Забузька церковно-учительська школа другого класу 9 1913–1918
Д-191 Мировий суддя 6-ї дільниці Ольгопільського судово-мирового округу, м-ко Піщанка Ольгопільського повіту Подільської губернії 129 1915–1919
Д-192 Прокурор Вінницького окружного суду 1046 1908–1920
Д-193 Рачківське двокласне сільське народне училище 113 1863–1920
Д-194 Податковий інспектор 3-ї дільниці Вінницького та Літинського повітів, м. Вінниця Подільської губернії 18 1894–1904
Д-196 Мировий посередник 1-ї дільниці Літинського повіту 96 1861–1889
Д-197 Мировий посередник 2-ї дільниці Літинського повіту 57 1861–1882
Д-198 Мировий посередник 3-ї дільниці Літинського повіту 31 1863–1871
Д-199 Мировий посередник 4-ї дільниці Літинського повіту 7 1864–1867
Д-200 Вінницький повітовий предводитель дворянства 927 1827–1916
Д-201 З'їзд мирових посередників Літинського повіту 142 1861–1898
Д-202 Вінницький повітовий комітет по зрівнянню натуральних повинностей 55 1851–1872
Д-203 Вінницьке повітове загальне з торгових цін присутствіє 54 1831–1914
Д-204 Вінницький з'їзд мирових суддів 493 1910–1920
Д-205 Мировий посередник 1-ї дільниці Вінницького повіту 88 1861–1905
Д-206 Мировий посередник 2-ї дільниці Вінницького повіту 169 1861–1903
Д-207 З'їзд мирових посередників Вінницького повіту 129 1861–1905
Д-208 Вінницьке повітове у військовій повинності присутствіє 2064 1874–1917
Д-209 Калинівський волосний суд 2-ї дільниці Вінницького повіту 19 1910–1913
Д-211 Мировий суддя 4-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу 270 1911–1920
Д-212 Джуринське волосне правління 9 1861–1871
Д-213 Мировий посередник 3-ї дільниці Вінницького повіту 53 1861–1885
Д-214 Мировий посередник 4-ї дільниці Вінницького повіту 5 1861–1872
Д-215 Мировий посередник 5-ї дільниці Вінницького повіту 6 1862–1866
Д-217 Яришівське волосне правління 471 1861–1916
Д-218 Хоньківецьке волосне правління 228 1861–1915
Д-221 Стратіївське поштово-телеграфне відділення 14 1911–1919
Д-222 Літинський повітовий суд 2191 1796–1872
Д-229 Калинівське волосне правління 359 1864–1912
Д-230 Вінницька міська управа 2360 1871–1920
Д-231 Супрунівське волосне правління 6 1861–1886
Д-233 Вінницька спілка споживчих товариств 184 1910–1920
Д-234 Сосонське волосне правління 21 1863–1917
Д-236 Мировий суддя 7-ї дільниці Гайсинського судово-мирового округу 56 1918–1919
Д-238 Вінницький повітовий віспяний комітет 31 1851–1888
Д-239 Вінницький повітовий комітет громадського здоров'я 22 1852–1904
Д-240 Березівське волосне правління 134 1861–1889
Д-243 Вінницька в'язниця 35 1910–1919
Д-244 Вінницький повітовий комітет піклування про народну тверезість 21 1896–1914
Д-247 Вінницька повітова шляхова комісія 19 1851–1868
Д-248 Літинський повітовий предводитель дворянства 4 1888–1901
Д-249 Вінницька повітова оціночна комісія 2 1871–1872
Д-250 Вінницький повітовий комітет товариства піклування про поранених та хворих воїнів 11 1870–1908
Д-252 Вінницьке повітове рекрутське присутствіє 57 1869–1874
Д-253 Черепашинецьке волосне правління 43 1864–1875
Д-255 Вінницька повітова земська управа 740 1899–1920
Д-256 Мировий суддя 5-ї дільниці Ямпільського судово-мирового округу 68 1919
Д-257 Юзвинське волосне правління 467 1861–1915
Д-258 Мировий суддя 1-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу, мко Браїлів Вінницького повіту Подільської губернії 298 1894–1911
Д-259 Вахнівське поштово-телеграфне відділення 11 1915–1919
Д-260 Голендрівське поштово-телеграфне відділення 31 1913–1918
Д-261 Джуринське поштово-телеграфне відділення 15 1913–1915
Д-262 Вінницька міська дума 132 1846–1920
Д-264 Вінницька окружна психіатрична лікарня 805 1896–1920
Д-265 Вінницьке міське поліцейське управління 61 1810–1917
Д-266 Сальницька міська дума 10 1869–1920
Д-273 Вінницьке повітове поліцейське управління 30 1861–1916
Д-274 Вінницька повітова дворянська опітка 356 1815–1907
Д-276 Печерське поштово-телеграфне відділення 36 1910–1917
Д-279 Вороновицьке поштово-телеграфне відділення 13 1910–1919
Д-280 Товариство Браїлівського цукрового заводу 2 1917–1918
Д-281 Інспектор народних училищ 5-го району Подільської губернії, м. Вінниця Подільської губернії 207 1901–1918
Д-282 Вінницький повітовий комітет по наданню відстрочок військовозобов'язаним 60 1916–1917
Д-283 Вінницьке повітове відділення Подільської єпархіальної училищної ради 112 1885–1918
Д-284 Майдано-Трепівська церковно-учительська школа другого класу 27 1906–1917
Д-286 Гайсинська міська управа 624 1879–1920
Д-287 Літинська повітова земська управа 2 1917–1918
Д-288 Липовецька повітова земська управа 14 1912–1920
Д-289 Тиврівська волосна управа 9 1887–1919
Д-291 Мовчанське волосне правління 19 1873–1916
Д-292 Обіднянське волосне правління 22 1862–1912
Д-294 Стрижавське волосне правління 25 1862–1914
Д-295 Ямпільське волосне правління 31 1862–1916
Д-296 Серебрійське волосне правління 49 1861–1911
Д-297 Юрковецьке волосне правління 19 1861–1873
Д-298 Мурафське волосне правління 33 1862–1912
Д-300 Конищівське волосне правління 5 1872
Д-301 Вінницький повітовий розпорядчий комітет 22 1880–1904
Д-304 Мурованокуриловецьке поштово-телеграфне відділення 23 1906–1919
Д-305 Іпп Семен Григорович — нотаріус м. Вінниці 90 1904–1918
Д-308 Ясінський Едуард Августович — нотаріус м. Вінниці 38 1916–1920
Д-309 Розенберг Ізраїль Львович — нотаріус м. Вінниці 126 1917–1918
Д-310 Денисов Михайло Львович — нотаріус м. Літина 436 1888–1912
Д-311 Івашкевич Густав Антонович — нотаріус м. Ольгополя 387 1880–1898
Д-312 Філіппов Микола Васильович — нотаріус м. Вінниці 50 1911–1916
Д-313 Романенко Василь Йосипович — нотаріус м. Гайсина 55 1897–1917
Д-314 Петрусевич Степан Пилипович — нотаріус м-ка Немирова 210 1880–1888
Д-316 Хомицький Леонід Вікторович — нотаріус м. Ольгополя 422 1907–1914
Д-317 Черняєв Євген Васильович — нотаріус м-ка Тульчина 26 1849–1887
Д-319 Ерістов Олександр Костянтинович — нотаріус м. Літина 88 1912–1913
Д-320 Данутинський Сергій Михайлович — нотаріус м. Гайсина 330 1888–1897
Д-323 Єліашевич В'ячеслав Казимирович — нотаріус м. Хмільника 1288 1907–1919
Д-325 Котюжинецьке волосне правління 1 1863 –1875
Д-327 Раппопорт Іван Григорович — нотаріус м. Бара 3 1919
Д-328 Двораківський Володимир Адамович — нотаріус м.Вінниці 228 1918–1919
Д-329 Лучанське волосне правління 33 1868–1912
Д-330 Уладівське волосне правління 13 1866–1874
Д-331 Шаргородське волосне правління 34 1862–1888
Д-332 Гавришівське волосне правління 1241 1861–1918
Д-333 Станіславчицьке волосне правління 8 1890–1912
Д-334 Янівське волосне правління 27 1861–1882
Д-335 Шпиківське волосне правління 417 1865–1916
Д-336 Журавлівське волосне правління 10 1908–1917
Д-337 М'ястківське волосне правління 25 1873–1909
Д-338 Чоботарська сільськогосподарська реміснича школа 17 1907–1919
Д-339 1-е Вінницьке міське чотирикласне училище 21 1910–1919
Д-349 Чуківська церковно-учительська школа другого класу 11 1903–1917
Д-350 Маньківське земське однокласне училище 6 1908–1912
Д-351 Жмеринська чоловіча єврейська гімназія 3 1917–1919
Д-352 Податковий інспектор Брацлавського повіту, м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії 119 1885–1915
Д-353 Жмеринські вечірні загальноосвітні курси Київського учбового округу 22 1917–1919
Д-354 Вінницький сирітський суд 341 1796–1920
Д-355 Вінницька державна ощадна каса № 496 50 1892–1918
Д-357 Ольгопільська повітова земська управа 18 1911–1920
Д-358 Шпиківський цукровий завод Балашова 42 1895–1919
Д-359 Мировий суддя 3-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу 102 1909–1918
Д-360 Мировий суддя 2-ї дільниці Вінницького судово-мирового округу 56 1910–1912
Д-361 Ободівський буряко-цукровий завод М.Ф. Собанського 3 1908–1918
Д-362 Тульчинське з квартирного податку присутствіє 29 1893–1894
Д-363 Великокісницьке волосне правління 15 1870–1916
Д-364 Пеньківське волосне правління 158 1862–1917
Д-365 Ярузьке волосне правління 10 1863–1904
Д-366 Товариство Красносільського цукрового заводу 46 1913–1919
Д-367 Соколівський цукровий завод поміщика Беліни Бржозовського 7 1903–1918
Д-369 Могилів-Подільське повітове в чиншових справах присутствіє 267 1845–1910
Д-370 Брацлавське лісництво Києво-Подільського управління земельних справ та державного майна 228 1832–1920
Д-376 Вінницька повітова санітарно-виконавча комісія 4 1893
Д-379 Брацлавська повітова земська управа 123 1912 –1919
Д-380 Мальчівецька сільськогосподарська дослідна станція Подільського губернського земства 2 1916
Д-381 Управління Брацлавського повітового військового начальника 15 1915–1917
Д-382 Управління Липовецького повітового військового начальника 4 1915–1918
Д-383 Управління Могилів-Подільського повітового військового начальника 11 1915–1917
Д-384 Гайсинська повітова земська управа 12 1912–1919
Д-385 Мировий суддя 1-ї дільниці Брацлавського судово-мирового округу 98 1910–1912
Д-386 Ямпільське повітове казначейство 20 1897–1917
Д-388 Гайсинська повітова землевпорядна комісія 215 1906–1917
Д-389 Подільська спілка кредитних та позичково-ощадних товариств, м. Вінниця Подільської губернії 216 1912–1920
Д-391 Вінницький міський магістрат 1096 1796–1861
Д-392 Гайсинська міська дума 4 1885–1906
Д-393 Немирівське міське з квартирного податку присутствіє 3 1912–1915
Д-395 Вінницький казенний винний склад Подільського акцизного управління 58 1897–1920
Д-396 Віннициький повітовий комітет по знищенню саранчі 3 1860–1863
Д-397 Вінницька єврейська молитовна громада 142 1823–1915
Д-399 Куняно-Райгородське лісництво Києво-Подільського управління земельних справ та державного майна 13 1919 –1920
Д-400 Янівська єврейська молитовна громада 109 1853–1914
Д-401 Станіславчицька єврейська молитовна громада 14 1891–1906
Д-402 Тиврівська єврейська молитовна громада 48 1836–1910
Д-404 Юзвинська єврейська молитовна громада 37 1834–1907
Д-405 Немирівське волосне правління 15 1862–1912
Д-406 Миколаївська церква, с. Якушинці Вінницького повіту Подільської губернії 5 1875–1885
Д-407 Іллінецька єврейська молитовна громада 108 1843–1882
Д-409 Пиківський римо-католицький костел, м-ко Пиків Вінницького повіту Подільської губернії 13 1788–1908
Д-411 Богородицька церква, с. Кривошиїнці Вінницького повіту Подільської губернії 13 1803–1896
Д-413 Різдво-Богородицька церква, с. Мізяківські Хутори Вінницького повіту Подільської губернії 13 1799–1872
Д-416 Хресто-Воздвиженська церква, с. Рожни Літинського повіту Подільської губернії 15 1839–1914
Д-421 Великокрушлинецьке сільське управління 289 1836–1867
Д-442 Мурованокуриловецьке волосне правління 49 1861–1902
Д-443 Тульчинська чоловіча гімназія 6 1917–1919
Д-444 Тульчинське духовне училище Подільської єпархіальної училищної ради 13 1888–1919
Д-446 Гайсинська повітова в справах виборів до Державної думи комісія 19 1905–1907
Д-448 Завідуючий роботами з укріплення та залісення летючих пісків і діючих ярів Вінницького району Волинсько-Подільського піщано-ярового округу, м. Вінниця Подільської губернії 35 1911–1918
Д-449 Могилів-Подільське поштово-телеграфне відділення 16 1894–1919
Д-450 Білківське двокласне земське училище Київського учбового округу 17 1909–1919
Д-451 Немирівська спілка споживчих товариств 41 1916–1919
Д-452 Пиківський волосний суд 2-ї мирової дільниці Вінницького повіту 77 1909–1913
Д-455 Тульчинська міська поліція 19 1812–1815
Д-456 Могилів-Подільське повітове поліцейське управління 16 1870–1916
Д-457 Літинське повітове поліцейське управління 19 1863–1875
Д-458 Брацлавське повітове поліцейське управління 8 1862–1883
Д-459 Ольгопільське повітове поліцейське управління 17 1863–1916
Д-460 Ямпільське повітове поліцейське управління 8 1861–1871
Д-462 Брацлвська повітова в'язниця 5 1864–1918
Д-463 Барська міська поліція 3 1843–1857
Д-464 Ямпільська повітова в'язниця 4 1910–1911
Д-465 Ольгопільська повітова в'язниця 3 1910–1911
Д-468 Ольгопільський повітовий суд 2786 1795–1872
Д-469 Могилів-Подільська прикордонна карантинна контора 9 1801–1845
Д-470 Вінницький повітовий суд 2187 1793–1872
Д-471 Гайсинський повітовий суд 1409 1796–1872
Д-472 Могилів-Подільський повітовий суд 1357 1795–1872
Д-473 Брацлавський повітовий суд 1709 1793–1872
Д-474 Ямпільський повітовий суд 1820 1794–1872
Д-475 Могилів-Подільський міський магістрат 484 1796–1862
Д-477 Ямпільський земський суд 156 1797–1859
Д-478 Гайсинський земський суд 24 1798–1861
Д-479 Могилів-Подільський земський суд 88 1796–1867
Д-480 Вінницький земський суд 106 1785–1859
Д-481 Гайсинський повітовий підкоморський суд 5 1801–1807
Д-482 Управління Літинського повітового військового начальника 5 1916–1917
Д-483 Ямпільський межовий апеляційний суд 41 1814–1838
Д-484 Вінницький межовий апеляційний суд 28 1783–1840
Д-485 Вербовецька міська ратуша 4 1802–1810
Д-486 Брацлавський повітовий стряпчий 19 1859–1864
Д-487 Судовий слідчий Гайсинського повіту 18 1811–1881
Д-489 Літинський межовий апеляційний суд 4 1815–1846
Д-490 Вінницький повітовий підкоморський суд 4 1799–1811
Д-491 Управління Ольгопільського повітового військового начальника 5 1916–1919
Д-492 Літинський земський суд 133 1797–1861
Д-494 Гайсинський міський магістрат 10 1835–1861
Д-495 Брацлавський міський магістрат 50 1791–1861
Д-496 Літинський міський магістрат 33 1813–1861
Д-497 Брацлавська верхня розправа, м. Вінниця Вінницького повіту Брацлавського намісництва 3 1796–1797
Д-498 Управління Гайсинського повітового військового начальника 44 1915–1917
Д-500 Могилів-Подільська повітова дворянська опіка 8 1827–1915
Д-501 Барська міська дума 26 1865–1880
Д-504 Вінницька повітова в справах виборів до Державної Думи комісія 25 1905–1907
Д-506 Вінницьке духовне правління 214 1800–1860
Д-507 Брацлавський земський суд 72 1797–1857
Д-508 Могилів-Подільська міська дума 9 1881–1903
Д-509 Ольгопільська міська дума 12 1884–1913
Д-510 Брацлавська повітова дворянська опіка 4 1827–1848
Д-511 Жмеринський евакуаційний пункт Південно-Західного фронту 2 1914–1917
Д-512 Могилів-Подільський повітовий землемір 2 1842–1848
Д-513 Могилів-Подільське духовне правління 271 1795–1860
Д-514 Ямпільський повітовий підкоморський суд 6 1798–1809
Д-515 Брацлавський межовий апеляційний суд 8 1818–1840
Д-516 Літинська міська дума 3 1884–1885
Д-517 Ольгопільська міська ратуша 4 1847–1860
Д-520 Ольгопільська повітова в справах виборів до Державної Думи комісія 12 1905–1907
Д-521 Брацлавська казенна палата, м. Вінниця Вінницького повіту Брацлавського намісництва 79 1794–1798
Д-523 Ольгопільське городниче правління 1 1845–1846
Д-524 Ямпільський повітовий стряпчий 3 1834–1839
Д-526 Брацлавський повітовий землемір 3 1833–1846
Д-527 Ямпільська повітова дворянська опіка 3 1836–1862
Д-528 Ольгопільський повітовий землемір 6 1876–1878
Д-530 Хмільницька міська дума 20 1869–1880
Д-532 Барська міська управа 2 1888–1893
Д-533 Бершадський земський суд 121 1796–1797
Д-540 Судовий слідчий 2-ї дільниці Літинського повіту 7 1861–1880
Д-541 Вінницька військова будівельна комісія 2 1899–1901
Д-542 Вінницьке повітове опікунство із забезпечення сімей запасних нижчих чинів та ратників ополчення 61 1914–1918
Д-543 Махнівська повітова дворянська опіка 145 1810 –1861
Д-545 Брацлавський сирітський суд 2 1843–1850
Д-546 Липовецький земський суд 52 1801–1857
Д-548 Ямпільсько-Могилівський з'їзд мирових посередників 2 1872–1881
Д-549 Гайсинське повітове поліцейське управління 7 1864–1880
Д-551 Літинська повітова дворянська опіка 2 1829–1843
Д-554 Начальник військ Вінницького гарнізону 3 1917
Д-555 Вінницьке повітове опікунство дитячими притулками відомства установ імператриці Марії 14 1910 -1918
Д-556 Брацлавське повітове рекрутське присутствіє 7 1831–1871
Д-557 Рубанське двокласне сільське народне училище 7 1914–1918
Д-558 Жмеринський розподільчий пункт Південно-Західного фронту 20 1916–1918
Д-562 Двокласне училище при Тростянецькому цукровому заводі 12 1906–1917
Д-563 Брацлавська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія 3 1910–1912
Д-564 Управління Немирівським маєтком графині М.Б. Строганової 7 1861–1912
Д-565 Вінницький міський землемір 3 1880–1910
Д-566 Мировий суддя 2-ї дільниці Брацлавського судово-мирового округу 10 1912–1918
Д-569 Вінницький базовий речовий склад Подільського губернського інтендантського управління 2 1916 –1917
Д-573 Янковський Олександр Іванович — нотаріус м. Бара 62 1886–1917
Д-574 Асланович Петро Олександрович — нотаріус м. Бара 32 1880–1891
Д-575 Корсак Анзельм Аполінарійович — нотаріс м. Ямполя 30 1880–1891
Д-576 Вінницька міська реміснича управа 17 1874–1887
Д-577 Наглядач церковно-парафіяльних шкіл 2-го району 5-го Літинського округу Подільської єпархіальної училищньої ради 4 1886–1918
Д-578 Михайлівська церква, с. Паріївка Липовецького повіту Київської губернії 47 1796–1919
Д-579 Ямпільська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія 2 1907
Д-581 Вінницький шпиталь Подільського губернського земства 15 1914–1915
Д-582 Дзюньківська міщанська управа 35 1908–1915
Д-583 Дашівська міщанська управа 3 1908–1909
Д-584 Китайгородська міщанська управа 21 1908–1915
Д-585 Лукашівська міщанська управа 18 1908–1915
Д-586 Козятинська міщанська управа 22 1908–1915
Д-587 Вахнівська міщанська управа 13 1908–1913
Д-588 Новоприлуцька міщанська управа 16 1908–1915
Д-589 Липовецька повітове казнечейство 42 1818–1902
Д-591 Томашевський Олімпій Михайлович — нотаріус м. Бара 47 1911–1918
Д-593 Дзюньківська поштово-телеграфна контора 11 1914–1918
Д-594 Уланівське поштово-телеграфне відділення 26 1894–1917
Д-595 Козятинська поштово-телеграфна контора 22 1910–1918
Д-597 Брацлавсько-Гайсинський з'їзд мирових посередників, м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії 59 1907–1913
Д-598 Мировий посередник 2-ї дільниці Липовецького повіту 29 1891–1894
Д-599 Брацлавська реміснича управа 4 1852
Д-600 Ямпільське повітове рекрутське присутствіє 2 1872
Д-601 Піщанська карантинна контора 3 1813
Д-603 Вінницька повітова ревізька комісія 20 1811–1858
Д-604 Літинське духовне правління 84 1796–1860
Д-605 Літинське повітове рекрутське присутствіє 6 1829–1874
Д-606 Ольгопільське духовне правління 114 1796–1858
Д-608 Липовецький повітовий суд 2498 1796–1872
Д-609 Балабанівська міщанська управа 14 1908–1912
Д-610 Літинський підкоморський суд 2 1802
Д-611 Липовецький повітовий предводитель дворянства 2
Д-612 Вінницьке кредитне ощадне товариство 2 1917–1918
Д-613 Комаргородське поштово-телеграфне відділення 3 1916–1917
Д-614 Копайгородська поштово-телеграфна контора 5 1903–1917
Д-615 Загнітківське поштово-телеграфне відділення 1 1912–1917
Д-616 Гайсинське поштово-телеграфне відділення 6 1896–1919
Д-617 Джулинське поштово-телеграфне відділення 7 1911–1918
Д-618 Сутиське кредитно-ощадне товариство 16 1914–1916
Д-619 Слободо-Лузьке поштово-телеграфне відділення 2 1916–1917
Д-620 Немерченська поштово-телеграфна контора 4 1908–1917
Д-621 Ободівське поштово-телеграфне відділення 2 1896–1897
Д-622 Попелюська поштово-телеграфна контора 11 1901–1918
Д-624 Теплицька поштово-телеграфна контора 1 1916
Д-625 Кам'янська поштово-телеграфна контора 7 1909–1917
Д-626 Гніванська поштово-телеграфна контора 7 1904–1912
Д-628 Брацлавське повітове відділення Подільського губернського піклувального про в'язниці товариства 2 1872
Д-630 Брацлавський повітовий совісний суд 9 1796–1797
Д-633 Тульчинський повітовий суд 5 1796–1797
Д-634 Бершадська повітова дворянська опіка 7 1795–1796
Д-635 Бершадський повітовий суд 14 1796–1797
Д-636 Вінницький міський словесний суд 2 1796
Д-637 Управління Жмеринського етапного коменданта 6 1915
Д-640 Товариство Юзефо-Миколаївського цукрового заводу, ст. Голендри Бердичівського повіту Київської губернії 17 1898–1919
Д-641 Борщівецька поштово-телеграфна контора 3 1914–1917
Д-642 Товариство Брідоцького цукрового заводу 16 1898–1916
Д-643 Турбівська поштово-телеграфна контора 5 1915–1917
Д-653 Уланівський римо-католицький костел, м-ко Уланів Літинського повіту Подільської губернії 6 1855–1917
Д-654 Подільська губернська єпархіальна училищна рада, м. Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільського повіту Подільської губернії 19 1893–1905
Д-656 Зозівське волосне правління 2 1890
Д-658 Літинський повітовий сирітський суд 2 1905–1916
Д-660 Мировий суддя 3-ї дільниці Липовецького повіту 1 1897
Д-662 Подільське губернське опікунство дитячими притулками, м. Вінниця Подільської губернії 7 1913–1917
Д-663 Подільське губернське у податкових справах присутствіє, м. Вінниця Подільської губернії 2 1918–1919
Д-664 Управління Вінницького повітового військового начальника 5 1916–1918
Д-665 Брацлавське повітове відділення Подільської єпархіальної училищної ради 7 1908–1917
Д-666 Ольгопільське повітове у чиншових справах присутствіє 44 1842–1917
Д-668 Брацлавська нижня розправа 7 1796–1797
Д-669 Брацлавська духовна консисторія 25 1792–1865
Д-671 Вінницька нижня розправа 3 1796
Д-672 Северинівський цукровий завод Хрякова, Вейссе та К. 2 1908–1909
Д-673 Немирівська гімназія Київського учбового округу 7 1847–1857
Д-674 Крушлинецька сільська розправа 6 1846–1860
Д-675 Тульчинський нижній земський суд 53 1796–1797
Д-676 Шиманський М.Ф. — нотаріус м. Бара 2 1892
Д-677 Липовецький повітовий землемір 157 1799–1873
Д-678 Бершадське городниче правління 142 1794–1797
Д-679 Липовецька повітова ревізька комісія 2 1850
Д-680 Шереметське народне однокласне училище 34 1882 –1919
Д-683 Ольгопільське лісництво Києво-Подільського управління землеробства та державного майна 5 1889–1919
Д-684 Кожухівське волосне правління 8 1899–1910
Д-685 Покровська церква, с. Вишенька Вінницького повіту Подільської губернії 9 1792–1893
Д-686 Кузьмо-Дем'янівська церква, с. Чернятинці Літинського повіту Подільської губернії 38 1796–1913
Д-687 Кузьмо-Дем'янівська церква, с. Ступник Уланівського району Бердичівського округу 81 1794–1929
Д-692 Миколаївська церква, м-ко Янів Вінницького повіту Подільської губернії 3 1803–1916
Д-693 Миколаївська церква, м. Вінниця Вінницької області 17 1823–1959
Д-697 Мировий суддя 9-ї дільниці Ямпільського судово-мирового округу 2 1918–1920
Д-698 Тульчинське восьмикласне комерційне училище Міністерства торгівлі та промисловості 4 1916–1918
Д-699 Беднарський Стефан Олександрович — нотаріус м. МогилеваПодільського 2 1918–1920
Д-700 Управління начальника гарнізону м. Жмеринки 4 1916–1919
Д-701 Штаб Тульчинського військового загону Київського військового округу 8 1863–1864
Д-711 Літинський деканат 8 1829–1912
Д-712 Ямпільський деканат 6 1872–1886
Д-714 Брацлавський з'їзд мирових суддів Брацлавського судово-мирового округу 32 1895–1919
Д-715 Мировий посередник 2-ї дільниці Гайсинського повіту 2 1916–1917
Д-716 Тернівське волосне правління 15 1864–1910
Д-717 Теплицьке волосне правління 3 1904–1914
Д-718 Красносільське волосне правління 4 1866–1890
Д-719 Рубанське волосне правління 9 1862 –1912
Д-720 Жаданівське волосне правління 2 1904–1907
Д-721 Зозівська міщанська управа 6 1907–1912
Д-722 Конельська міщанська управа 11 1907–1912
Д-723 Оратівська міщанська управа 6 1908–1909
Д-725 Гайсинська повітова ревізька комісія 10 1858–1863
Д-726 Ямпільська повітова ревізька комісія 29 1858
Д-727 Могилів-Подільська повітова ревізька комісія 10 1855–1858
Д-728 Юзвинське сільське управління 11 1849–1866
Д-729 Юзвинська сільська розправа 4 1859–1866
Д-730 Літинська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія 2 1907
Д-731 Брацлавська повітова ревізька комісія 28 1832–1887
Д-732 Терлицька міщанська управа 18 1908–1911
Д-733 Цибулівська міщанська управа 5 1909–1910
Д-734 Сарнівська міщанська управа 19 1905–1911
Д-735 Кожанське волосне правління 2 1873
Д-736 Самгородоцька міщанська управа 19 1903–1915
Д-737 Колекція документів римо-католицьких деканатів: Києво-Васильківського, Сквирського, Богуславсько-Уманського, Махнівсько-Липовецького, Звенигородського, Таращанського, Радомишльського, Кам'янець-Подільського, Могилів-Подільського 143 1762–1869
Д-739 Товариство Махаринецького цукрового заводу 40 1875–1919
Д-740 Заливанщинський цукровий завод 3 1910–1915
Д-741 Римо-католицький костел, м-ко Білопілля Бердичівського повіту Київської губернії 22 1784–1911
Д-742 Петро-Павлівська церква, м-ко Білопілля Бердичівського повіту Київської губернії 14 1802–1907
Д-747 Дмитріївська церква, с. Малий Острожок Вінницького повіту Подільської губернії 3 1813–1906
Д-748 Михайлівська церква, с. Великий Острожок Вінницького повіту Подільської губернії 19 1796–1910
Д-762 Махнівське духовне правління 2 1836 –1842
Д-764 Юрківецьке волосне правління 9 1904–1918
Д-767 Параскевська церква, с. Новоселиця-Залужська Літинського повіту Подільської губернії 2 1822–1844
Д-768 Гавришівське сільське управління 20 1836–1844
Д-769 Хижинецьке сільське управління 19 1837–1843
Д-770 Тяжилівське сільське управління 11 1836–1858
Д-771 Телепеньківське сільське управління 13 1837–1843
Д-772 Малокрушлинецьке сільське управління 11 1836–1842
Д-773 Сокиринецьке сільське управління 10 1836–1844
Д-774 Рожнятівська волосна управа 161 1861–1920
Д-775 Покутинське волосне правління 5 1862–1868
Д-776 Вінницька інтендантська хлібопекарня Київського окружного військового інтендантського управління 11 1914–1917
Д-777 Миколаївський жіночий монастир другого класу, м-ко Немирів Брацлавського повіту Подільської губернії 2 1913 –1914
Д-781 Терешпільське волосне правління 2 1862–1863
Д-782 Обіднянське поштово-телеграфне відділення 2 1916
Д-783 Немирівська поштово-телеграфна контора 64 1886–1919
Д-784 Юхимівське сільське управління 2 1846
Д-785 Голинчинецьке сільське управління 2 1846
Д-786 Могилів-Подільська міська лікарня 2 1901–1902
Д-787 Калинівська поштово-телеграфна контора 5 1910–1913
Д-788 Мізяківське волосне правління 2 1870
Д-789 Могилів-Подільський межовий апеляційний суд 5 1817–1839
Д-790 Гайсинсько-Ольгопільський межовий апеляційний суд, м.Гайсин Гайсинськгого повіту Поділської губернії 21 1798–1838
Д-791 Гайсинсько-Ольгопільський повітовий підкоморський суд, м. Гайсин Гайснського повіту Подільської губернії 4 1797–1807
Д-792 Гайсинсько-Ольгопільський повітовий земський суд, м. Гайсин Гайсинського повіту Подільської губернії 114 1797–1836
Д-793 Товариство допомоги бідним євреям, м. Могилів-Подільський Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 4 1915–1919
Д-794 Деребчинський цукровий завод барона Масса 1 1881
Д-795 Волосько-Махаринецька нижча сільськогосподарська школа 1 1916
Д-796 Гайсинсько-Брацлавська повітова школа, м-ко Немирів Брацлавського повіту Подільської губернії 2 1819–1821
Д-798 Гайсинське духовне правління 110 1796–1860
Д-799 Брацлавське духовне правління 186 1795–1860
Д-800 Ямпільське духовне правління 14 1800–1850
Д-802 Римо-католицький костел, м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії 5 1799–1834
Д-803 Римо-католицький костел, м. Вінниця Подільської губернії 2 1796–1814
Д-804 Могилів-Подільське повітове рекрутське присутствіє 2 1848
Д-805 Преображенський собор, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії 3 1807–1896
Д-806 Могилів-Подільський повітовий предводитель дворянства 2 1839–1848
Д-807 Могилів-Подільська військово-слідча комісія з політичних справ 2 1864–1865
Д-808 Барська школа 2 1820–1823
Д-809 Могилів-Подільська повітова продовольча комісія 2 1830
Д-811 Ольгопільсько-Балтський з'їзд мирових посередників, м. Ольгопіль Ольгопільського повіту Подільської губернії 3 1862–1881
Д-812 Кривошиїнецьке волосне правління 21 1861–1875
Д-813 Зятківецьке волосне правління 8 1871–1875
Д-814 Білопільська міщанська управа 12 1908–1910
Д-815 Кузьминецьке волосне правління 1 1874
Д-816 Степанівське волосне правління 5 1861–1874
Д-817 Митківське волосне правління 1 1867
Д-818 Клембівське волосне правління 3 1862–1904
Д-819 Комаргородське волосне правління 1 1862–1880
Д-820 Великорусавське волосне правління 1 1864
Д-821 Якушинецьке волосне правління 8 1863–1875
Д-822 Селищанське волосне правління 6 1868–1879
Д-823 Винозьке волосне правління 1 1873
Д-824 Следзянське волосне правління 3 1870–1873
Д-825 Товариство Гонорівського цукрового заводу 4 1894–1917
Д-826 Товариство Чорноминського цукрового заводу 2 1903–1917
Д-827 Акціонерне товариство Сосновецького цукрового заводу 2 1918
Д-828 Товариство Тростянецького цукрового заводу 7 1884–1917
Д-829 Товариство Носківецького цукрового заводу 2 1894–1897
Д-830 Товариство Вендичанського та Хрінівського цукрових заводів, с. Вендичани Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 44 1901–1915
Д-831 Писарівське волосне правління 20 1861–1866
Д-832 Луко-Мелешківське волосне правління 67 1867 –1877
Д-833 Коханівське волосне правління 73 1861–1876
Д-834 Тимчасовий військовий суд Київського військового округу, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії 2 1898
Д-835 Котюжанське волосне правління 12 1862–1905
Д-836 Мировий суддя 10-ї дільниці Ольгопільського судово-мирового округу, м-ко Піщанка Ольгопільського повіту Подільської губернії 136 1918–1919
Д-837 Бершадський повітовий предводитель дворянства 2 1796
Д-838 Товариство Ялтушківського цукрового заводу 19 1871–1917
Д-839 Вінницький повітовий землемір 1 1874
Д-840 Махнівська міщанська управа 3 1909–1913
Д-841 Успенська церква, с. Малинівка Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 1 1840–1865
Д-842 Іоанно-Богословська церква, с. Сапіжанка Ямпільського повіту Подільської губернії 1 1888–1890
Д-843 Рачківське однокласне земське училище 1 1917
Д-844 Директор училищ Подільської губернії, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії 171 1781–1832
Д-845 Миколаївська церква, м-ко Гранів Гайсинського повіту Подільської губернії 2 1824–1876
Д-846 Липовецьке духовне правління 4 1800–1836
Д-847 Андрушівська волосна позичково-ощадна каса 4 1916–1919
Д-848 Чернявський волосний суд 5 1875–1880
Д-850 Вердилій І.В. — нотаріус м. Могилева-Подільського 2 1915
Д-851 Сваричевський Вітт Миколайович — нотаріус м. Ямполя 15 1888–1898
Д-852 Ганнопільське волосне правління 22 1874–1909
Д-853 Хмільницьке волосне правління 2 1877
Д-854 Податковий інспектор Гайсинського повіту 2 1904–1905
Д-855 Кукавське волосне правління 12 1863–1912
Д-856 Бронницьке волосне правління 3 1912
Д-857 Левашов Володимир Васильович — граф, власник цукрового заводу 4 1861–1895
Д-858 Товариство Дзюньківського цукрового заводу 2 1906
Д-859 Махнівське повітове дворянське училище 56 1830–1843
Д-860 Махнівське рекрутське присутствіє 3 1797–1803
Д-861 Самгородоцька поштово-телеграфна контора 4 1913–1918
Д-862 Погребищенська міщанська управа 12 1910–1915
Д-863 Щербатови — князі, поміщики Подільської та Херсонської губернії 117 1862–1920
Д-864 Махнівський повітовий суд 32 1834–1848
Д-865 Махнівський повітовий земський суд 50 1799–1832
Д-866 Грохольські — графи, поміщики Подільської губернії 81 1853–1918
Д-867 Андрушівське волосне правління 147 1871–1916
Д-868 Андрушівський цукровий завод 9 1903–1916
Д-870 Преображенська церква, с. Поличенці Бердичівського повіту Київської губернії 35 1809–1918
Д-876 Свитинецьке волосне правління 2 1862–1889
Д-879 Потоцькі — графи, поміщики Подільської та Херсонської губерній 47 1825–1917
Д-880 Строганови — графи, поміщики Подільської та Херсонської губерній 68 1841–1914
Д-881 Махнівський повітовий землемір 97 1804–1852
Д-883 Спичинецька міщанська управа 27 1909–1914
Д-884 Товариство Соболівського цукрового заводу 3 1868–1913
Д-885 Ольгопільська повітова ревізька комісія 1 1816
Д-887 Гайсинська повітова дворянська опіка 1 1830
Д-888 Могилів-Подільська повітова у справах виборів до Державної Думи комісія 3 1907
Д-892 Брацлавська кримінальна палата 40 1793–1797
Д-893 Мировий суддя 4-ї дільниці Гайсинського судово-мирового округу 1 1915
Д-895 Брацлавське намісницьке правління 3 1796
Д-896 Карти та плани населених пунктів, земельних ділянок, будівельних об'єктів Вінниччини (колекція) 189 1759–1916
Д-897 Комісія зі збору пожертвувань на армію по Брацлавському повіту Брацлавського воєводства 1 1789
Д-899 Липовецьке повітове рекрутське присутствіє 8 1799–1868
Д-900 Липовецька повітова у справах виборів до Державної Думи комісія 35 1905–1912
Д-901 Левитський Федір Пилипович — нотаріус м. Козятина 20 1912–1917
Д-903 Липовецька міська дума 4 1827–1917
Д-904 Метричні книги церков, костелів та рабинатів Подільської та Київської губерній 4545 1772–1925
Д-905 Метричні книги церков, костелів та рабинатів м.Вінниці 169 1827–1920
Д-906 Брацлавська цивільна палата, м. Вінниця Вінницького повіту Брацлавського намісництва 23 1796–1797
Д-908 Махнівське повітове казначейство, м-ко Махнівка Махнівського повіту Київської губернії 1 1843
Д-909 Святопараскевська церква, с. Нетребівка Ямпільського повіту Подільської губернії 13 1837–1915 рр., 1942–1944
Д-910 Мурафський римо-католицький манастир домініканського ордену, м-ко Мурафа Ямпільського повіту Подільської губернії 10 1743–1842
Д-911 Лубєнські, графи, землевласники в Україні Білорусі та Польщі 38 1889–1911

Відсутні фонди[ред.]

Список пропущених у реєстрі номерів фондів, об'єднаних з іншими фондами[ред.]

Список пропущених у реєстрі номерів фондів, що були передані до інших архівів[ред.]

Назва фонду Куди передано № фонду Дата передавання
1 Подільський губернський лісоохоронний комітет Держархів Хмельницької обл. 35 1956
3 Бердичівське повітове у чиншевих справах присутствіє Філіал Держархіву Житомирської обл. у м.Бердичів 225 1956
34 Кам'янець-Подільський окружний суд Держархів Хмельницької обл. 144 1957
41 Мартиновський Костянтин Леонідович — нотаріус м-ка Балта Держархів Одеської обл. 739 1955
42 Паске Роберт Антонович — нотаріус м-ка Голованівськ Держархів Одеської обл. 688 1953
43 Рибницька нотаріальна контора Центральний державний історичний архів Молдавської РСР 1222 1953
45 Яновицький Дмитро Степанович — нотаріус м-ка Зінькова Держархів Хмельницької обл. 730 1953
46 Маницький Михайло Микитович — нотаріус м-ка Ярмолинці Держархів Хмельницької обл. 393 1953
51 Подільська губернська земська управа Держархів Хмельницької обл. 233 1956
52 Зікєєв Микола Миколайович — нотаріус м-ка Деражня Держархів Хмельницької обл. 380 1955
58 Подільське губернське акцизне управління Держархів Хмельницької обл. 245
76 Затонський — нотаріус м. Нова Ушиця Держархів Хмельницької обл. 757
140 Подільська духовна консисторія Держархів Хмельницької обл. 315 1952
178 Києво-Подільське управління земельних справ і державного майна Центральний державний історичний архів України, м.Київ 492 1953
179 Подільська губернська казенна палата Держархів Хмельницької обл. 226 1953
216 Подільський губернський розпорядчий комітет Держархів Хмельницької обл. 240 1953
220 Подільське губернське жандармське управління Центральний державний історичний архів України, м.Київ 301 1958
223 Подільське губернське церковно-будівельне присутствіє Держархів Хмельницької обл. 34
224 Канцелярія Подільського губернатора Держархів Хмельницької обл. 228 1950
225 Подільська губернська тюремна інспекція Держархів Хмельницької обл. 259 1953
226 Подільське губернське в селянських справах присутствіє Держархів Хмельницької обл. 112 1955
227 Подільське дворянське депутатське зібрання Держархів Хмельницької обл. 230
228 Подільське губернське правління Держархів Хмельницької обл. 227
254 Балтсько-Ольгопольський з'їзд мирових посередників Держархів Одеської обл. 747 1955
267 Радомське губернське жандармське управління жандармських унтер-офіцерів Островецької дільниці Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1258 1953
268 Вінницьке відділення Київського жандармського поліцейського управління залізниць Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1259 1953
269 Вінницьке відділення Одеського жандармського поліцейського управління залізниць Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1259 1953
270 Центральна комісія, створена для розвитку дій дворянських депутатських зібрань Київської, Подільської і Волинської губерній Центральний державний історичний архів України, м.Київ 481
272 Балтський повітовий справник Держархів Одеської обл. 447
277 Кам'янець-Подільський поліцмейстер Держархів Хмельницької обл. 294
285 Кам'янець-Подільське повітове розшукне відділення Держархів Хмельницької обл. 271
290 15-ий Журавлівський маєток Київського удільного округу Центральний державний історичний архів України, м.Київ 899
293 10-й Тульчинський маєток Київського удільного округу Центральний державний історичний архів України, м.Київ 503
302 Київсько-Подільський і Волинський Генерал-Губернатор Центральний державний історичний архів України, м.Київ 442
303 Кам'янець-Подільський піклувальний про тюрми комітет Держархів Хмельницької обл. 260
306 Валявський П.Ф. — нотаріус м. Летичева Держархів Хмельницької обл. 392
307 Курджицький Віктор Гнатович — нотаріус м-ка Окниця Держархів Одеської обл. 756 1956
315 Хрестина Олександр Іванович — нотаріус м-ка Рибниця Центральний державний історичний архів Молдавської РСР 315
318 Рошевський С.П. — нотаріус м. Летичева Держархів Хмельницької обл. 379
321 Леторовський — нотаріус м. Балта Держархів Одеської обл. 744
322 Маркович Микола Модестович — нотаріус м. Балта Держархів Одеської обл. 742 1955
324 Мишобецький Павло Федорович — нотаріус м. Балта Держархів Одеської обл. 741 1955
326 Дробович-Словинський В.Ф. — нотаріус м. Летичева Держархів Хмельницької обл. 381 1956
340 Піхотний Кубанський полк Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 2690 1955
341 Радіотелеграфне відділення 7-го Сибірського корпусу Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 5778 1955
342 2-й лазарет 11-ї піхотної дивізії Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 11987 1955
343 943 запасний піхотний полк Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 15135 1955
344 41 парковий артилерійський дивізіон 16 армійського корпусу Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 4521 1955
345 2-а піхотна запасна бригада Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 15745 1955
346 Польовий запасний госпіталь Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 11284 1955
347 3-я батарея 26 артилерійської бригади Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 3702 1955
348 Етапно-господарський відділ штабу 7-ї армії Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 2129 1955
356 Подільський губернський комітет для розгляду інвентарів поміщицьких маєтків Держархів Хмельницької обл. 241 1953
371 Подільське губернське присутствіє у справах духовенства Держархів Хмельницької обл. 111
372 Подільська межова канцелярія Держархів Хмельницької обл. 115
373 Подільське губернське в міських справах присутствіє Держархів Хмельницької обл. 117
374 Подільське губернське у земельних і міських справах присутствіє Держархів Хмельницької обл. 409
375 Подільська губернська комісія із землеустрою Держархів Хмельницької обл. 46
377 Подільське губернське по промисловому податку присутствіє Держархів Хмельницької обл. 387 1953
378 Кам'янець-Подільська військово-слідча комісія Держархів Хмельницької обл. 634
387 Гайсинське лісництво Києво-Подільського управління землеробства і державного майна Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1414 1962
394 Управління начальника державних робіт 9-го району армії Південно-Західного фронту Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 9051 1955
415 Подільське губернське з воїнської повинності присутствіє Держархів Хмельницької обл. 121
488 Подільський губернський межовий апеляційний суд Держархів Хмельницької обл. 724 1953
499 Подільська палата кримінального суду Держархів Хмельницької обл. 197 1953
503 Могилів-Подільска повітова комісія з розбирання справ про учасників польського повстання 1831 р. Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1124 1953
518 Управління Південно-Західного таможнього округу Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1395 1955
519 Ямпільська приватна комісія з розгляду справ про заколотників Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1123 1953
522 Подільська палата цивільного суду Держархів Хмельницької обл. 196 1953
531 Подільська палата державного майна Держархів Хмельницької обл. 116 1953
534 Подільський губернський магістрат Держархів Хмельницької обл. 723 1953
535 Подільський совісний суд Держархів Хмельницької обл. 25 1953
559 6 авіаційний парк Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 6128 1955
568 Грушківський маєток Київського удільного округу Центральний державний історичний архів України, м.Київ 625 1953
570 Наглядовий за рухом маршових частин і команд на залізничних дільницях станції Жмеринка Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 15743 1955
571 Командир 1-го парку 41 паркової артилерійської бригади 7 армії Південно-Західного фронту Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 15744 1955
572 Командир 132 армійського маршового запасного батальйону Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 15746 1955
580 Подільська палата кримінального і цивільного суду Держархів Хмельницької обл. 135 1953
602 Гайсинська повітова приватна комісія з розбирання справ про заколотників Центральний державний історичний архів України, м.Київ 1126 1956
607 Балтсько-Ольгопільське повітове у чиншевих справах присутствіє Держархів Одеської обл. 757 1956
661 Управління окремого начальника робіт у районі армій Південно-Західного фронту Центральний державний військово-історичний архів СРСР, Москва 15751 1955

Список пропущених у реєстрі номерів фондів, що були втрачені в роки Другої світової війни (1939–1945)[ред.]

  • 53 Окницька нотаріальна контора
  • 78 Вінницьке старообрядне училище
  • 87 Михайлівська церква
  • 98 Дмитріївська церква
  • 100 Миколаївська церква
  • 103 Миколаївська церква
  • 106 Параскевська церква
  • 110 Різдвяна церква
  • 111 Богословська церква
  • 117 Параскевська церква
  • 118 Хресто-Воздвиженська церква
  • 119 Параскевська церква
  • 122 Преображенський собор
  • 134 Дем'янівська церква
  • 136 Різдво-Богородицька церква
  • 142 Богословська церква
  • 143 Михайлівська церква
  • 148 Різдво-Богородицька церква
  • 149 Різдвяна церква
  • 150 Покровська церква
  • 151 Покровська церква
  • 152 Іоанно-Покровська церква
  • 157 Богословська церква
  • 158 Дмитріївська церква
  • 161 Михайлівська церква
  • 165 Михайлівська церква
  • 166 Михайлівська церква
  • 167 Богородицька церква
  • 169 Єврейська синагога
  • 181 Вінницька поштово-телеграфна ощадна каса
  • 195 Мировий суддя 2-ї дільниці Летичівського судово-мирового округу
  • 219 Мировий посередник 1-ї дільниці Могилів-Подільського повіту
  • 232 Гулівецьке волосне правління
  • 246 Мировий суддя 4-ї дільниці Липовецького округу
  • 251 Вінницька повітова переписна комісія
  • 275 2-й благочинний округ Могилів-Подільського повіту