Архіви/ДАВіО/Р

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви/ДАВіО
Державний архів Вінницької області. Фонди радянського періоду та Незалежної України
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
http://davio.gov.ua/funds/spisok-funds-davio.pdf

Р - Фонди радянського періоду та Незалежної України[ред.]

Номер Назва фонду Справ Дати
Р-1 Міжрайонні та районні контори Всеукраїнського плодоовочевого об'єднання «Укрплодоовоч» (об'єднаний архівний фонд) 98 1929―1932
Р-9 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький завод тракторних агрегатів» 4799 1927–2009
Р-10 Управління Вінницьких електростанцій та трамвайно-автобусного господарства 871 1922–1940
Р-11 Пайове товариство з електрифікації Вінницького округу (Віненерго) 267 1924–1929
Р-12 Подільська губернська контора Українського борошномельного тресту, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії 78 1922–1923
Р-13 Вінницький державний млин №15 Київського борошномельного тресту 102 1922–1934
Р-15 Подільське губернське управління лісами при Поділь-ському губернському земельному відділі (Гублісоуправління), м. Вінниця 993 1919–1925
Р-16 Вінницьке відділення Російсько-Канадського американського пасажирського агенства акціонерного товариства 823 1927–1930
Р-17 Подільське відділення Українського пайового товариства народного харчування, м. Вінниця Вінницького округу 30 1923–1927
Р-19 Вінницький державний міжрайонний трест промисловобудівельних матеріалів державного об'єднання промислово-будівельних матеріалів України 222 1929–1931
Р-20 Вінницький державний цегельний трест, цегельні заводи області (о.а.ф.) 312 1925–1930
Р-24 Вінницьке міське товариство роздрібних торговців «Вінницький роздрібник» 14 1925–1927
Р-25 Сосонський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 72 1919–1922
Р-26 Вінницька обласна контора лісоекспортного акціонерного товариства Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР 68 1931–1933
Р-27 Подільський губернський фінансовий відділ Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця Подільської губернії 1817 1919–1925
Р-29 Народний суд 3-ї дільниці Ольгопільського повіту 1303 1922–1923
Р-30 Подільське районне відділення Всеукраїнського лісогосподарського тресту, м. Вінниця Вінницького округу 367 1925–1930
Р-31 Вахнівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1922–1929
Р-32 Трудова сесія Вінницького окружного суду 3149 1923–1929
Р-33 Подільське районне управління спиртової промисловості об'єднання державних спиртових заводів України, м. Вінниця Подільської губернії 225 1919–1924
Р-34 Тульчинський окружний земельний відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 195 1923–1930
Р-35 Браїлівський цукровий комбінат Вінницького цукротресту 174 1919–1968
Р-36 Земельний відділ Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Хмільник Літинського повіту Подільської губернії 62 1919-1923
Р-37 Жмеринський повітовий земельний відділ Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 54 1919–1923
Р-38 Вінницький повітовий земельний відділ Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 151 1919–1923
Р-39 Вінницький окружний земельний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 1765 1921–1930
Р-40 Подільський губернський земельний відділ Подільського губернського виконкому Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця Подільської губернії 1585 1919–1925
Р-41 Вінницький окружний фінансовий відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 1600 1922–1930
Р-42 Могилів-Подільський окружний фінансовий відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 448 1922–1930
Р-43 Вінницьке відділення Всеукраїнського кооперативного банку (УКРАЇНБАНК) 861 1922–1930
Р-44 Корделівський державний цукровий завод Вінницького цукротресту 230 1919–1969
Р-45 Ковалівський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості 27 1920–1922
Р-46 Вінницьке відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі (ВАКТТ) 443 1927–1930
Р-47 Вінницька торговельна база Київської контори акціонер-ного товариства торгівлі металотоварами (Металосклад) 17 1927–1930
Р-48 Подільське відділення Всеукраїнського торгово-промислового акціонерного товариства «Сприяння», м. Вінниця 209 1923–1929
Р-49 Вінницька обласна контора Всесоюзного плодоовочевого об'єднання Центросоюзу СРСР (ЦЕНТПЛОДООВОЧ) 64 1932–1934
Р-50 Народницй суд 1-ї дільниці Тульчинського округу 5119 1923–1929
Р-51 Вінницька контора Київського відділення правління Всесоюзного державного синдикату рибної промисловості (ДЕРЖРИБСИНДИКАТ) 48 1922–1927
Р-52 Уланівський державний цукровий комбінат Вінницького цукротресту 322 1919–1970
Р-54 Калиновський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту 38 1919–1925
Р-55 11-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Вінниця 188 1921–1924
Р-56 12-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Могилів-Подільський 157 1922–1923
Р-57 13-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Шпиків 165 1922–1923
Р-58 14-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Вінниця 455 1921–1923
Р-59 10-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Проскурів 257 1920–1923
Р-60 Жаданівський (Війтівецький) державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості 17 1919–1930
Р-61 Українське виробниче об'єднання з видобутку вапняного каміння для цукрової промисловості «Укрцукрокаміння» Міністерства харчової промисловості УРСР, м. Вінниця 3254 1925–2008
Р-62 Барський цукровий завод Вінницького цукротресту 173 1919–1970
Р-65 Вінницьке окружне управління лісами Всеукраїнського управління лісами 569 1923–1929
Р-66 Мартинівський державний винокурений завод Подільського відділення цукротресту 131 1922–1928
Р-67 Вінницька державна друкарня ім. В.І. Леніна Вінницького окружного відділу місцевого господарства 10 1924–1929
Р-69 Заготівельні контори Вінницького районного шкіряного тресту (о.а.ф.) 198 1921–1925
Р-70 Жмеринський державний шкіряний завод Київського районного шкіряного тресту 111 1921–1923
Р-71 Подільське відділення Українського пйового товариства роздрібної торгівлі «Ларьок», м. Вінниця 672 1924–1926
Р-72 Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Гефест» ЛТД, м. Вінниця 1877 1917–2006
Р-73 Подільська районна торгівельна контора зі збуту цукру Правління об'єднаної державної цукрової промисловості, м. Вінниця 380 1924–1927
Р-74 Вінницька окружна колегія захисників при Вінницькому окружному суді 5 1926–1929
Р-75 Подільська губернська колегія захисників при Подільському губернському суді, м. Вінниця 7 1924
Р-76 Гавришівське сільське єдине споживче товариство 4 1929–1930
Р-78 Луко-Мелешківське сільське єдине споживче товариство 2 1929–1930
Р-79 Вінницька районна контора Всеукраїнської державної торгівельної з експорту та імпорту товарів 220 1922–1930
Р-80 Вінницька швейна фабрика ім. Володарського Вінницького виробничого об'єднання ім. Володарського 1639 1923–1992
Р-81 Вінницьке агентство Київського відділення Всеросійського текстильного синдикату при Вінницькій окружній Раді народного господарства 58 1924–1926
Р-82 Вінницьке агентство кооперативного страхового управління Всеукраїнського кооперативного союзу 126 1928–1930
Р-83 Вінницька міжрайонна контора Всесоюзного державного об'єднання кормової промисловості 101 1931–1932
Р-87 Багатолавковий кооператив цукровиків Вінницької групи цукрових заводів 112 1923–1927
Р-88 Вінницький державний суперфосфатний комбінат Подільського відділення цукротресту 465 1925–1929
Р-89 Подільська спілка тваринницької молочної кооперації 467 1926–1930
Р-90 Вінницьке районне агентство Одеської контори Акціонерного товариства з торгівлі рудою, металом та металобрухтом 46 1927–1931
Р-92 Вінницька база з підготовки робочої сили за методом Центрального інституту праці Військово-будівельного відділу Українського військового округу 547 1931–1933
Р-93 Тульчинський окружний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрвиконком) 1589 1923–1930
Р-94 Подільське губернське управління Українського Червоного Хреста, м. Вінниця 225 1919–1925
Р-95 Вінницький окружний комітет Українського Червоного Хреста 218 1925–1930
Р-96 Немирівський дитячий санаторій районного санаторно-курортного управління Правобережної України 169 1921–1925
Р-97 Могилів-Подільське окружне аптекоуправління 77 1924–1930
Р-98 Вінницьке окружне аптекоуправління 7 1925–1930
Р-100 Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція, с. Уладівка Калиновського району Вінницької області 419 1921–1970
Р-101 Вінницька державна сільськогосподарська дослідна станція, м. Вінниця 2326 1890–1999
Р-103 Вінницьке обласне відділення Всеукраїнського відділу акціонерного товариства Всесоюзного центру машинотракторних станцій 1083 1931–1934
Р-104 Вінницька обласна колегія адвокатів Міністерства юстиції УРСР 701 1931–1986
Р-106 Хмільницьке відділення Вінницького районного сільськогосподарського відділення кооперативного союзу, м. Хмільник 154 1921–1924
Р-107 Могилів-Подільська окружна спілка житлово-орендних та будівельних кооперативів 16 1929–1930
Р-109 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Хвиля революції», с. Сабарів Вінницького району Вінницької області 20 1930–1932
Р-110 Вінницька окружна спілка житлово-орендних та будівельних кооперативів 260 1923–1930
Р-111 Подільський губернський відділ товариства авіації та повітроплавання України та Криму подільського губернського виконавчого комітету, м. Вінниця 87 1923–1925
Р-112 Подільське губернське товариство сприяння хімічній промисловості, м. Вінниця 92 1924–1926
Р-113 Люлинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 261 1919–1923
Р-114 Вінницька районна контора Всеукраїнськогї спілки сільськогосподарської кооперації 16 1929–1932
Р-120 Мурованокуриловецьке позичково-ощадне промисловокооперативне товариство 9 1923–1930
Р-121 Тульчинська окружна спілка бурякових сільськогосподарських товариств та колгоспів 104 1929–1930
Р-122 Вінницький центральний робітничий кооператив 233 1923–1935
Р-123 Вінницький механічний хлібзавод №1 Вінницького обласного тресту Всеукраїнського об'єднання промислового хлібопекарства 16 1932–1937
Р-124 Вінницька продуктивно-кооперативна артіль «Червоний пекар» Вінницької окружної спілки промислової кооперації 27 1927–1930
Р-125 Вінницька продуктивно-кооперативна артіль кондитерів та булочників «Кустар» Вінницької окружної спілки промислової кооперації 6 1929–1930
Р-126 Вінницька продуктивно-кооперативне товариство інвалідів «В єднанні – сила» 14 1925–1928
Р-127 Вінницька продуктивно-кооперативна артіль з виробництва сельтерської води та сиропів «Власна праця» Вінницької окружної спілки промислової кооперації 3 1929–1930
Р-129 Вінницьке окружне кооперативне насіннєве товариство «Насінництво» 184 1925–1930
Р-130 Вінницька окружна спілка сільськогосподарських колективів (окрколгоспспілка) 173 1927–1930
Р-131 Вінницька окружна бурякова спілка виробничих кущів та колгоспних спілок 684 1927–1930
Р-132 Вінницька окружна спілка яєчно-птахівницької кооперації «Вінокркоопптахоспілка» 74 1928–1930
Р-135 Вінницька районна спілка колективних господарств «Вінрайкосгоспспілка» 250 1922–1932
Р-136 Вінницька окружна спілка садово-городньо-винограднобджільничої кооперації 230 1927–1930
Р-137 Вінницька спілка сільськогосподарських та кредитнокооперативних товариств 1637 1919–1932
Р-138 Верхньо-Бузький районний союз споживчих товариств, м. Вінниця Вінницького округу 1767 1924–1930
Р-139 Жмеринська районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств 22 1924–1930
Р-140 Хмільницька районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств 68 1922–1930
Р-141 Іллінецька районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств 85 1926–1930
Р-143 Немирівська районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств 44 1925–1929
Р-144 Подільський губернський відділ внутрішньої торгівлі Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 178 1924–1925
Р-145 Управління Уповноваженого Народного Комісаріату торгівлі УСРР по Вінницькому округу 194 1927–1928
Р-146 Вінницький окружний відділ місцевого господарства Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 4043 1922–1930
Р-147 Подільська губернська планова комісія Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця 183 1922–1925
Р-148 Подільський губернський відділ комунального (місцевого) господарства Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця 1931 1920–1925
Р-149 Комісії допомоги дітям (о.а.ф.) 337 1923–1929
Р-151 Виконавчий комітет Вінницької міської Ради народних депутатів 9686 1920–1994
Р-152 Вінницький міський відділ комунального господарства Вінницької міської Ради народних депутатів 2497 1919–1984
Р-153 Подільський губернський комітет допомоги хворим ї пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім'ям при Подільській губернській інспектурі соціального забезпечення, м. Вінниця 44 1920–1925
Р-154 Вінницька окружна планова комісія по Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 524 1924–1930
Р-155 Вінницька окружна каса соціального страхування 3191 1922–1936
Р-156 Вінницька зуботехнічна професійна школа Вінницької окружної інспектури народної освіти 43 1926–1929
Р-157 Вінницьке відділення державного видавництва України 213 1923–1930
Р-158 Вінницьке міжрайонне технічне будівельне бюро Української спілки бурякових і сільськогосподарських товариств 61 1930–1931
Р-159 Видавництво газети «Червоний край» орган Вінницького окружного комітету КП(б)У і окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця 54 1923–1927
Р-160 Літинський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 182 1920–1923
Р-161 Вінницька обласна контора Всеукраїнського тресту з боротьби зі шкідниками сільського та лісового господарства, м. Немирів 199 1931–1935
Р-162 Подільське відділення видавництва газети «Комуніст» –органу ЦККП(б)У, м. Вінниця 92 1924–1928
Р-163 Вінницька державна учбово-реміснича кустарно-промислова школа, майстерня крою та шиття Вінницької окружної інспектури народної освіти 21 1926–1930
Р-169 Поштово-телеграфні контори та відділення (о.а.ф.) 697 1917–1930
Р-191 Вінницьке районне управління робтничо-селянської міліції 65 1922–1930
Р-192 1-е відділення робітничо-селянської міліції, м. Вінниця 417 1919–1950
Р-193 2-е відділення робітничо-селянської міліції, м. Вінниця Вінницької області 497 1920–1950
Р-194 Подільська губернська судово-земельна комісія (губсудземкомісія), м. Вінниця 93 1921–1925
Р-195 Подільське губернське управління робітничо-селянської міліції, м. Вінниця 1648 1920–1925
Р-196 Вінницький окружний адміністративний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 4570 1920–1930
Р-197 Подільський губернський адміністративний відділ Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 2612 1918–1925
Р-198 Поліграфічне об'єднання Поділля «Поділдрук» Подільської губернії ради народного господарства, м. Вінниця 36 1921–1924
Р-199 Вінницьке повітове управління робітничо-селянської міліції 384 1919–1923
Р-200 Острожецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Великий Острожок Острожецької волості Вінницького повіту Подільської губернії 306 1919–1923
Р-201 Малокутищанський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 231 1922–1926
Р-202 Група держконтролю за використанням і збереженням хлібопродуктів Міністерства державного контролю СРСР по Вінницькій області 20 1947–1951
Р-204 Вінницька окружна судово-земельна комісія Вінницького окружного земельного управління 1147 1922–1929
Р-205 Народний суд 14-ї дільниці Бердичівського округу м. Іллінці 37 1923–1924
Р-206 Народний суд 7-ї дільниці Вінницького повіту, м. Гнівань 365 1917–1923
Р-207 Подільський губернський революційний трибунал, м. Вінниця 277 1919–1923
Р-208 Народний суд 2-ї дільниці Вінницького округу 387 1920–1929
Р-209 Народний суд 4-ї дільниці Вінницького повіту 747 1919–1923
Р-211 Народний суд 7-ї дільниці Вінницького округу, м. Тиврів 324 1922–1925
Р-212 Подільська губернська рада народних суддів, м. Вінниця 2532 1919–1923
Р-213 Народний суд 15-ї дільниці Вінницького округу, м. Липовець 151 1925–1929
Р-214 Народний суд 1-ї дільниці Липовецького повіту 28 1920–1923
Р-215 Народний суд 2-ї дільниці Липовецького повіту 56 1920–1922
Р-216 Народний суд 1-ї дільниці Брацлавського повіту 505 1921–1923
Р-218 Вінницький окружний суд 1498 1923–1930
Р-222 Народний суд 3-ї дільниці Липовецького повіту 603 1920–1923
Р-231 Народний суд 12-ї дільниці Могилів-Подільського повіту 335 1923–1924
Р-232 Тульчинський районний комітет незаможних селян 143 1923–1933
Р-233 Вінницьке товариство взаємного кредиту 37 1924–1931
Р-236 Виконавчий комітет Вінницької районної Ради народних депутатів 3430 1922–1992
Р-238 Томашпільський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту 82 1917–1925
Р-239 Вінницький міжрайонний гірничосилікатний трест 14 1929–1931
Р-240 Вінницький обласний гірничосилікатний трест 356 1932–1934
Р-241 Управління уповноваженого Народного Комісаріату важкої промисловості УСРР у Вінницькій області 305 1932–1934
Р-244 Вінницька обласна контора Всеукраїнської контори по заготівлі експортної сировини 74 1932–1933
Р-245 Вінницький окружний комітет допомоги хворим, пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім'ям при Вінницькій окружній інспектурі соціального забезпечення 53 1925–1930
Р-246 Вінницький міський комітет допомоги хворим, пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім'ям при Вінницькій міській інспектурі соціального забезпечення 125 1927–1934
Р-247 Вінницька обласна контора садово-виноградо-ягідного й городнього центру колгоспів «Укрплодоколгоспцентр» 34 1932–1933
Р-249 Вінницька обласна контора Уповноваженого інкубаторноптахівничого центру України 266 1932–1934
Р-250 Вінницька обласна контора з виробництва житлово-будівельних матеріалів Всеукраїнського житлово-кооперативного об'єднання 24 1931–1934
Р-251 Вінницька районна контора Української контори житловобудівельного кооперативного постачання 40 1928–1931
Р-252 Брацлавський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Тульчин 246 1919–1923
Р-253 Жмеринський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 202 1920–1923
Р-254 Подільська губернська інспектура народної освіти Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 1257 1919–1925
Р-255 Тульчинський окружний державний гірничо-силікатний трест Тульчинського окружного відділу місцевого господарства 14 1929–1930
Р-256 Вінницька окружна інспектура народної освіти Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрнаробраз) 4002 1923–1930
Р-265 Хмільницький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 111 1921–1923
Р-267 Народний суд 3-ї дільниці Вінницького округу 840 1929–1930
Р-276 Народний суд 2-ї дільниці Брацлавського повіту 1305 1920–1923
Р-277 Фінансовий відділ Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрфінвідділ) 63 1921–1925
Р-280 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників Вінницької окружної спілки скотарсько-молочної кооперації 12 1928–1930
Р-281 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників Вінницької окружної спілки кооперативних, буряківничих і сільськогосподарських кредитних товариств і колективів 26 1928–1930
Р-284 Терешпільська районна судово-земельна комісія 50 1923–1925
Р-292 Антопільський будинок відпочинку 43 1922–1958
Р-296 Тиврівський районний комітет Українського товариства Червоного Хреста 18 1923–1925
Р-304 Тиврівська районна заготівельна контора Дніпропетровської обласної контори по торгівлі овочами, м.Тиврів 1 1937
Р-307 Вінницька окружна Рада товариства сприяння обороні й авіаційно-хімічному будівництву (ОСОАВІАХІМ) 103 1923–1929
Р-310 Малокутищанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 32 1921–1923
Р-311 Тульчинська окружна інспектура праці Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 111 1925–1930
Р-312 Подільське відділення Всеукраїнського акціонерного товариства по збору, закупівлі і реалізації різних відходів (УКРУТИЛЬЗБІР), м. Вінниця 7 1926–1930
Р-313 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників Вінницької спілки сільськогосподарських і кредитно-кооперативних товариств (ВІНГОСПОДАРСОЮЗ) 77 1921–1931
Р-315 Могилів-Подільська окружна спілка сільськогосподарських колективів (ОКРКОЛГОПСПІЛКА) 74 1928–1930
Р-318 Народний суд 4-ї дільниці Брацлавського повіту 124 1918–1923
Р-321 Народний суд 6-ї дільниці Могилів-Подільського округу, м. Станіславчик 20 1923–1927
Р-322 Народний суд 15-ї дільниці Бердичівського округу, м. Липовець 963 1922–1924
Р-324 Вінницька міжрайонна контора сектору періодичних видань книгоцентру державного видавництва України (ПЕРІОДСЕКТОР) 30 1928–1931
Р-326 Жмеринське відділення Вінницької сільськогосподарської кооперативної спілки, м. Жмеринка 39 1921–1924
Р-327 Подільське губернське об'єднання державних підприємств лісової промисловості (ПОДІЛДЕОЖЛІС), м. Вінниця 71 1922–1925
Р-328 Народний суд 5-ї дільниці Вінницького повіту 586 1919–1923
Р-349 Луганський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 96 1919–1923
Р-350 Вахнівський районний комітет незаможних селян (райКНС) 137 1922–1929
Р-353 Вінницький повітовий відділ народної освіти Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (ПОВІТНАРОСВІТА) 90 1919–1923
Р-354 Міжрайонні агентства Вінницького обласного відділу Державного Українського тресту кінопромисловості (о.а.ф.) 53 1930–1934
Р-355 Короткотермінові педагогічні при Вінницькій окружній інспектурі народної освіти 80 1929–1930
Р-360 Староприлуцький районний комітет незаможних селян (райКНС) 102 1922–1928
Р-363 Турбівський районний комітет незаможних селян (райКНС) 37 1929–1930
Р-368 Вінницький обласний державний трест харчової і технічножирової промисловості Вінницького обласного відділу постачання (ОБЛХАРЧОТЕХЖИРТРЕСТ) 155 1932–1934
Р-370 Вінницька обласна контора Московської спілки споживчих товариств, м.Вінниця 159 1932–1935
Р-371 Тиврівська трудова дитяча колонія Вінницької окружної інспектури народної освіти 23 1922–1924
Р-374 Нижньокропивнянський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 2 1922
Р-377 Браїлівський волосний революційний комітет 2 1920–1921
Р-381 Браїлівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 74 1920–1923
Р-383 Вахнівський волосний революційний комітет 5 1920–1921
Р-384 Калинівський волосний революційний комітет 47 1919–1921
Р-385 Кожухівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 149 1920–1923
Р-386 Староприлуцький волосний революційний комітет 6 1920–1921
Р-387 Виконавчий комітет Ободівської районної Ради депутатів трудящих 620 1923–1958
Р-388 Вахнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 73 1920–1922
Р-390 Юзвинська районна судово-земельна комісія (РАЙСУДЗЕМКОМІСІЯ) 169 1921–1925
Р-391 Вінницька державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Тімірязєва 836 1924–1988
Р-392 Липовецький повітовий відділ робітничо-селянської інспекції Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 24 1920–1921
Р-393 Жмеринський повітовий революційний комітет 9 1920–1921
Р-395 Народний суд 22-ї дільниці Вінницького округу 237 1924–1928
Р-396 Гавришівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 122 1919–1923
Р-398 Управління Літинського повітового карно-розшукового відділу, м. Хмільник 40 1920–1923
Р-399 Літинське повітове управління робітничо-селянської міліції, м. Хмільник 383 1920–1923
Р-400 Стрижавський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 97 1919–1923
Р-401 Могилів-Подільський окружний комітет незаможних селян (окрКНС) 21 1927–1930
Р-402 Могилів-Подільська окружна судово-земельна комісія 75 1921–1929
Р-403 Немирівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 43 1920–1923
Р-404 Липовецький районний комітет незаможних селян (райКНС) 88 1923–1931
Р-415 Малочернятинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 47 1920–1922
Р-416 Юзвинський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 326 1920–1925
Р-417 Могилів-Подільська окружна прокуратура 67 1923–1930
Р-420 Ямпільський митний пост Могилів-Подільської окружної митниці, м. Ямпіль 107 1922–1927
Р-422 Козлівський митний пост Могилів-Подільської окружної митниці, с. Козлів 26 1921–1925
Р-423 Могилів-Подільська окружна митниця Українського митного округу 1346 1918–1928
Р-425 Подільська губернська надзвичайна комісія по боротьбі з контреволюцією, бандитизмом, спекуляцією та посадовими злочинами, м. Вінниця 10 1919–1920
Р-427 Податкові бюро продовольчих комітетів Подільської губернії (о.а.ф.) 236 1921–1923
Р-432 Тульчинський районний відділ товариства сприяння переселенню євреїв «Озет» 10 1934–1937
Р-434 Могилів-Подільська окружна планова комісія при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 150 1924–1929
Р-435 Могилів-Подільський окружний земельний відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 72 1924–1930
Р-436 Вінницьке обласне управління лісової промисловості при Вінницькому обласному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (Облліспром) 108 1936–1938
Р-437 Вінницький обласний комітет всесоюзної професійної спілки водіїв та авіапрацівників Півдня 424 1933–1937
Р-438 Арбітражна комісія при Подільській губернській економічній нараді, м. Вінниця 134 1923–1924
Р-441 Вінницький окружний дисциплінарний суд при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 47 1923–1929
Р-442 Вінницький обласний трест бродильної промисловості (ВІНОБЛБРОДТРЕСТ) 749 1934–1938
Р-445 Виконавчий комітет Широкогребельської сільської Ради депутатів трудящих 199 1923–1966
Р-448 Жмеринська районна робітнича каса Всеукраїнського кооперативного банку 12 1924–1926
Р-450 Вінницький окружний торгівельний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 450 1923–1930
Р-452 Медівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 11 1919–1921
Р-456 Липовецьке повітове бюро юстиції Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 163 1920–1922
Р-457 Рада народних суддів Липовецького повіту 35 1919–1922
Р-458 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець», с. Іванівка Вінницького району Вінницької області 124 1930–1967
Р-459 Народний суд 1-ї дільниці Вінницького округу 5368 1920–1930
Р-460 Трудова сесія Подільського губернського суду по Гайсинському округу 15 1922–1925
Р-461 Трудова сесія Подільського губернського суду по Вінницькому округу 55 1923–1924
Р-462 Немирівське товариство взаємного кредиту 8 1925–1930
Р-464 Подільський районний брокер Української лісоекспертної контори «Укрекспортліс», м. Жмеринка 19 1931
Р-469 Управління 2-го району Вінницької повітової робітничоселянської міліції, м. Калинівка 31 1919–1922
Р-470 Управління 1-го району Вінницької повітової робітничоселянської міліції 17 1921–1923
Р-471 Управління 3-го району Вінницької повітової робітничоселянської міліції, м. Пиків 20 1921–1922
Р-473 Управління 5-го району Вінницької повітової робітничоселянської міліції, м. Юзвин 14 1919–1921
Р-474 Вінницьке окружне управління міліції і розшуку 1533 1923–1930
Р-475 Подільське губернське управління карного розшуку, м. Вінниця 222 1920–1925
Р-476 Тульчинський окружний фінансовий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 6190 1922–1930
Р-479 Вінницький обласний комітет товариства «Геть неписьменність» 123 1929–1934
Р-481 Вінницьке управління будівництва житлових будинків при Вінницькому обласному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 36 1933–1936
Р-483 Подільське районне товариство сільськогосподарського кредиту (СІЛЬБАНК), м. Вінниця 1252 1923–1929
Р-484 Народний суд 2-ї дільниці Тульчинського округу 6214 1923–1928
Р-485 Вінницька обласна контора Всесоюзного об'єднання торгівлі з іноземцямив в СРСР (ТОРГЗІН) 601 1931–1936
Р-486 Тульчинська окружна сільськогосподарська спілка 9 1928–1930
Р-488 Могилів-Подільське відділення Всеукраїнського сільськогосподарського банку «Українбанк» 34 1929–1930
Р-489 Могилів-Подільський окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 1430 1923–1930
Р-490 Ямпільський повітовий продовольчий комітет 56 1920–1923
Р-493 Конищівське сільськогосподарське кредитне товариство «Надія» 15 1928–1929
Р-494 Подільська губернська рада фізичної культури при Подільському губернському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 39 1923–1925
Р-495 Народний суд 9-ї дільниці Гайсинського повіту 1090 1920–1923
Р-496 Вінницька окружна рада фізичної культури при Вінницькому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 41 1924–1930
Р-497 Подільське управління деревообробних підприємств Українського державного заготівельного деревообробного тресту, м. Вінниця 1313 1929–1935
Р-498 Управління уповноваженого Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР по Вінницькій області, м. Вінниця 352 1931–1936
Р-499 Вінницьке міське фінансове управління виконавчого комітету Вінницької міської Ради 1875 1923–1994
Р-500 Вінницький державний обласний трест комунального будівництва Вінницького обласного управління легкої промисловості 63 1933–1934
Р-501 Дашівський районний робітничий кооператив 21 1921–1924
Р-502 Управління сільського господарства виконавчого комітету Вінницької районної Ради народних депутатів 1126 1935–1985
Р-503 Уповноважений товариства по відновленню і зміцненню сільського господарства України на Поділлі «Село-допомога», м. Вінниця 21 1921–1923
Р-505 Подільський губернський відділ праці Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 575 1919–1925
Р-507 Уповноважений Всеукраїнської контори державного акціонерного товариства з будівництва, обладнання та ремонту млинів, елеваторів, олієнь, хлібзаводів, м. Вінниця 5 1928–1930
Р-508 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, м. Вінниця 136 1922–1925
Р-509 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування 199 1923–1930
Р-510 Вінницька окружна Рада професійних спілок (окрпрофрада) 788 1925–1930
Р-511 Коханівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників 15 1926–1928
Р-512 Могилів-Подільський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників 535 1922–1930
Р-513 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників 1208 1924–1930
Р-514 Ободівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників землі і лісу 10 1926–1927
Р-515 Вінницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників гірничорудної промисловості 330 1923–1931
Р-516 Вінницький окружний відділ Всеукраїнської професійної спілки мисливців та рибалок 141 1924–1930
Р-517 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цементно-керамічної промисловості 177 1932–1933
Р-518 Подільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, м. Вінниця 1126 1917–1925
Р-519 Вінницький окружний комітет Всесоюзної спілки працівників харчової та смакової промисловості (ХАРЧОСМАК) 214 1924–1931
Р-520 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості 416 1923–1930
Р-521 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), м. Вінниця 332 1920–1925
Р-522 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос) 414 1923–1930
Р-523 Тульчинський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос) 68 1923–1930
Р-524 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників місцевого транспорту 358 1924–1930
Р-525 Подільська губернська рада професійних спілок (Губпрофрада), м.Вінниця 1527 1919–1925
Р-526 Вінницьке продуктивно-кооперативне збутове товариство інвалідів ім. 10-річчя Жовтня 10 1927–1929
Р-527 Гніванське житлово-будівельне кооперативне товариство залізничників Південно-Західної залізниці «Червоний гай» 124 1925–1929
Р-528 Вінницький груповий комітет Всесоюзної професійної спілки дворових робітників і домашніх робітниць 188 1917–1933
Р-529 Жмеринський районний секретаріат професійних спілок 157 1922–1928
Р-530 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної справи 223 1925–1930
Р-531 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної справи, м. Вінниця 253 1920–1925
Р-532 Вінницька обласна кооперативна спілка мисливців та рибалок 173 1928–1933
Р-533 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників автомобільного транспорту і шосейних доріг 969 1932–1988
Р-534 Вінницька трудова артіль інвалідів експедиційно-транспортного промислу «Перемога» 7 1925 –1929
Р-535 Вінницьке кооперативне молочно-скотарське товариство «Відродження» 76 1925–1926
Р-536 Немирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників 94 1923–1928
Р-537 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників швейної промисловості, м. Вінниця 74 1920–1925
Р-538 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості, м. Вінниця 76 1921–1924
Р-539 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості 186 1924–1930
Р-540 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, м. Вінниця 190 1917–1925
Р-541 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства 214 1924–1930
Р-542 Вінницьке міське товариство «Допомога» при Вінницькій міській інспектурі соціального забезпечення 331 1922–1934
Р-543 Комісії по боротьбі з наслідками голоду (о.а.ф.) 121 1921–1923
Р-544 Гайсинський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 70 1923–1925
Р-545 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтва, м. Вінниця 75 1920–1925
Р-546 Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу 32 1923–1929
Р-547 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників м'ясоконсервної промисловості 333 1932–1934
Р-548 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників державних установ 1596 1932–1986
Р-549 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянських і громадсько-кооперативних установ 721 1923–1930
Р-550 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників радянських і громадсько-кооперативних установ і підприємств, м. Вінниця 484 1920–1925
Р-552 Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 15 1924–1926
Р-553 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, м. Вінниця 187 1921–1925
Р-554 Староприлуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 24 1924–1929
Р-555 Ямпільський повітовий відділ Всеросійської професійної спілки робітників землі і лісу 15 1921–1923
Р-556 Тиврівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 61 1922–1927
Р-557 Хмільницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 41 1924–1928
Р-558 Іллінецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 88 1924–1927
Р-559 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, м. Вінниця 253 1921–1925
Р-560 Вінницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 58 1924–1928
Р-561 Староприлуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 45 1925–1928
Р-562 Малокутищанський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу 4 1924–1925
Р-563 Дашівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 67 1923–1927
Р-564 Ситковецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 69 1924–1927
Р-565 Жмеринський повітовий відділ Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу 29 1922–1923
Р-566 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової промисловості (Харчосмак), м. Вінниця 157 1920–1924
Р-568 Подільське відділення правління об'єднаної державної цукрової промисловості, м. Вінниця 4957 1922–1934
Р-569 Юзвенський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу 39 1923–1925
Р-570 Жмеринський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 146 1923–1929
Р-571 Терешпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу 11 1923–1925
Р-572 Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 30 1924–1928
Р-573 Літинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 39 1923–1928
Р-574 Вороновицький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 96 1922–1928
Р-575 Вахнівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 22 1924–1927
Р-577 Липовецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 126 1923–1929
Р-578 Калинівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 82 1924–1928
Р-579 Краснянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 22 1923–1927
Р-580 Обіднянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу 25 1924–1925
Р-581 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників Подільського районного відділення Всеукраїнського правління лісами, м. Вінниця 27 1924–1926
Р-583 Іллінецький закупівельний пункт Уманського відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та ін. сільськогосподарськими продуктами 2 1925
Р-584 Тульчинський окружний комітет незаможних селян 212 1922–1930
Р-585 Могилів-Подільське повітове бюро професійних спілок 128 1920–1922
Р-586 Виконавчий комітет Гайсинської районної Ради народних депутатів 1400 1922–1987
Р-587 Ольгопільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 314 1920–1923
Р-588 Вінницька окружна інспектура праці Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 705 1923–1930
Р-589 Зятківецький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 83 1923–1925
Р-590 Брацлавська професійно-технічна школа Брацлавського районного відділу народної освіти 342 1918–1931
Р-591 Хмільницьке агентство Подільської губернської контори Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами «Хлібопродукт» 13 1922–1924
Р-593 Вінницька обласна контора Українського торгового плодоовочевого тресту 299 1944–1952
Р-594 Жмеринсько-Могилів-Подільське агентство Подільської губернської контори Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами, м. Жмеринка 62 1924–1925
Р-595 Вінницький окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 2594 1922–1930
Р-597 Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки робітників місцевого транспорту, м. Вінниця 101 1922–1925
Р-600 Тиврово-Краснянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, м. Тиврів 18 1927–1928
Р-603 Вінницька окружна контора позаміського маклера Київської товарної біржі 92 1926–1930
Р-604 Вінницький груповий комітет №1 Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 65 1926–1932
Р-605 Вінницький груповий комітет №2 Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 13 1928–1930
Р-606 Вінницька контора Всесоюзного об'єднання складської і транспортної експедиційної справи (Союзтранс) 41 1924–1932
Р-607 Вінницька міська станція Південно-Західної залізниці 15 1922–1930
Р-609 Тульчинська міська станція Південно-Західної залізниці 22 1928–1930
Р-610 Рахнянський пункт Київської контори Українського автотранспортного торгово-промислового акціонерного товариства (Укравтопромторг) 6 1928–1930
Р-613 Подільське районне управління цукрової промисловості Головного управління цукрової промисловості РСФРР і УСРР (Поділцукор), м. Вінниця 736 1920–1922
Р-614 Іллінецький державний цукровий завод Київського відділення цукротресту 158 1920–1926
Р-615 Тульчинська районна контора Всесоюзного об'єднання складської і транспортно-експедиційної справи (Союзтранс) 9 1929 –1931
Р-617 Янківське сільське єдине споживче товариство 2 1929–1930
Р-618 Народний суд 9-ї дільниці Ямпільського повіту 111 1920
Р-620 Народний суд 3-ї дільниці Жмеринського повіту 305 1921–1922
Р-621 Народний суд 11-ї дільниці Вінницького округу, м. Юзвин 199 1923–1925
Р-622 Народний суд 8-ї дільниці Брацлавського повіту, м. Тульчин 46 1918–1921
Р-623 Вінницьке відділення Українсько державного акціонерного товариства постачання промисловості та будівництва (Укрпостач) 15 1930–1931
Р-624 Вінницьке окружне відділення Українського шляхобудівельного тресту (Окршляхбудтрест) 157 1928–1931
Р-626 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 489 1924–1930
Р-628 Степанівський державний цукровий завод Вінницького цукротресту 180 1919–1970
Р-630 Тульчинське окружне кооперативно-виробниче об'єднання інвалідів при Тульчинській окружній інспектурі соціального забезпечення 65 1923–1930
Р-631 Вінницький закритий робітничий кооператив працівників кооперації і державної торгівлі 30 1933–1934
Р-632 Ямпільське садово-городнє товариство «Радянський садівник» 17 1926–1933
Р-633 Вінницьке обласне управління легкої промисловості при виконавчому комітеті Вінницької обласної Ради депутатів трудящих 902 1932–1954
Р-634 Вінницький обласний взуттєво-швейно-трикотажний трест Народного комісаріату легкої промисловості СРСР 92 1932–1937
Р-635 Подільська губернська контора державного страхування, м. Вінниця 782 1922–1925
Р-636 Вінницька окружна контора державного страхування 229 1922–1930
Р-637 Вінницький будівельно-монтажний трест Головцентр-промбуду Міністерства промислового будівництва УРСР 319 1931–1967
Р-639 Вінницька товарна біржа, уповноважені товарної біржі по округах (о.а.ф.) 246 1922–1928
Р-640 Подільська губернська товарна біржа Подільської губернської економічної наради, м.Вінниця 19 1922–1924
Р-646 Вінницьке виробничо-збутове кооперативне товариство інвалідів «Кооператор» 17 1928–1933
Р-648 Народний суд 4-ї дільниці Вінницького округу, м-ко Вахнівка 3319 1923–1930
Р-649 Архівний відділ Вінницького облвиконкому 2522 1932–1988
Р-650 Подільське губернське архівне управління при Подільському губернському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 82 1920–1925
Р-651 Ольгопільський повітовий відділ народного господарства Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 44 1919–1922
Р-652 Будівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 57 1926–1930
Р-653 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників машинотракторних станцій Південно-Центру СРСР 592 1932–1941
Р-654 Виконавчий комітет Ямпільської районної Ради народних депутатів 2223 1920–1990
Р-656 Районний уповноважений Міністерства народного господарства УНР із заготівель незернового фуражу на Волині і Поділлі, м. Вінниця 111 1918–1919
Р-659 Вінницьке 2-е виробничо-збутове товариство інвалідів харчової промисловості 6 1929–1930
Р-662 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтва 70 1924–1930
Р-664 Вінницьке бюро з перевірки мір і ваги Української головної палати мір і ваги 39 1924–1936
Р-665 Вінницький районний інспектор державного бракеражу будівельних матеріалів мінерального походження 28 1931–1935
Р-666 Вінницьке обласне управління місцевої промисловості виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів 2673 1934–1988
Р-669 Гніванський районний продовольчий комітет 64 1920–1922
Р-670 Літинський повітовий продовольчий комітет 10 1921–1923
Р-671 Могилів-Подільський повітовий продовольчий комітет 951 1919–1922
Р-672 Крижопільський районний продовольчий комітет 38 1920–1922
Р-675 Немирівський районний продовольчий комітет 27 1920–1922
Р-676 Управління Терешпільської районної робітничо-селянської міліції 13 1923–1925
Р-677 Управління Обіднянської районної робітничо-селянської міліції 17 1923–1925
Р-679 Управління Ольгопільської повітової робітничо-селянської міліції 79 1920–1923
Р-681 Управління Гайсинської окружної робітничо-селянської міліції 259 1920–1925
Р-683 Управління Юзвинської районної робітничо-селянської міліції 5 1923–1924
Р-684 Тульчинська окружна планова комісія при Тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 378 1924–1930
Р-685 Тульчинська окружна інспектура державного страхування 17 1928–1930
Р-686 Могилів-Подільська окружна інспектура державного страхування 24 1925–1930
Р-687 Могилів-Подільський окружний адміністративний відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 204 1922–1930
Р-689 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників м'ясохолодильної промисловості 203 1935–1938
Р-690 Жмеринське єдине споживче товариство 34 1921–1925
Р-691 Вінницьке відділення видавництва газет «Правда» – органа ЦКВКП(б), «Известия» – органа ЦВК СРСР, «Труд» – органа ЦК ВЦРПС 56 1925–1930
Р-696 Могилів-Подільська окружна Рада з фізичної культури при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 36 1924–1930
Р-698 Могилів-Подільський окружний відділ внутрішньої торгівлі Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 37 1924–1926
Р-699 Могилів-Подільський окружний кооперативний комітет 31 1924–1930
Р-700 Вінницьке виробниче об'єднання елеваторної і зернопереробної промисловості 3664 1931–1996
Р-704 Вінницьке центральне управління районних комітетів житлових будинків 131 1920–1923
Р-705 Вінницька обласна житлово-кооперативна постачально-збутова контора Української житлово-кооперативної спілки 21 1934–1935
Р-706 Вінницька обласна контора житлово-кооперативного будівництва 59 1932–1935
Р-707 Вінницька окружна контора житлово-кооперативного будівництва 9 1927–1930
Р-708 Вінницька обласна спілка житлово-будівельної і житловоорендної кооперації «ОБЛЖИТЛОСПІЛКА» 576 1931–1935
Р-714 Сутиський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних працівників 11 1928–1929
Р-721 Могилів-Подільське агенство Українського державного торговопромислового тресту із заготівлі, експорту й переробки м'ясопродуктів 15 1928–1929
Р-722 Могилів-Подільський окружний комітет Всеукраїнської професійної спілки радянських і торгових службовців 91 1924–1930
Р-723 Могилів-Подільський державний спирто-горілчаний завод Українського республіканського об'єднання «СОЮЗСПИРТ» 22 1926–1940
Р-724 Могилів-Подільська 1-а державна тютюнова фабрика ВРНГ УСРР 18 1927–1930
Р-725 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с. Пеньківка Шаргородського району Вінницької області 48 1923–1947
Р-726 Могилів-Подільський окружний суд 2070 1925–1930
Р-728 Подільський губернський продовольчий комітет, м. Вінниця 3901 1919–1924
Р-729 Вінницький окружний продовольчий комітет 102 1922–1924
Р-730 Гайсинський повітовий продовольчий комітет 107 1920–1924
Р-731 Жмеринський повітовий продовольчий комітет 66 1921–1923
Р-732 Брацлавський повітовий продовольчий комітет, м. Тульчин 199 1920–1923
Р-733 Вінницький повітовий продовольчий комітет 176 1920–1923
Р-734 ХІ Подільська шосейно-шляхова дільниця Українського управління місцевого транспорту, м. Вінниця 563 1922–1930
Р-735 Вінницький окружний шляховий відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 66 1923–1930
Р-736 Відділ робітничого постачання Вінницького державного медичного інституту 17 1945–1948
Р-737 Могилів-Подільський окружний шляховий відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітуту 23 1929–1931
Р-738 Тульчинський окружний шляховий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітуту Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 20 1927–1930
Р-739 Тульчинський окружний відділ місцевого господарства Тульчинського окружного виконавчого комітуту Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 756 1922–1930
Р-740 Вінницький обласний трест «Укрголовптахопром» Міністерства м'ясної і молочної промисловості УРСР 16 1936–1949
Р-742 Могилів-Подільська окружна Рада товариства сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву 11 1923–1927
Р-743 Тульчинський окружний суд 1928 1924–1930
Р-744 Чернівецький млин Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств 6 1928–1930
Р-745 Могилів-Подільська окружна рада професійних спілок (окрпрофрада) 525 1923–1930
Р-746 Могилів-Подільська районна спілка споживчих товариств (райспоживспілка) 1839 1921–1987
Р-747 Ямпільська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств 6 1929–1930
Р-748 Барська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств 33 1921–1929
Р-749 Мурованокуриловецька контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств 17 1926–1929
Р-750 Мурафська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств 13 1927–1930
Р-756 Гайсинське окружне кооперативно-виробниче об'єднання інвалідів при Гайсинській окружній інспектурі соціального забезпечення 30 1924–1925
Р-757 Народний суд 8-ї дільниці Гайсинського повіту 574 1920–1922
Р-759 Вінницьке відділення Українського державного управління торгівлі книгами і культтоварами 94 1925–1935
Р-760 Вінницька міжрайонна контора Всесоюзного державного хлібозаготівельного акціонерного товариства 478 1928–1932
Р-765 Вінницька обласна Рада Всеукраїнського товариства винахідників 130 1931–1938
Р-766 Вінницька районна спілка споживчих товариств 780 1922–1992
Р-767 Подільська районна спілка кооперації інвалідів, м. Вінниця 105 1926–1931
Р-768 Подільське губернське об'єднання виробничо-споживчої кооперації інвалідів, м.Вінниця 128 1922–1925
Р-769 Народний суд 2-ї дільниці Гайсинського повіту 338 1922–1923
Р-770 Кооперативне об'єднання працівників Подільської губернської надзвичайної військово-продовольчої комісії «Продпрацівник», м. Вінниця 21 1921–1922
Р-771 Жмеринський повітовий відділ народного господарства Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 264 1920–1922
Р-772 Жмеринський повітовий відділ охорони здоров'я Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 83 1920–1923
Р-773 Жмеринський повітовий відділ комунального господарства Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 68 1920–1923
Р-774 Вінницька окружна інспектура охорони здоров'я Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 567 1923–1929
Р-775 Вінницький повітовий відділ охорони здоров'я Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 72 1920–1923
Р-776 Літинський повітовий відділ охорони здоров'я Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 67 1920–1923
Р-777 Подільська губернська інспектура охорони здоров'я Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 854 1919–1925
Р-778 Ольгопільський повітовий земельний відділ Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 80 1919–1922
Р-779 Подільська губернська спілка споживчих товариств, м. Вінниця 394 1919–1922
Р-784 Гайсинський районний комітет незаможних селян 24 1923–1932
Р-787 Ладижинський районний комітет незаможних селян 17 1922–1925
Р-788 Гранівський районний комітет незаможних селян 30 1924–1930
Р-791 Томашпільська районна Рада по 2102 1922–2000
Р-793 Томашпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 68 1920–1923
Р-794 Брацлавський повітовий відділ народної освіти Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 99 1919–1922
Р-795 Клебанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 144 1920–1923
Р-797 Тульчинський вечірній робітничий факультет при Вінницькому державному вчительському інституті, м. Тульчин 26 1930–1936
Р-798 Антопільська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 21 1921–1927
Р-799 Виконавчий комітет Вилянської сільської Ради депутатів трудящих 30 1922–1944
Р-800 Голово-Русавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 9 1922–1923
Р-801 Нетребівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 12 1922–1923
Р-802 Пеньківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 11 1923
Р-803 Ротмістрівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 19 1920–1923
Р-805 Виконавчий комітет Томашпільської сільської Ради депутатів трудящих 17 1923–1944
Р-806 Виконавчий комітет Липівської сільської Ради депутатів трудящих 17 1923–1944
Р-807 Виконавчий комітет Яланецької сільської Ради депутатів трудящих 20 1922–1944
Р-811 Виконавчий комітет Северинівської сільської Ради депутатів трудящих 88 1921–1954
Р-812 Вербко-Волошська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 21 1920–1923
Р-813 Виконавчий комітет Гнатківської сільської Ради депутатів трудящих 2 1944
Р-814 Грузька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 16 1923
Р-816 Тишківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 9 1922–1924
Р-817 Шура-Мітлинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 18 1923–1924
Р-818 Дахталійська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 16 1922–1925
Р-819 Виконавчий комітет Мар'янівської сільської Ради депутатів трудящих 44 1923–1954
Р-820 Мелешківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 29 1919–1924
Р-821 Кисляцька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 13 1923–1924
Р-822 Тимарська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 16 1922–1925
Р-823 Виконавчий комітет Гарячківської сільської Ради депутатів трудящих 132 1918–1970
Р-826 Кіблицька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 19 1923
Р-827 Жерденівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 35 1922–1923
Р-828 Кунківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 8 1922–1923
Р-829 Джугастрянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 20 1921–1922
Р-830 Митківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 26 1919–1923
Р-831 Виконавчий комітет Крутогорбської сільської Ради депутатів трудящих 32 1921–1953
Р-832 Леонівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 23 1921–1923
Р-833 М'ястківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 29 1922–1923
Р-834 Виконавчий комітет Вільшанської сільської Ради депутатів трудящих 80 1918–1970
Р-835 Ямпільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 421 1920–1923
Р-836 Гайсинський окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 346 1923–1925
Р-837 Ямпільський повітовий відділ народної освіти Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 170 1919–1923
Р-839 Козинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 24 1925–1927
Р-840 Гайсинська окружна комісія у справах неповнолітніх правопорушників при Гайсинській окружній інспектурі народної освіти 89 1923–1925
Р-841 Гайсинський повітовий відділ народної освіти Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 222 1920–1923
Р-842 Гайсинська окружна інспектура народної освіти Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 210 1922–1925
Р-844 Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування 211 1923–1929
Р-845 Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства 134 1923–1928
Р-846 Тульчинська районна контора Всеукраїнського акціонерного товариства по торгівлі сільськогосподарськими машинами, знаряддям і технічним приладдям на Україні «Село-техніка» 28 1922–1924
Р-847 Тульчинська окружна інспектура народної освіти Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 1332 1922–1930
Р-848 Тульчинська окружна прокуратура 1802 1923–1930
Р-850 Вінницький повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 221 1921–1923
Р-852 Томашпільський районний будинок культури при Томашпільському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 6 1925–1927
Р-853 Шаргородський районний секретаріат професійних спілок 26 1925–1926
Р-854 Ялтушківський районний секретаріат професійних спілок 21 1925–1926
Р-855 Мурованокуриловецький районний секретаріат професійних спілок 23 1924–1926
Р-856 Яришівський районний секретаріат професійних спілок 8 1924–1926
Р-857 Джуринський районний секретаріат професійних спілок 15 1923–1927
Р-858 Мурафський районний секретаріат професійних спілок 16 1925–1926
Р-859 Копайгородський районний секретаріат професійних спілок 69 1922–1926
Р-860 Бабчинецький районний секретаріат професійних спілок 7 1925–1927
Р-861 Станіславчицький районний секретаріат професійних спілок 17 1924–1926
Р-862 Лучинецький районний секретаріат професійних спілок 32 1923–1926
Р-863 Ямпільський районний секретаріат професійних спілок 57 1923–1927
Р-864 Соболівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 624 1922–1930
Р-865 Кіблицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 41 1920–1923
Р-866 П'ятківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 81 1920–1923
Р-868 Журавлівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 100 1920–1923
Р-872 Савинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 15 1927–1930
Р-873 Андріяшівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 10 1923
Р-874 Велькомочульська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 6 1921–1922
Р-875 Янкулівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 116 1922–1931
Р-876 Гайсинський повітовий відділ соціального забезпечення Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 13 1920–1923
Р-877 Управління Гайсинської районної робітничо-селянської міліції 7 1922–1923
Р-878 Управління Зятківецької районної робітничо-селянської міліції 12 1923–1924
Р-879 Тульчинське окружне товариство з ліквідації неписьменності «Геть неписьменність» при Тульчинській окружній інспектурі народної освіти 24 1926–1930
Р-880 Холодівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 183 1920–1923
Р-881 Холодівський волосний революційний комітет 11 1920–1921
Р-882 Кунянський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 142 1920–1923
Р-884 Соболівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 74 1920–1923
Р-886 Гайсинський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 231 1920–1923
Р-887 Ободівський волосний революційний комітет 39 1920–1921
Р-888 Князький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 75 1920–1923
Р-889 Тиманівський волосний революційний комітет 6 1920–1921
Р-890 Бершадський волосний революційний комітет 29 1920–1921
Р-892 Тростянецький волосний революційний комітет 12 1919–1921
Р-893 Кіблицький волосний революційний комітет 7 1919–1921
Р-894 Піщанський волосний революційний комітет 19 1919–1921
Р-895 Піщанський сільський революційний комітет 3 1920
Р-896 Ставківський сільський комісар (періоду УНР) 1 1919
Р-897 Гонорівський сільський революційний комітет 1 1920
Р-899 Чорноминська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 1 1921
Р-900 Кущинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 41 1920–1923
Р-903 Лузький волосний революційний комітет 9 1920–1921
Р-904 П'ятківський волосний революційний комітет 6 1921
Р-905 Клебанівський волосний революційний комітет 3 1918–1920
Р-906 Пиківський районний комітет незаможних селян 111 1922–1929
Р-907 Кунянський волосний революційний комітет 15 1919–1920
Р-908 Тульчинська окружна комісія у справах неповнолітніх правопорушників при Тульчинській окружній інспектурі народної освіти 484 1923–1926
Р-909 Ладижинський дитячий будинок при Ладижинському районному відділі народної освіти 2 1920–1924
Р-910 Кунянський дитячий будинок при Гайсинському районному відділі народної освіти 6 1923–1924
Р-911 Гайсинська трудова юнацька колонія при Гайсинському районному відділі народної освіти 7 1924–1925
Р-912 М'ястківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 176 1919–1923
Р-913 Виконавчий комітет Дашівської районної Ради депутатів трудящих 142 1923–1958
Р-914 Тернавський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 3 1922–1923
Р-918 Устянський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 2 1923
Р-920 Гранівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 2 1922
Р-924 М'ястківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 141 1922–1929
Р-925 Подільський губернський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 1739 1921–1925
Р-926 Виконавчий комітет Бохоницької сільської Ради депутатів трудящих 377 1921–1966
Р-927 Виконавчий комітет Сосонської сільської Ради депутатів трудящих 298 1923–1966
Р-928 Брацлавський повітовий комітет незаможних селян 73 1921–1923
Р-930 Трудові школи Вінницької області (о.а.ф.) 288 1919–1936
Р-932 Забужанська вищепочаткова школа 4 1919–1920
Р-934 Вінницький окружний кооперативний комітет при вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 555 1922–1929
Р-937 Надзвичайна трудова сесія народного суду при Подільському губернському суді по Гайсинському округу, м. Гайсин 389 1923–1925
Р-939 Вінницька обласна контора Всеукраїнського галузевого об'єднання транспортно-складсько-тарного господарства 137 1931—1936
Р-941 Трудова сесія Тульчинського окружного суду 1258 1923–1926
Р-942 Народний суд 6-ї дільниці Ольгопільського повіту 530 1919–1922
Р-943 Народний суд 8-ї дільниці Тульчинського округу, м. Крижопіль 180 1923–1924
Р-945 Староприлуцький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 587 1922–1928
Р-946 Народний суд 12-ї дільниці Ольгопільського повіту 145 1917–1923
Р-947 Жмеринський міський робітничий кооператив 43 1922–1923
Р-948 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянської торгівлі Подільського губернського відділу Українського товариства роздрібної торгівлі «Ларьок», м. Вінниця 27 1924–1926
Р-949 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Зарванці Віницького району Вінницького округу 14 1924–1927
Р-950 Подільська губернська контора Всеукраїнського торговопромислового товариства, м. Вінниця 19 1923
Р-951 Вінницький окружний комітет незаможних селян 324 1922–1930
Р-953 Подільський губернський відділ Всеросійського професійної спілки робітників поліграфічної промисловості, м. Вінниця 45 1921–1924
Р-954 Іллінецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 131 1919–1923
Р-955 Вінницьке окружне виробничо-кооперативне об'єднання інвалідів 302 1922–1930
Р-957 Вінницький обласний державний трест свинарських радянських господарств 1195 1932–1935
Р-958 Управління кінофікації виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів 1728 1921–1985
Р-959 Тульчинська окружна державна нотаріальна контора при Тульчинському окружному суді 223 1922–1930
Р-960 Гайсинська державна нотаріальна контора 2 1923–1925
Р-961 Пиківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 1103 1921–1929
Р-962 Бершадська волосна нотаріальна контора 14 1921–1923
Р-964 Вінницька окружна інспектура соціального забезпечення 1856 1923–1930
Р-965 Подільське губернське статистичне бюро, м. Вінниця 1352 1919–1925
Р-966 Управління Вінницької міської робітничо-селянської міліції 28 1920–1923
Р-967 Вінницьке обласне управління державного будівельного контролю (ОБЛДЕРЖБУДКОНТРОЛЬ) 145 1931–1935
Р-968 Вінницьке окружне управління державного будівельного контролю (ОКРДЕРЖБУДКОНТРОЛЬ) 64 1926–1930
Р-970 Вінницька обласна комісія міських товариств допомоги нужденним громадянам 193 1932–1934
Р-971 Станісловчицький районний комітет незаможних селян 250 1921–1931
Р-973 Подільська губернська інспектура соціального забезпечення Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 1264 1919–1931
Р-988 Подільська губернська спілка кредитних та позичковозберігальних товариств Українського центрального кооперативного банку (СОЮЗБАНК), м. Вінниця 91 1914–1920
Р-989 Могилів-Подільський окружний відділ місцевого господарства Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 29 1924–1930
Р-990 Тульчинська окружна судово-земельна комісія (ОКРСУДЗЕМКОМІСІЯ) 337 1914–1930
Р-991 Подільська губернська інспектура робітничо-селянської інспекції Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 717 1919–1925
Р-992 Подільська губернська Рада народного господарства (Губраднаргсп), м. Вінниця 1882 1917–1924
Р-993 Народний суд 18-ї дільниці Вінницького округу 629 1925–1929
Р-994 Вінницький міський відділ робітничо-селянської інспекції Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 392 1929–1934
Р-995 Вінницький окружний комітет міжнародної організації допомоги революціонерам (МОДР) 34 1925–1930
Р-997 Вінницький окружний відділ робітничо-селянської інспекції при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 725 1923–1930
Р-999 Пиківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 147 1919–1923
Р-1000 Гайсинська окружна планова комісія при Гайсинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 32 1924–1925
Р-1002 Пиківське районне правління товариства авіації, хімії та повітроплавання 3 1924–1926
Р-1003 Народний суд 4-ї дільниці Літинського повіту 120 1922
Р-1016 Виконавчий комітет Яришівської районної Ради депутатів трудящих 555 1923–1958
Р-1017 Могилів-Подільське повітове статистичне бюро Могилів-Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 8 1920–1923
Р-1018 Народний суд 9-ї дільниці Вінницького округу 308 1921–1923
Р-1020 Вінницька окружна прокуратура 47 1923–1930
Р-1021 Пилявська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 2 1922–1924
Р-1022 Народний суд 11-ї дільниці Вінницького округу, м. Тиврів 482 1928
Р-1023 Могилів-Подільська окружна інспектура народної освіти Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 27 1923–1930
Р-1024 Могилів-Подільська окружна інспектура соціального забезпечення Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 13 1923–1930
Р-1025 Могилів-Подільська окружна інспектура праці Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 73 1924–1930
Р-1026 Тульчинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 19 1924–1926
Р-1030 Яришівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 58 1917–1923
Р-1031 Яришівська районна судово-земельна комісія 82 1923–1928
Р-1032 Народний суд 5-ї дільниці Гайсинського повіту 220 1922–1923
Р-1033 Народний суд 7-ї дільниці Гайсинського повіту 94 1921–1923
Р-1034 Подільський губернський комітет державних споруд Подільської губернської Ради народного господарства, м. Вінниця 194 1919–1922
Р-1035 Подільський губернський відділ юстиції Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 201 1919–1922
Р-1036 Літинське повітове бюро юстиції Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 61 1920–1923
Р-1038 Народний суд 23-ї дільниці Вінницького округу 5 1925
Р-1040 Народний суд 8-ї дільниці Вінницького повіту 239 1921
Р-1042 Вінницьке відділення Київського інституту підвищення кваліфікації керівних господарських кадрів Народного Комісаріату харчової промисловості УРСР 228 1932–1940
Р-1043 Вінницький учбово-курсовий комбінат Вінницького обласного відділу торгівлі 155 1936–1940
Р-1044 Вінницька обласна рада професійних спілок 4582 1932–1982
Р-1045 Вінницька обласна каса соціального страхування 197 1932–1949
Р-1046 Барська районна каса соціального страхування 7 1930–1933
Р-1047 Вінницька міська Рада профспілок 26 1929–1932
Р-1048 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників машинобудівної промисловості 175 1932–1933
Р-1050 Вінницький обласний відділ праці 362 1932–1933
Р-1051 Міжрайонний технічний інспектор з котельного нагляду при Могилів-Подільському районному відділі праці, м. Могилів-Подільський 3 1933–1934
Р-1052 Міжрайонні спеціальні інспекції з техніки безпеки і санітарії при Вінницькій обласній Раді професійних спілок (о.а.ф.) 63 1930–1936
Р-1054 Калинівська районна каса соціального страхування 4 1933
Р-1055 Тульчинська окружна каса соціального страхування, уповноважені окружної каси по районах (о.а.ф.) 548 1922–1930
Р-1057 Хмільницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських торговельних службовців 5 1926–1939
Р-1059 Тиврівська районна Рада професійних спілок 7 1933–1934
Р-1062 Барська районна Рада професійних спілок 27 1930–1935
Р-1063 Уповноважений Могилів-Подільської окружної каси соціального страхування по Ялтушківському району, с. Ялтушків Ялтушківського району Могилів-Подільського округу 4 1925
Р-1064 Бершадський державний спиртогорілчаний завод Українського районного управління Центрального управління спиртової промисловості 56 1921–1929
Р-1065 Ольгопільське повітове бюро юстиції Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 119 1919–1923
Р-1066 Народний суд 1-ї дільниці Літинського повіту 248 1920–1923
Р-1068 Народний суд 16-ї дільниці Вінницького округу, с. Малі Кутища малокутищанського району Вінницького округу Подільської губернії 255 1923–1924
Р-1069 Народний суд 5-ї дільниці Ямпільського повіту 104 1920–1922
Р-1093 Народний суд 10-ї дільниці Вінницького повіту 79 1921
Р-1094 Особливий народний суд при Подільському губернському суді, м. Вінниця 81 1921–1923
Р-1095 Подільський губернський комітет з шкіряних справ Вінницької міської управи, м. Вінниця 62 1917–1920
Р-1097 Іллінецька селекційна станція головного управління цукрової промисловості «Головцукор» 9 1921–1927
Р-1103 Народний суд 5-ї дільниці Ольгопільського повіту 246 1920–1922
Р-1104 Брацлавське повітове бюро юстиції Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Тульчин 51 1920–1922
Р-1110 Гайсинський повітовий відділ народного господарства Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 69 1921–1922
Р-1111 Ямпільський повітовий відділ народного господарства Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 28 1920–1922
Р-1115 Вінницька державна сірникова фабрика Подільського губернського відділу місцевого господарства 19 1921–1925
Р-1116 Управління Жмеринської повітової робітничо-селянської міліції 706 1920–1923
Р-1117 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників деревообробної промисловості 5 1927–1930
Р-1120 Малочернятинська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 38 1920–1930
Р-1121 Могилі-Подільська окружна спілка скотарсько-молочної кооперації 186 1929–1930
Р-1124 Вінницька секція наукових робітників Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 20 1923–1931
Р-1125 Подільський губернський відділ державного політичного управління, м. Вінниця 4 1920–1923
Р-1128 Зоводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників цукрової промисловості Чечельницького державного цукрового заводу 89 1917–1926
Р-1129 Вінницька обласна конторат Ленінградської заготівельної плодоовочевої торговельної контори, м. Вінниця 353 1932–1940
Р-1130 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників і службовців дорожньо-гідротехнічного будівництва 311 1935–1940
Р-1131 Вінницька обласна психіатрична лікарня ім. Академіка Ющенка Вінницького облздороввідділу 1020 1919–1986
Р-1136 Могилів-Подільська окружна інспектура охорони здоров'я Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 37 1923–1930
Р-1137 Гніванські пожежно-технічні курси управління навчальними закладами Народного Комісаріату харчової промисловості СРСР 45 1930–1940
Р-1138 Малочернятинський волосний революційний комітет 17 1920–1921
Р-1139 Брацлавський повітовий революційний комітет 167 1919–1921
Р-1140 Гайсинська окружна прокуратура 14 1923–1925
Р-1141 Вінницький районний будинок культури при Вінницькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 49 1924–1925
Р-1143 Мазурівський сільський революційний комітет 1 1921
Р-1145 Немирівський волосний революційний комітет 26 1919–1921
Р-1148 Ладижинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 6 1919–1921
Р-1149 Гавришівський волосний революційний комітет 3 1919–1921
Р-1150 Савинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 11 1920–1922
Р-1152 Липовецький повітовий революційний комітет 23 1920–1921
Р-1154 Вороновицький волосний революційний комітет 13 1920–1921
Р-1156 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників свинарських радгоспів 5 1933–1935
Р-1157 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників швейної промисловості 4 1928–1930
Р-1159 Вінницький пивоварений завод Вінницького обласного тресту бродильної промисловості 55 1926–1949
Р-1160 Вінницький спиртзавод Вінницького міжобласного спиртотресту 372 1921–1967
Р-1161 Вінницька обласна спілка споживчих товариств 6167 1932–1993
Р-1162 Подільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників металургійної промисловості, м. Вінниця 365 1920–1930
Р-1163 Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників поліграфічної промисловості 3 1929–1930
Р-1164 Виконавчий комітет Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів 1530 1922–1992
Р-1165 Пчелянський спиртовий завод Вінницького обласного тресту спиртової промисловості 6 1927–1934
Р-1166 Вінницька товарна база Всеукраїнської спілки споживчих кооперативних товариств 4 1930–1931
Р-1168 Польовий суд 3-го Галицького корпусу, м. Козятин 2 1919
Р-1169 Гніванський цукровий завод Вінницького цукротресту 85 1923–1967
Р-1170 Народний суд 14-ї дільниці Вінницького округу 49 1930
Р-1171 Могилів-Подільська спілка кооперативно-буряківничих сільськогосподарських товариств і колгоспів 25 1928–1930
Р-1173 Забузьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Господар» 12 1922–1927
Р-1174 Вінницьке окружне статистичне бюро Вінницького окружного виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 370 1923–1930
Р-1175 Народний суд 13-ї дільниці Вінницького округу, м. Хмільник 205 1922–1929
Р-1176 Вінницький вечірній робітничий факультет Київського хімікотехнологічного інституту 119 1930–1936
Р-1177 Особливий народний суд Літинського повіту 27 1922–1923
Р-1179 Вінницьке педагогічне училище Міністерства освіти УРСР 1461 1921–1956
Р-1180 Народний суд 10-ї дільниці Вінницького округу, м. Калинівка 245 1923–1929
Р-1181 Вінницьке спільне споживче товариство «ВОССТ» 116 1920–1925
Р-1186 Подільське державне пайове торговельне товариство «Держпайторг», м. Вінниця 27 1923–1924
Р-1190 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти №1 16 1923–1929
Р-1191 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти №2 10 1927–1931
Р-1192 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти №4 20 1925–1930
Р-1193 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти №3 11 1927–1931
Р-1195 Вінницький повітовий відділ комунального Вінницького повітового виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 18 1922–1923
Р-1196 Подільський губернський комендант, м. Кам'янець-Подільський 35 1918–1919
Р-1197 Подільський губернський дорожній відділ Подільського губернського виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця 13 1923–1924
Р-1198 Вінницькі державні курси українізації ім. 9-ої річниці Жовтневої Революції Народного Комісаріату освіти УСРР 26 1926
Р-1199 Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників освіти, вищої школи та наукових установ 998 1937–1984
Р-1200 Народний суд 20-ої дільниці Вінницького округу, м. Стара Прилука 2494 1925–1929
Р-1201 Уповноважений Донецької обласної контори продовольчого та матеріально-технічного постачання їдалень по Вінницькій області, м. Вінниця 34 1939–1941
Р-1202 Жабокрицька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 103 1922–1929
Р-1205 Бандурівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 65 1922–1931
Р-1206 Груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників машино-тракторних станцій Вінницького обласного управління земельних фондів та землеустрою, м. Вінниця 8 1933–1934
Р-1207 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників земельних органів 313 1935–1941
Р-1208 Вольфанівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 97 1923–1930
Р-1209 Підлісівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 167 1922–1930
Р-1210 Краснодольська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 65 1925–1930
Р-1211 Народний суд 3-ї дільниці Могилів-Подільського району 7 1932–1934
Р-1212 Добрянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 70 1921–1930
Р-1213 Ямпільське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Дністро» 13 1928–1931
Р-1215 Писарівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 147 1921–1930
Р-1216 Виконавчий комітет Цекинівської сільської Ради депутатів трудящих 313 1920–1970
Р-1217 Тульчинська окружна рада професійних спілок 216 1923–1930
Р-1218 Михайлівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 61 1922–1933
Р-1219 Ратушанська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 29 1923–1930
Р-1220 Кетроська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 48 1922–1930
Р-1221 Петрашівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 114 1922–1930
Р-1222 Ямпільська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 50 1924–1930
Р-1223 Виконавчий комітет Качківської сільської Ради депутатів трудящих 195 1923–1970
Р-1224 Виконавчий комітет Дзигівської сільської Ради депутатів трудящих 254 1924–1970
Р-1225 Миронівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 78 1925–1929
Р-1226 Виконавчий комітет Клембівської сільської Ради депутатів трудящих 284 1921–1970
Р-1227 Білянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 140 1921–1931
Р-1228 Виконавчий комітет Тарасівської сільської Ради депутатів трудящих 228 1924–1971
Р-1229 Тростянецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 157 1922–1931
Р-1230 Русавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 103 1922–1930
Р-1231 Порозька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 105 1920–1931
Р-1232 Дорошівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 117 1923–1930
Р-1233 Виконавчий комітет Великокісницької сільської Ради депутатів трудящих 280 1922–1970
Р-1234 Гальжбієвська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 107 1924–1930
Р-1235 Сільськогосподарська артіль «Червоний жовтень», с. Северинівка 9 1924–1929
Р-1236 Великокіснецький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 110 1922–1927
Р-1237 Дзигівське сільськогосподарське кредитне кооперативне товариство «Відродження» 36 1926–1930
Р-1238 Вінницьке державне підприємство «Хімпром» 1906 1921–1985
Р-1239 Великокісницьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство 17 1926–1929
Р-1240 Клембівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Зоря» 27 1923–1930
Р-1241 Великокісницька районна комісія незаможних селян 23 1923–1925
Р-1243 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників цукрорадгоспів 483 1934–1940
Р-1244 2-а Вінницька міська державна нотаріальна контора 70 1923–1929
Р-1245 Літинський нотаріальний стіл при Літинському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 6 1939
Р-1246 Вінницька окружна державна нотаріальна контора 27 1925–1930
Р-1247 1-а Вінницька міська державна нотаріальна контора 271 1922–1945
Р-1248 Калинівський нотаріальний стіл при виконавчому комітеті Калинівської районної Ради депутатів трудящих 15 1938–1940
Р-1249 Тростянецький нотаріальний стіл при виконавчому комітеті Тростянецької районної Ради депутатів трудящих 15 1938–1939
Р-1250 Томашпільський нотаріальний стіл при Томаш-пільському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 27 1937–1939
Р-1251 Могилів-Подільська окружна нотаріальна контора 11 1924–1930
Р-1252 Липовецький нотаріальний стіл при виконавчому комітеті Липовецької районної Ради депутатів тудящих 17 1936–1940
Р-1253 Чечельницький нотаріальний стіл Народного Комісаріату юстиції УРСР при Чечельницькому районному комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 8 1937–1939
Р-1254 Борківсьска сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 32 1925–1929
Р-1255 Барське районне сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство 6 1929–1931
Р-1256 Радівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 46 1923–1939
Р-1257 Виконавчий комітет Телелинецької сільської Ради депутатів трудящих 199 1924–1970
Р-1258 Старопиківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 10 1926–1935
Р-1259 Попівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 18 1922–1932
Р-1260 Попівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 3 1925–1926
Р-1261 Дашковецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 61 1924–1931
Р-1262 Березнянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 76 1926–1930
Р-1263 Особлива сесія 1-ї дільниці Липовецького народного суду 130 1922
Р-1264 Виконавчий комітет Луко-Мовчанської сільської Ради депутатів трудящих 174 1922–1960
Р-1265 Демидівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 22 1923–1929
Р-1266 Мачуська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 28 1926–1927
Р-1267 Війтовецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 86 1922–1932
Р-1268 Бруслинівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 61 1923–1929
Р-1269 Виконавчий комітет Кирнасівської сільської Ради депутатів трудящих 298 1923–1968
Р-1270 Виконавчий комітет Люлинецької сільської Ради депутатів трудящих 166 1922–1951
Р-1271 Іляшівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 59 1923–1930
Р-1272 Виконавчий комітет Кацмазівської сільської Ради депутатів трудящих 203 1927–1971
Р-1273 Молотківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 29 1927–1929
Р-1274 Виконавчий комітет Олексіївської сільської Ради депутатів трудящих 107 1926–1958
Р-1275 Качанівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 42 1926–1930
Р-1276 Соколівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 37 1922–1930
Р-1277 Виконавчий комітет Антонівської сільської Ради депутатів трудящих 16 1922–1944
Р-1278 Березівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 8 1925–1927
Р-1280 Виконавчий комітет Великомитницької сільської Ради депутатів трудящих 146 1922–1948
Р-1281 Щасливська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 16 1921–1929
Р-1282 Попелюська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 27 1923–1930
Р-1283 Балинська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 27 1922–1928
Р-1284 Білорукавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 23 1928–1930
Р-1285 Вінниківецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 38 1923–1929
Р-1286 Виконавчий комітет Куманівської сільської Ради депутатів трудящих 68 1925–1948
Р-1287 Кусиківецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 12 1926–1929
Р-1288 Писарівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 5 1925–1927
Р-1289 Сандрацька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 21 1922–1927
Р-1290 Журавненська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 59 1926–1929
Р-1291 Дерешівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 59 1924–1935
Р-1292 Голодьківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 28 1923–1928
Р-1294 Павлівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 6 1924–1934
Р-1295 Скибинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 99 1923–1929
Р-1296 Лозівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 25 1925–1930
Р-1297 Будківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 94 1926–1931
Р-1299 Барський районний військовий комісаріат 8 1919–1921
Р-1301 Вінницький окружний відділ місцевої промисловості при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 457 1923–1929
Р-1303 Вінницька районна спілка кустарно-промислової кооперації 649 1926–1931
Р-1304 Виконавчий комітет Брацлавської районної Ради депутатів трудящих 1176 1920–1962
Р-1305 Виконавчий комітет Журавської сільської Ради депутатів трудящих 24 1922–1934
Р-1306 Сербинівський вапняний завод Вінницької обласної контори житлово-будівельних матеріалів 24 1932–1934
Р-1308 Вінницька обласна житлово-кооперативна спілка 32 1932–1933
Р-1309 Забузька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 55 1924–1931
Р-1310 Долинянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 29 1923–1935
Р-1311 Вінницька обласна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 380 1941–1944
Р-1312 Вінницька міська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2004 1941–1944
Р-1315 Вінницький спирто-горілчаний завод (періоду німецько-фашистської окупації) 114 1941–1944
Р-1316 Вінницький водоканал відділу комунально господарства Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 79 1941–1944
Р-1317 Вінницький пивоварений завод (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-1319 Вінницький обласний краєзнавчий музей (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1944
Р-1320 Вінницька обласна бібліотека (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1944
Р-1321 Вінницька окружна ветеринарна база відділу харчування і сільського господарства Житомирського генерального комісаріату (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1941–1943
Р-1322 Вінницька кондитерська фабрика (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1944
Р-1323 Вінницьке обласне аптекоуправління і аптеки області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації) 180 1941–1944
Р-1324 Вінницька взуттєва фабрика (періоду німецько-фашистської окупації) 29 1941–1943
Р-1325 Вінницький медичний інститут (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1942–1943
Р-1326 Вінницька психіатрична лікарня (періоду німецько-фашистської окупації) 177 1941–1944
Р-1327 Вінницька комунальна лазня відділу комунального господарства Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1943
Р-1328 Вінницьке відділення заготівлі зерна «Зерноцентраль Україна» (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1944
Р-1329 Вінницький енергетичний технікум (періоду німецько-фашистської окупації) 134 1941–1944
Р-1331 Вінницька обласна маслоконтора (періоду німецько-фашистської окупації) 11 1941–1943
Р-1332 Вінницька обласна контора інкубаторних станцій сільськогосподарського управління Вінницької обласної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1943
Р-1333 Вінницький цвяховий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-1334 Вінницька центральна поліклініка медико-санітарного відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 34 1941–1944
Р-1335 Вінницький медичний технікум (періоду німецько-фашистської окупації) 105 1941–1943
Р-1336 Вінницький історичний архів (періоду німецько-фашистської окупації) 68 1941–1944
Р-1337 Управління цукрової промисловості Вінницької області Головного управління цукрової промисловості України (періоду німецько-фашистської окупації) 360 1941–1943
Р-1338 Вінницький м'ясокомбінат (періоду німецько-фашистської окупації) 124 1942–1943
Р-1339 Вінницьке відділення української контори із заготівлі худоби «Укрзаготхудоба»(періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942–1944
Р-1340 Вінницьке ремісниче училище (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1941
Р-1341 Вінницький плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 234 1941–1944
Р-1342 Вінницька електростанція (періоду німецько-фашистської окупації) 68 1941–1944
Р-1343 Вінницька обласна ветеринарна бактеріологічна лабораторія (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942–1943
Р-1344 Вінницька лікарня ім. Пирогова (періоду німецько-фашистської окупації) 268 1941–1944
Р-1345 Громадські господарства Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації) 1875 1941–1944
Р-1351 Великохутірська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 25 1941–1944
Р-1352 Щітківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-1356 Сабарівський млин Вінницького обласного млинарського тресту (періоду німецько-фашистської окупації) 18 1942–1943
Р-1357 Вінницька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 34 1941–1944
Р-1358 Барська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1944
Р-1359 Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1942
Р-1360 Гулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1943–1944
Р-1361 Адамівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-1362 Гайсинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 18 1941–1944
Р-1366 Гайсинський трахоматозний дитячий будинок медичносанітарного відділу Гайсинської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1944
Р-1367 Гайсинський маслозавод (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1943–1944
Р-1368 Гайсинське відділення Вінницького господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації) 177 1941–1943
Р-1369 Карбівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1942–1944
Р-1370 Митківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1379 Козятинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1943
Р-1381 Козятинський пункт заготівлі зерна Вінницької обласної контори «Заготзерно»(періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1943
Р-1383 Гурівецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942
Р-1387 Школи Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941–1944
Р-1388 Козятинське відділення Вінницького господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації) 42 1941–1943
Р-1390 Сокілецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-1391 Білопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-1392 Закутинецька сільська управа окупації (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-1393 Калинівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1943
Р-1395 Віницький окружний комісар (гебітс-комісар) (періоду німецько-фашистської окупації) 32 1941–1944
Р-1405 Калинівська міжрайонна контора із закупівлі рогатої худоби, свиней, птахів «Заготхудоба» (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942–1943
Р-1406 Гущинецький млин Калинівського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1943
Р-1408 Комаргородська державна тваринницька ферма Джугастринської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 29 1941–1944
Р-1409 Якимівський спиртзавод Вінницького обласного спиртотресту (періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1943
Р-1410 Ямпільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 189 1941–1944
Р-1411 Літинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1941–1944
Р-1412 Літинська районна м'ясозаготівельна база Вінницької обласної контори «Заготхудоба» (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1944
Р-1413 Літинське відділення Вінницького господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації) 20 1942–1944
Р-1416 Балинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 18 1941–1943
Р-1417 Шпиківська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 597 1941–1944
Р-1418 Слідянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1944
Р-1419 Торківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1420 Печерська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1944
Р-1421 Даньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-1422 Юрківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1944
Р-1423 Сільницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-1424 Шпиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1942–1943
Р-1430 Плисківська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942–1943
Р-1431 Наказнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 15 1941–1943
Р-1432 Скоморошківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-1433 Дзюньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1943
Р-1434 Погребищенська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 152 1941–1944
Р-1435 Погребищенський районний промисловий комбінат (періоду німецько-фашистської окупації) 29 1941–1943
Р-1440 Левківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1943
Р-1441 Погребищенське відділення Вінницького сільсько-господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації) 35 1941–1943
Р-1445 Белашківська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1944
Р-1446 Морозівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-1447 Черемошненська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-1448 Смаржинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-1452 Теплицька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1941–1943
Р-1456 Теплицький міжрайонний агролісомеліоративний розсадник Гайсинського лісового господарства (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1944
Р-1458 Брідоцька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1944
Р-1459 Петрашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1944
Р-1460 Теплицька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1944
Р-1462 Комарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1471 Соболівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 29 1941–1944
Р-1473 Карабелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 19 1941–1944
Р-1478 Теплицька міжрайонна контрольна насіннєва лабораторія (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942
Р-1480 Сашанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-1481 Мишарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1943
Р-1482 Залузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1942
Р-1483 Марківська сільська управа(періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-1487 Теплицька районна санітарна станція медико-санітарного відділу Теплицької районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-1488 Шендерівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 32 1941–1944
Р-1489 Фелиціянівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1944
Р-1490 Слободо-Бушанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-1491 Біляно-Шаргородська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941–1943
Р-1492 Букатинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-1493 Пелинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-1495 Чернівецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 224 1941–1944
Р-1496 Яришівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 491 1941–1944
Р-1498 Серебрійська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1944
Р-1499 Борщівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-1502 Слідянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1942
Р-1503 Сугаківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-1504 Дубрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1943
Р-1505 Старостинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-1506 Ладижинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-1507 Шарапанівська державна тваринницька ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1944
Р-1508 Тростянецька державна зернова ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації) 53 1941–1943
Р-1509 Сільськогосподарські трудові общини Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації) 2645 1941–1944
Р-1510 Ободівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1512 Козачівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1514 Северинівський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1942–1943
Р-1515 Оляницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1942–1944
Р-1518 Великостратіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-1520 Летківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-1521 Цапівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1942
Р-1522 Демківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1523 Северинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-1524 Лукашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1942
Р-1525 Капустянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1944
Р-1526 Савинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1527 Тростянецький спиртогорілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 41 1941–1944
Р-1528 Олександрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1942–1943
Р-1529 Тростянецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 273 1941–1943
Р-1530 Демидівська державна зерновирощувальна ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1942
Р-1531 Возівецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-1533 Станіславчицька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 88 1941–1944
Р-1535 Будьківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-1537 Олександрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1944
Р-1541 Виконавчий комітет Малокрушлинецької сільської Ради депутатів трудящих 131 1924–1966
Р-1543 Подільський губернський староста (періоду УНР), м. Вінниця 5 1918
Р-1544 Пиківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 4 1924–1926
Р-1545 Людвиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-1547 Моївський цукровий комбінат Подільського відділення цукротресту 74 1923–1926
Р-1549 Шпиківський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942
Р-1550 Жмеринський шкіряний завод промислових підприємств районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1942
Р-1551 Комісії у справах колишніх червоних партизан і червоногвардійців (о.а.ф.) 1477 1928–1936
Р-1553 Ямпільська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 39 1941–1944
Р-1554 Гайсинський окружний військовий комісаріат 228 1922–1925
Р-1555 Подільський губернський військовий комісаріат, м. Вінниця 956 1919–1925
Р-1556 Виконавчий комітет Липовецької районної Ради народних депутатів 1518 1923–1987
Р-1557 Брацлавський повітовий військовий комісаріат 242 1917–1923
Р-1558 Тульчинський окружний військовий комісаріат 93 1921–1925
Р-1559 Вінницький повітовий військовий комісаріат 157 1919–1923
Р-1560 Могилів-Подільська міжрайонна багатофахова промислова спілка 369 1930–1935
Р-1582 Могилів-Подільський повітовий військовий комісаріат 37 1919–1922
Р-1583 Гавришівський волосний військовий комісаріат 29 1920–1921
Р-1584 Бершадський повітовий військовий комісаріат 33 1920–1923
Р-1586 Вахнівський волосний військовий комісаріат 6 1920
Р-1587 Юзвинський волосний військовий комісаріат 15 1920–1921
Р-1589 Ольгопільський повітовий військовий комісаріат 73 1919–1923
Р-1590 Могилів-Подільська окружна спілка промислової кооперації 417 1932–1939
Р-1591 Ямпільський повітовий військовий комісаріат 84 1920–1923
Р-1592 Жмеринський повітовий військовий комісаріат 160 1919–1923
Р-1593 Гайсинський повітовий військовий комісаріат 219 1919–1923
Р-1595 Томашпільський повітовий військовий комісаріат 11 1920–1921
Р-1597 Виконавчий комітет Козятинської районної Ради народних депутатів 1073 1922–1991
Р-1598 Вінницький окружний комітет боротьби з безробіттям при Вінницькій окружній інспектурі праці 77 1924–1930
Р-1599 Подільський губернський комітет боротьби з безробіттям при Подільському губернському відділі праці, м. Вінниця 31 1924–1925
Р-1600 Тульчинський окружний комітет боротьби з безробіттям при Тульчинській окружній інспектурі праці 23 1924–1929
Р-1601 Жмеринський районний комітет боротьби з безробіттям при Жмеринському районному відділі праці 14 1926–1929
Р-1606 Ладижинський волосний військовий комісаріат 2 1920
Р-1607 Тульчинський повітовий військовий комісаріат 31 1920–1922
Р-1608 Вінницький міський військовий комісаріат 33 1921–1965
Р-1611 Єдине військово-споживче товариство військ на Поділлі, м. Вінниця 181 1921–1925
Р-1613 Подільський губернський санітарний підвідділ Київського військового округу, м. Вінниця 34 1920–1923
Р-1615 Станіславчицький районний Будинок культури при Станіславчицькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих селянських та червоноармійських депутатів 27 1924–1927
Р-1616 Ілляшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-1618 Вінницький міський мировий суд Вінницького окружного комісаріату (періоду німецько-фашистської окупації) 2952 1941–1944
Р-1619 Крижопільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 543 1941–1944
Р-1621 М'ястківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1941–1943
Р-1623 Горячківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-1625 Савчинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1943
Р-1627 Вербська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1943
Р-1629 Ротмистрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-1631 Голубецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од. зб., 1941–1943 рр. (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1942
Р-1632 Чоботарська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1944
Р-1636 Крижопільська районна поштово-телеграфна контора зв'язку (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1638 Старошарапанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1943
Р-1640 Крижопільський пункт заготівлі зерна (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1942–1943
Р-1641 Тернівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1944
Р-1644 Джугастрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1942
Р-1647 Леонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-1648 Соколівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1944
Р-1650 Теклівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941–1943
Р-1653 Шляхетнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1942
Р-1656 Романівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 11 1941–1943
Р-1657 Жабокрицька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941–1943
Р-1660 Вільшанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-1663 Суходолинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-1666 Малокісницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1943
Р-1673 Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-1674 Петрунівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1943
Р-1675 Крижопільська містечкова управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-1677 Куницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-1678 Крижопільський масло-молочний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 18 1941–1943
Р-1680 Махаринецький цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації) 163 1941–1944
Р-1681 Лісові управління та лісництва Вінницької області, (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.) 81 1941–1944
Р-1682 Вінницький туберкульозний диспансер Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 70 1941–1944
Р-1683 Вінницька обласна комісія сприяння роботі Надзвичайній державній комісії по встановленню і розслідуванню злочинів німецько-фашистських загарбників та їх спільників і заподіяних ними збитків громадянам, колгоспам, громадським організаціям, державним підприємствам….. 1129 1943–1945
Р-1684 Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Могилів-Подільському повіту, м. Могилів-Подільський 12 1920–1922
Р-1691 Штаб 2-го Подільського корпусу, м. Вінниця 13 1918–1919
Р-1701 Вінницький гарнізонний дезинфекційний пункт 3 1921–1922
Р-1721 Ольгопільський повітовий відділ військово-продовольчьго постачання Ольгопільського повітового продовольчого комітету 42 1920–1922
Р-1724 Управління інтенданта 2-го Подільського корпусу, м. Вінниця 3 1917–1918
Р-1725 Командир дивізійного обозу 5-ї Січової Запорізької дивізії 3 1917–1918
Р-1730 Вінницька гарнізонна амбулаторія 9 1921–1922
Р-1733 Продовольча база губернського управління військовопродовольчого постачання Поділля, м. Вінниця 19 1921
Р-1738 Літинський повітовий відділ військово-продовольчьго постачання Літинського повітового продовольчого комітету 387 1920–1922
Р-1740 Гайсинський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Гайсинського повітового продовольчого комітету 59 1920–1923
Р-1743 Жмеринський гарнізонний банно-пральний загін 6 1922
Р-1748 Управління Липовецької повітової робітничо-селянської міліції 197 1920–1922
Р-1751 Жметинський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Жмеринського повітового продовольчого комітету 197 1919–1922
Р-1759 Військовий комендант м. Вінниці 23 1920–1924
Р-1760 Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Жмеринському повіту, м. Жмеринка 2 1921–1922
Р-1766 Вінницький гарнізонний ветеринарний лазарет 31 1920–1922
Р-1773 Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Брацлавському повіту, м. Тульчин 42 1920–1922
Р-1783 Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Літинському повіту, м. Літин 8 1921–1922
Р-1790 Могилів-Подільський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Могилів-Подільського повітового продовольчого комітету 74 1920–1922
Р-1791 Іллінецький волосний військовий комісаріат 44 1919–1921
Р-1792 Хмільницький волосний військовий комісаріат 11 1920
Р-1793 Зозівський волосний військовий комісаріат 5 1920
Р-1794 Управління 2-го району Бердичівської повітової робітничоселянської міліції, м. Махнівка 9 1920–1923
Р-1800 Тульчинське окружне архівне управління при Тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 65 1925–1930
Р-1808 Липовецька повітова особлива продовольча комісія 156 1921–1923
Р-1812 Державний архів Вінницької області 4393 1925–2007
Р-1817 1-й Подільський радянський караульний батальйон при Подільському губернському військовому комісаріаті, м. Вінниця 19 1920–1921
Р-1819 Завідуючий Подільським губернським кінським запасом, м. Вінниця 10 1920–1921
Р-1823 Подільська губернська військово-інженерна дистанція, м. Вінниця 236 1919–1923
Р-1826 Жмеринський районний військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу 307 1922–1928
Р-1827 Жмеринський військово-продовольчий склад Українського військового округу 42 1926–1928
Р-1828 Вінницька гарнізонна хлібопекарня Управління начальника постачання Українського військового округу 163 1920–1928
Р-1829 Ямпільський повітовий військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу 18 1921–1922
Р-1830 Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчьго постачання по Гайсинському повіту, м. Гайсин 2 1920–1922
Р-1831 Гайсинський районний військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу 98 1921–1924
Р-1837 Ольгопільський повітовий військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу 6 1922
Р-1843 Управління військового коменданта 3-ї дільниці Жмеринського району Української радянської трудової армії 12 1920–1921
Р-1848 Літинсько-Летичівське відділення Подільської військової робітничо-селянської інспекції Київського військового округу 9 1921
Р-1850 Ремонтно-кавалерійське депо Українського військового округу 151 1924–1926
Р-1861 Управління військово-продовольчого постачання Подільської губернії, м. Вінниця 731 1920–1922
Р-1866 82-й шляховий загін 5-го району Управління Південно-Східних шосейних і ґрунтових доріг 136 1918–1922
Р-1873 Управління продовольчого транспорту губернського Управління військово-продовольчого постачання Поділля, м. Вінниця 7 1920–1922
Р-1875 Вінницький військово-продовольчий склад Українського військового округу 60 1925–1928
Р-1882 Подільський губернський прокурор, м. Вінниця 55 1922–1925
Р-1883 Вінницька обласна прокуратура 4098 1932–1992
Р-1887 Могилів-Подільська окружна спілка сільськогосподарських і кредитно-кооперативних товариств 18 1925–1928
Р-1888 Лікувальні установи Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.) 226 1941–1944
Р-1889 Жмеринський цегельний завод Дирекції індустрії губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 31 1941–1943
Р-1890 Жмеринський пункт заготівлі зерна (періоду німецько-фашистської окупації) 56 1941–1943
Р-1901 Подільська губернська комісія незаможних селян, м. Вінниця 79 1922–1925
Р-1902 Вінницька районна державна будівельна контора Українського державного об'єднання будівельної промисловості 7 1930
Р-1903 Тульчинська районна державна будівельна контора Українського державного об'єднання будівельної промисловості 64 1926–1930
Р-1904 Вінницький районний комітет незаможних селян 99 1923–1929
Р-1906 Немирівський районний комітет незаможних селян 48 1927–1929
Р-1907 Плисківський районний комітет незаможних селян 108 1923–1930
Р-1908 Брацлавський районний комітет незаможних селян 56 1923–1929
Р-1910 Махнівський районний комітет незаможних селян 118 1924–1932
Р-1921 Гніванський волосний військовий комісаріат 5 1919
Р-1922 Подільський губернський військово-продовольчий магазин окружного військово-господарського управління Українського військового округу, м. Вінниця 185 1921–1925
Р-1924 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях» с. Сосонка 9 1929–1931
Р-1925 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Таранюка с. Юрківці 36 1930–1935
Р-1929 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний бойовик» с. Майдан Чапельський 10 1930–1934
Р-1930 Виконавчий комітет Тростянецької районної Ради депутатів трудящих 1284 1921–1988
Р-1931 Вінницьке торговельне відділення Українського поліграфічного канцелярського промислового тресту 92 1932–1938
Р-1932 Межирівський районний комітет незаможних селян 97 1923–1927
Р-1933 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний борець» с. Хижинці 36 1929–1933
Р-1934 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна с. Малі Крушлинці 65 1930–1934
Р-1935 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Відвага» с. Зарванці 59 1925–1936
Р-1936 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога» с. Парку рівці 23 1929–1933
Р-1937 Ладижинський біохімічний завод Головного управління мікробіологічної промисловості при Раді Міністрів СРСР 244 1926–1974
Р-1938 Виконавчий комітет Медвідківської сільської Ради депутатів трудящих 204 1922–1959
Р-1939 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «12-річчя Жовтня» с. Якушенці 47 1930–1935
Р-1941 Вінницький інститут народної освіти ім. В.І. Леніна нароного комісаріату освіти УСРР 52 1920–1924
Р-1942 Відкрите акціонерне товариство «Вінницький насіннєвий завод» 832 1919–2007
Р-1943 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с. Бохоники 51 1923–1935
Р-1944 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с. Телепеньки 47 1930–1933
Р-1945 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова с. Мізяківські Хутори 103 1926–1967
Р-1946 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях Леніна» с. Шереметка 16 1930–1932
Р-1947 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях до соціалізму» с. Слобода Дашковецька 71 1930–1935
Р-1948 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського с. Селище 79
Р-1949 Юзвинська районна комісія незаможних склян 32 1923–1925
Р-1950 Обіднянська районна комісія незаможних склян 2 1925
Р-1952 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 1-го Травня с. Писарівка 67 1930–1935
Р-1953 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський заповіт» с. Хмельове 27 1931–1933
Р-1954 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с. Ільківка 3 1931–1932
Р-1955 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Незаможник», с. Бискупка 3 1930–1932
Р-1956 Товариство спільного обробітку землі «Червоний піонер» с. Гавришівка 3 1927–1928
Р-1957 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Пам'яті Ілліча» с. Лиса Гора 98 1930–1935
Р-1958 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Сталінець» с. Гавришівка 3 1930–1932
Р-1959 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець» с. Ільківка 2 1929–1930
Р-1960 Сільськогосподарське товариство зі спільного обробітку землі «Червоний робітник» с. Ільківка 2 1927
Р-1961 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «День свята врожаю» с. Великі Хутори 3 1930–1931
Р-1962 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя» с. Кайдачиха 2 1929–1931
Р-1963 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя» с. Дубівці 2 1931–1932
Р-1964 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Комарів 2 1931
Р-1965 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Шевченко 3 1928–1930
Р-1966 Сільськогосподарська артіль (колго сп) «Важкий гарматник» с. Лука Мелешківська 3 1930–1931
Р-1967 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Горянське життя» с. Лука Мелешківська 3 1924–1927
Р-1968 Товариство зі спільного обробітку землі (ТСОЗи) с. Лука Мелешківська 24 1923–1929
Р-1979 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Блюхера с. Юзвин 26 1930–1932
Р-1980 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона Стрижавка» с. Стрижавка 10 1930–1931
Р-1981 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Цвіжин 21 1930–1932
Р-1982 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова с. Широка Гребля 13 1930–1932
Р-1983 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога» с. Соловіївка 12 1925–1933
Р-1990 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с. Черлинків 7 1930
Р-1991 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного с. Ксаверівка 13 1930–1933
Р-1992 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця» с. Переорки 22 1930–1931
Р-1993 Тульчинське окружне аптекоуправління 126 1924–1929
Р-1996 Тульчинський окружний відділ робітничо-селянської інспекції при тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 194 1926–1930
Р-1997 Виконавчий комітет Ситковецької районної Ради депутатів трудящих 241 1926–1959
Р-1998 Виконавчий комітет Літинської районної Ради народних депутатів 1901 1923–1989
Р-1999 Вінницьке обласне об'єднання колгоспних, товарних і тваринницьких ферм 104 1932–1934
Р-2000 Гранівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 197 1923–1930
Р-2001 Виконавчий комітет Піщанської районної Ради народних депутатів 1837 1922–1991
Р-2002 Виконавчий комітет Погребищенської районної Ради народних депутатів 1511 1924–1991
Р-2013 Ямпільський районний комітет незаможних селян 48 1923–1930
Р-2017 Погребищенська районна комісія незаможних селян 3 1923–1924
Р-2023 Капустянський цукровий комбінат Уманського відділення цукротресту 174 1920–1924
Р-2025 Багатокрамничний кооператив цукровиків Вапнярської групи цукрових заводів, м. Вапнярка 35 1924–1927
Р-2026 Ободівський районний комітет незаможних селян 29 1927–1928
Р-2027 Шпиківський цукровий завод Вінницького цукротресту 196 1917–1967
Р-2029 Брацлавська повітова економічна нарада при Брацлавському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 21 1921–1923
Р-2030 Літинський повітовий комітет незаможних селян 6 1922–1923
Р-2031 Гайсинський повітовий комітет незаможних селян 20 1921–1923
Р-2032 Гайсинська окружна комісія незаможних селян 4 1925
Р-2033 М'ястківська районна комісія незаможних селян 8 1922–1923
Р-2034 Калинівський районний комітет незаможних селян 35 1922–1930
Р-2035 Тростянецька районна комісія незаможних селян 25 1923–1925
Р-2036 Шпиківський районний комітет незаможних селян 119 1924–1929
Р-2037 Томашпільська районна комісія незаможних селян 15 1922–1924
Р-2039 Тульчинська районна судово-земельна комісія 188 1923–1929
Р-2041 Сільські комітети незаможних селян (о.а.ф.) 595 1920–1933
Р-2043 Подільське губернське відділення Центрального управління військовими промисловими і сільськогосподарськими підприємствами в Україні і Криму «Цувійськпромгосп», м. Вінниця 605 1922–1925
Р-2045 Ободівський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту 63 1918–1924
Р-2052 Хмільницький районний комітет незаможних селян 185 1922–1930
Р-2055 Бершадський цукрокомбінат Вінницького цукротресту 346 1917–1970
Р-2058 П'ятничанська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 360 1922–1937
Р-2060 Літинський повітовий відділ робіничо-селянської інспекції при Літинському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 30 1921–1922
Р-2061 Виконавчий комітет Якушинецької сільської Ради депутатів трудящих 529 1922–1965
Р-2062 Виконавчий комітет Стадницької сільської Ради депутатів трудящих 405 1921–1966
Р-2063 Виконавчий комітет Сокиринецької сільської Ради депутатів трудящих 251 1923–1964
Р-2064 Майдан-Почапинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 165 1923–1929
Р-2066 Селищенська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 27 1923–1934
Р-2067 Виконавчий комітет Гавришівської сільської Ради депутатів трудящих 205 1922–1967
Р-2068 Степанківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 42 1922–1931
Р-2069 Виконавчий комітет Слободо-Носковецької сільської Ради депутатів трудящих 154 1922–1954
Р-2070 Виконавчий комітет Мізяківсько-Хутірської сільської Ради депутатів трудящих 179 1922–1966
Р-2071 Вінницький міський відділ статистики Вінницького обласного управління статистики 1466 1926–1988
Р-2072 Виконавчий комітет Великохутірської сільської Ради депутатів трудящих 212 1923–1965
Р-2073 Виконавчий комітет Носковецької сільської Ради депутатів трудящих 295 1922–1971
Р-2075 Вонячинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 55 1925–1929
Р-2076 Корделівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 50 1922–1930
Р-2077 Пісочинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 35 1925–1928
Р-2078 Янківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 184 1922–1931
Р-2079 Тиврівська районна судово-земельна комісія 32 1923–1927
Р-2080 Гайсинський цукровий завод Вінницького цукротресту 155 1917–1968
Р-2081 Кирнасівський державний цукровий комбінат Уманського відділення цукротресту 110 1919–1926
Р-2082 Соболівський цукровий комбінат Уманського відділення цукротресту 26 1920–1926
Р-2083 Красносільський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості 28 1919–1924
Р-2086 Калинівська міжрайонна станція боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства Всеукраїнської контори Всесоюзного об'єднання боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства 5 1932–1933
Р-2087 Вінницька міжрайонна станція боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства Всеукраїнської контори Всесоюзного об'єднання боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства 98 1930–1934
Р-2089 Калівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 43 1929–1933
Р-2090 Виконавчий комітет Калинівської міської Ради народних депутатів 568 1922–1987
Р-2091 Гордіївська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 106 1922–1930
Р-2092 Капустянська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 113 1922–1930
Р-2093 Виконавчий комітет Глинської сільської Ради депутатів трудящих 263 1924–1970
Р-2094 Колибабинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 79 1921–1929
Р-2095 Сказинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 22 1925–1928
Р-2096 Виконавчий комітет Писарівської сільської Ради депутатів трудящих 172 1923–1966
Р-2097 Тяжилівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 56 1922–1929
Р-2098 Виконавчий комітет Мовчанської сільської Ради депутатів трудящих 239 1923–1970
Р-2099 Снітківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 71 1927–1930
Р-2100 Янівецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 70 1923–1929
Р-2101 Довгалівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 15 1924–1931
Р-2102 Новокостянтинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 63 1925–1930
Р-2103 Погорілівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 77 1925–1929
Р-2105 Четвертинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 77 1925–1931
Р-2106 Клітенська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 30 1926–1931
Р-2107 Виконавчий комітет Щітківської сільської Ради депутатів трудящих 163 1926–1954
Р-2108 Виконавчий комітет Кожухівської сільської Ради депутатів трудящих 118 1923–1950
Р-2109 Виконавчий комітет Мурованокуриловецької сільської Ради депутатів трудящих 360 1922–1985
Р-2110 Куриловецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 72 1926–1929
Р-2111 Дзялівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 154 1921–1930
Р-2112 Тульчинська районна контрольна комісія робітничо-селянської інспекції 48 1927–1934
Р-2113 Виконавчий комітет Летківської сільської Ради депутатів трудящих 194 1924–1968
Р-2114 Шабастівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 45 1923–1931
Р-2115 Олександрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 80 1924–1929
Р-2116 Гайсинський повітовий відділ робітничо-селянської інспекції при Гайсинському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 7 1920–1922
Р-2118 Виконавчий комітет Пироговської сільської Ради депутатів трудящих 307 1920–1966
Р-2121 Юрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 104 1919–1933
Р-2122 Великочернятинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 19 1922–1933
Р-2123 Виконавчий комітет Цвіжинської сільської Ради депутатів трудящих 174 1926–1954
Р-2124 Красногірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 32 1927–1928
Р-2125 Порубинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 95 1923–1930
Р-2126 Майдан-Бобрицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 28 1925–1929
Р-2127 Погребищенська районна спілка кооперативних буряківничих і сільськогосподарських товариств та колгоспів «Бурякоспілка» 94 1925–1927
Р-2128 Плисківський районний груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості «Харчосмак» 26 1924–1928
Р-2131 Дзюнківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 253 1920–1923
Р-2132 Дзюнківський волосний революційний комітет 15 1920–1921
Р-2133 Махаринецько-Сестринівський агрономічний технікум Народного Комісаріату освіти УСРР, м. Козятин 38 1920–1923
Р-2134 Уповноважений Бердичівського окружного бюро професійних спілок по Плисківському району, м. Плисків 54 1923–1925
Р-2135 Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників ст. Погребище Південно-Західної залізниці, м. Погребище 4 1928
Р-2137 Виконавчий комітет Уладівської сільської Ради депутатів трудящих 253 1923–1970
Р-2138 Гайсинський повітовий відділ праці Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 53 1920–1923
Р-2139 Виконавчий комітет Лукашівської сільської Ради депутатів трудящих 267 1920–1959
Р-2140 Погребищенське 8-е дільничне страхове агенство 10 1922–1925
Р-2141 Плисківське страхове дільничне агенство 12 1923–1928
Р-2143 Уповноважений Бердичівської районної Ради народного господарсва по Погребищенській дільниці, м. Погребище 11 1921
Р-2144 Дзюнківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1922–1924
Р-2150 Особлива трудова сесія з трудових справ народного суду 3-ї дільниці Бердичівського округу, м. Погребище 3 1923–1924
Р-2156 Виконавчий комітет Літинської селищної Ради депутатів трудящих 377 1926–1973
Р-2157 Літинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 46 1923–1929
Р-2159 Татариська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 51 1924–1928
Р-2160 Терешпільська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 114 1923–1930
Р-2161 Лемешківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 115 1921–1933
Р-2162 Виконавчий комітет Тростянецької селищної Ради депутатів трудящих 332 1925–1974
Р-2163 Петровська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 9 1928–1929
Р-2164 Фрідрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 66 1927–1930
Р-2165 Староміська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів,м. Вінниця 24 1921–1935
Р-2166 Вугринівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 48 1925–1929
Р-2167 Виконавчий комітет Багриновецької сільської Ради депутатів трудящих 283 1924–1970
Р-2168 Микулинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 71 1924–1929
Р-2169 Виконавчий комітет Будьківської сільської Ради депутатів трудящих 171 1920–1959
Р-2170 Виконавчий комітет Кривошиївської сільської Ради депутатів трудящих 68 1924–1948
Р-2171 Виконавчий комітет Білашківської сільської Ради депутатів трудящих 59 1923–1951
Р-2172 Виконавчий комітет Слобідської сільської Ради депутатів трудящих 80 1926–1949
Р-2173 Соломірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 68 1921–1930
Р-2174 Розкопанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 27 1925–1930
Р-2175 Новоселицько-Літинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 27 1926–1927
Р-2176 Спичинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 40 1922–1931
Р-2177 Виконавчий комітет Перекоринецької сільської Ради депутатів трудящих 56 1925–1954
Р-2178 Станіславчицька єврейська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 65 1926–1931
Р-2179 Переорська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 66 1923–1933
Р-2180 Виконавчий комітет Роздолівської сільської Ради депутатів трудящих 155 1922–1973
Р-2181 Петриманська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 31 1926–1935
Р-2182 Виконавчий комітет Тесівської сільської Ради депутатів трудящих 42 1925–1949
Р-2183 Кулизька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 9 1924–1926
Р-2184 Виконавчий комітет Саражинецької сільської Ради депутатів трудящих 32 1925–1950
Р-2185 Новоселицько-Забузька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 26 1927–1929
Р-2186 Виконавчий комітет Сальницької сільської Ради депутатів трудящих 28 1925–1941
Р-2187 Салинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 59 1922–1928
Р-2190 Дзюнківський волосний військовий комісаріат 9 1920–1921
Р-2191 Китайгородська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 39 1927–1929
Р-2192 Флеминдська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 52 1926–1930
Р-2193 Жванська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 44 1923–1928
Р-2194 Скрицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 32 1926–1928
Р-2195 Управління Брацлавської повітової робітничо-селянської міліці 269 1920–1923
Р-2197 Виконавчий комітет Ксаверівської сільської Ради депутатів трудящих 126 1923–1959
Р-2198 Виконавчий комітет Кудіївецької сільської Ради депутатів трудящих 204 1923–1971
Р-2200 Лісництва Вінницької області (о.а.ф.) 703 1918–1940
Р-2206 Чудинівецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 68 1925–1937
Р-2207 Вінницьке обласне бюро державної експертизи Українського управління державної експертизи 56 1930–1935
Р-2214 Малокутищанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 62 1923–1931
Р-2216 Управління Тульчинської окружної робітничо-селянської міліції 1442 1920–1930
Р-2217 Могилів-Подільське окружне статистичне бюро 292 1923–1930
Р-2221 Козятинський комбінат Всеукраїнського кооперативного товариства по збуту та експорту продуктів птахівництва 7 1929–1930
Р-2222 Могилів-Подільський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос) 318 1923–1930
Р-2223 Могилів-Подільський педагогічний технікум Народного Комісаріату освіти УСРР 53 1923–1931
Р-2224 Жмеринський повітовий відділ праці Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 30 1921–1922
Р-2225 Літинський повітовий відділ праці Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 15 1921–1923
Р-2226 Ольгопільський повітовий відділ праці Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 17 1921–1922
Р-2227 Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості 78 1924–1929
Р-2228 Виконавчий комітет Станіславчицької сільської Ради депутатів трудящих 1165 1921–1957
Р-2229 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 118 1923–1930
Р-2230 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості «Харчосмак» 121 1922–1930
Р-2231 Тульчинське окружне статистичне бюро Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 97 1923–1930
Р-2232 Виконавчий комітет Шпиківської районної Ради депутатів трудящих 953 1923–1962
Р-2233 Управління Гайсинської повітової радянської робітничоселянської міліції 646 1920–1923
Р-2234 Шепіївська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 16 1923–1930
Р-2235 Піщанська районна судово-земельна комісія 161 1923–1929
Р-2236 Шпиківська районна судово-земельна комісія 394 1919–1929
Р-2237 Тульчинська районна спілка споживчих товариств 856 1924–1987
Р-2238 Вищеольчедаївський державний цукровий завод Вінницького цукротресту 4 1939–1941
Р-2241 Уповноважений Міністерства заготівель СРСР по Вінницькому району, м. Вінниця 177 1933–1951
Р-2242 Чечельницьке районне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості 6 1924–1925
Р-2243 Виконавчий комітет Калинівської районної Ради депутатів трудящих 1326 1922–1995
Р-2244 Піщанська районна Рада товариства сприяння обороні, авіаційній і хімічні промисловості (Осоавіахім) 3 1927
Р-2246 Піщанький районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців 3 1925–1927
Р-2247 Могилів-Подільська школа фабрично-заводського учнівства точної механіки «Промкоопуч» Всеукраїнської кооперативної спілки 227 1929–1934
Р-2249 Піщанська районна каса державного страхування 45 1923–1928
Р-2251 Махнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 158 1920–1923
Р-2252 Виконавчий комітет Теплицької районної Ради депутатів трудящих 1323 1923–1991
Р-2254 Вінницьке обласне відділення Всесоюзного центру машинотракторних станцій (тракторцентр) 6 1931–1933
Р-2256 Калинівське районне управління сільського госповарськовиконавчого комітету Калинівської районної Ради народних депутатів 1662 1931–1985
Р-2257 Виконавчий комітет Хмільницької районної Ради народних депутатів 1888 1922–1980
Р-2258 Виконавець робіт державного тресту проектування і будівництва капітальних, промислових і торговельних споруд «Укрторгпромбуд», с. Глухівці Махновського району 22 1930–1932
Р-2259 Шпиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 5 1924
Р-2260 Виборчі комісії по виборах до Верховної Ради СРСР по Вінницькій області 560 1945–1991
Р-2268 Погребищенський пункт затотівлі сіна Вінницької обласної контори заготівлі зерна та сіна «Заготзерно», (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-2271 Старопиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1942
Р-2275 Шпиківська контора заготівлі худоби Вінницької обласної контори «Заготхудоба»(періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1942
Р-2278 Турбівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1944
Р-2280 Самгородоцька команда Козятинського жандармського посту (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941
Р-2288 Басаличівська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1941–1944
Р-2289 Дмитренківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941–1943
Р-2291 Гнатівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 24 1941–1943
Р-2292 Гунчанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 22 1942–1944
Р-2293 Кочурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1943
Р-2294 Степашківська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941–1944
Р-2295 Гайсинський цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації) 101 1941–1943
Р-2297 Мелешківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1942–1943
Р-2298 Кіблицька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1941–1943
Р-2299 Губницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 51 1941–1944
Р-2303 Чечелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1944
Р-2304 Миколаївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 11 1941–1943
Р-2306 Юзефо-Миколаївський цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості, с.Голендри Самгородоцького району, (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-2308 Самгородоцька районна управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1942–1943
Р-2309 Самгородоцька сільська управа(періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942-1943
Р-2310 Зозулинецький маслозавод Вінницького обласного маслотресту (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942
Р-2311 Зозулинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942-1943
Р-2312 Блажіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-2313 Дубово-Махаринецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942
Р-2317 Бершадська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 22 1941-1944
Р-2318 Бершадський спиртогорілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 33 1941-1943
Р-2320 Піско-Бершадська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942-1944
Р-2322 Бирлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942-1943
Р-2323 Баланівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941-1943
Р-2327 Ізраїлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941
Р-2329 Юрківецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942-1944
Р-2331 Яришивське сільське кооперативне об'єднання (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942
Р-2335 Вінницький суперфосфатний завод (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941-1942
Р-2338 Ситковецький цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації) 11 1941-1943
Р-2339 Ялтушківська селекційна станція (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941-1943
Р-2340 Ялтушківський цукровий комбінат Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1941-1942
Р-2341 Краснянська зерновирощувальна ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 6 19421943
Р-2342 Калинівська нафтова база (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942-1943
Р-2343 Мізяківсько-Хуторянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941-1942
Р-2347 Феліксівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941-1943
Р-2348 Дзигівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941-1943
Р-2349 Тиврівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 16 1941-1944
Р-2350 Вінницьке обласне об'єднання промислового кооперативу (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941-1943
Р-2351 Вінницька контора постачання підручниками та навчальними посібниками шкільного відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942-1943
Р-2352 Вінницька міська хлібопекарня Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942
Р-2353 Вінницька обласна науково-медична бібліотека Вінницької обласної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1942
Р-2354 Спілки споживчих товариств та споживчі товариства Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.) 71 1941-1944
Р-2355 Вінницьке обласне управління статистики 22138 1935–1999
Р-2356 Великокісницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1944
Р-2357 Шолудьківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1943
Р-2358 Немирівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-2361 Вінницька акушерсько-гінекологічна лікарня Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 15 1941–1944
Р-2362 Козятинський комбінат Вінницького обласного управління птахо-яєчної промисловості (періоду німецько-фашистської окупації) 31 1941–1943
Р-2364 Тиманівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1920–1922
Р-2366 Сосонський волосний військовий комісаріат 15 1920–1921
Р-2369 Слободо-Підлісівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 5 1927–1928
Р-2372 Малостратіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 19 1941–1944
Р-2376 Погребищенська районна поліція (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1943
Р-2377 Байківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 5 1924–1926
Р-2378 Капустянська державна зерновирощувальна ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації) 40 1941–1944
Р-2379 Могилів-Подільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 416 1941–1944
Р-2380 Козинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-2381 Староободівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-2382 Ободівський сільськогосподарський кооператив (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943–1944
Р-2383 Могилів-Подільська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 1175 1941–1944
Р-2394 Краснянський млин Тиврівського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1943
Р-2403 Хмільницька районна інформаційно-обчислювальна станція державної статистики 496 1944–1976
Р-2404 Хмільницький районний відділ державного страхування при Хмільницькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1924–1940
Р-2405 Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 5 1927–1930
Р-2406 Управління Шпиківської районної робітничо-селянської міліції 16 1923–1929
Р-2408 Вінницький пункт Київської контори Українського автотранспортного торгово-промислового акціонерного товариства 51 1927–1930
Р-2409 Немирівське єдине споживче товариство 5 1918–1921
Р-2410 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Горького, с. Селище 1 1940
Р-2412 Хмільницький районний відділ записів актів громадянського стану 45 1923–1932
Р-2413 Виконавчий комітет Комсомольської районної Ради депутатів трудящих 966 1923–1962
Р-2414 Ладижинський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 78 1923–1930
Р-2415 Вінницький м'ясокомбінат Вінницького об'єднання м'ясної промисловості 1815 1928–1985
Р-2416 Тульчинська окружна агенція Всеукраїнської державної торгівельної контори з експорту та імпорту «Держторг» 4 1930
Р-2418 Подільський губернський відділ місцевого транспорту Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця 5 1922–1925
Р-2419 Межирівська дільнича агенція Подільської губернської контори державного страхування 13 1922–1924
Р-2420 Втконавчий комітет Тульчинської районної Ради народних депутатів 2556 1923–1989
Р-2421 Хмільницький районний секретаріат професійних спілок 50 1925–1928
Р-2425 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Конищів 3 1929
Р-2429 Немирівський волосний військовий комісаріат 33 1920–1921
Р-2431 Томашпільська районна інспекція державного страхування при виконавчому комітеті Томашпільської районної Ради депутатів трудящих 11 1923–1944
Р-2433 Мурованокуриловецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 15 1921–1923
Р-2434 Вінницьке районне конвенційне бюро при Уповноваженому Комітеті заготівлі сільськогосподарських продуктів РНК УСРР по Вінницькій області 3 1933–1934
Р-2435 Гайсинська окружна каса соціального страхування 31 1923–1925
Р-2438 Вінницька міжрайонна контора державного об'єднання «Союзхліб» із заготівлі зернових, бобових, круп'яних і фуражних культур 7 1930–1932
Р-2439 Управління Ямпільської повітової робітничо-селянської міліції 65 1920–1923
Р-2440 Яришівський районний комітет незаможних селян 16 1923–1930
Р-2442 Тульчинський районний будинок культури при Тульчинському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 25 1924–1925
Р-2443 Управління Станіславчицької районної робітничо-селянської міліції і карного розшуку 17 1923–1927
Р-2445 Народний суд 3-ї дільниці Бердичівського округу, м. Махнівка 50 1924
Р-2447 Вінницька міжрайонна прокуратура 12 1931–1932
Р-2448 Ясенецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1926–1927
Р-2449 Народний суд 8-ї дільниці Бердичівського округу, м. Погребище 153 1923
Р-2452 Мурованокуриловецький районний відділ державного страхування при Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 4 1923–1926
Р-2453 Баштанівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 7 1920–1922
Р-2454 Вінницький міський паливний відділ виконкому Вінницької міської Ради депутатів трудящих 25 1936–1955
Р-2457 Мурованокуриловецький районний відділ записів актів громадянського стану Мурованокуриловецького районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 10 1924–1929
Р-2458 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників 253 1923–1930
Р-2459 Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 6 1923–1926
Р-2461 Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 2-ї дільниці Вороновицько-Немирівської шосейної дороги, м. Вороновиця 11 1926–1929
Р-2462 Турбівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 8 1925–1927
Р-2463 Козятинська контора Бердичівської районної сільськогосподарської спілки 23 1923–1924
Р-2464 Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 9 1925–1926
Р-2465 Дашівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 13 1924–1926
Р-2466 Посухівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1923–1928
Р-2467 Хмільницький повітовий військовий комісаріат 10 1920–1921
Р-2470 Погребищенський нафтовий склад Київського управління нафтоскладами 15 1922–1926
Р-2472 Тульчинський районний комітет Всесоюзної профспілки радянських і торгових працівників 6 1925–1929
Р-2476 Народний суд 4-ї дільниці Бердичівського округу, м. Махнівка 53 1924–1926
Р-2478 Козятинський волосний революційний комітет 30 1920–1921
Р-2480 Зведенівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-2481 Виконавчий комітет Плисківської районної Ради депутатів трудящих 700 1923–1962
Р-2483 Томашпільський учбовий пункт загального військового навчання (всеобуч) при Томашпільському волосному військовому комісаріаті 31 1922–1923
Р-2484 Ободівський районний відділ записів актів громадянського стану Ободівського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 4 1927–1928
Р-2485 Пиківський районний відділ записів актів громадянського стану Пиківського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 14 1922–1926
Р-2486 Уповноважений Київської губернської Ради народного господарства по Липовецькому району 14 1920–1922
Р-2488 Фабрично-заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників поліграфічного виробництва Тульчинської окружної державної типографії 4 1924–1926
Р-2491 Джуринський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 23 1923–1927
Р-2492 Думенківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 102 1923–1931
Р-2493 Могилів-Подільське районне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 38 1924–1928
Р-2494 Лучинецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 56 1924–1928
Р-2495 Мурафський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 77 1923–1928
Р-2496 Уладівський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 15 1926–1929
Р-2497 Тиврівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 8 1924–1926
Р-2498 Борсківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 8 1925–1926
Р-2499 Виконавчий комітет Кармалюківської сільської Ради депутатів трудящих 194 1923–1970
Р-2506 Гущинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1926–1930
Р-2507 Мурованокуриловецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 42 1923–1927
Р-2508 Станіславчицький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 29 1923–1927
Р-2509 Шаргородський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства 21 1924–1926
Р-2510 Вінницька продуктивно-кооперативна артіль «Серп і молот» Вінницької районної спілки промислової кооперації 18 1927–1934
Р-2513 Вапнярський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 2 1925
Р-2514 Виконавчий комітет Лопатинецької сільської Ради депутатів трудящих 68 1924–1959
Р-2515 Браїлівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 34 1925–1930
Р-2516 Прилуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників 2 1925
Р-2518 Галайківецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 24 1924–1932
Р-2519 Витавський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 2 1925
Р-2520 Ворошилівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 2 1924–1925
Р-2524 Липовецький районний відділ запису актів громадянського стану Липовецького районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 4 1924
Р-2527 Виконавчий комітет Самгородоцької районної Ради депутатів трудящих 94 1923–1957
Р-2533 Тростянецький районний груповий комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торгових службовців 13 1927–1929
Р-2536 Соболівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 12 1926
Р-2538 Барський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 68 1924–1928
Р-2539 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників медично-санітарної справи 16 1923–1925
Р-2541 Козятинська робітнича каса кооперативного кредиту Київського відділення Всеукраїнського кооперативного банку 33 1924–1925
Р-2542 Піщанський районний груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 18 1928–1930
Р-2543 Ямпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників (райком СГЛР) 29 1926–1928
Р-2545 Немирівське відділеня Вінницької районної сільськогосподарської кооперативної спілки 14 1921–1925
Р-2546 Крижопільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 20 1925–1927
Р-2547 Пиківська районна судово-земельна комісія 204 1921–1928
Р-2549 Хмільницька районна судово-земельна комісія 96 1922–1931
Р-2550 Виконавчий комітет Коростівецької сільської Ради депутатів трудящих 52 1923–1959
Р-2553 Вінницьке обласне товариство друзів радянського кіно 6 1928–1929
Р-2554 Гайсинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової промисловості 11 1923–1925
Р-2555 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників місцевого транспорту 43 1924–1928
Р-2556 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників медично-санітарної праці 19 1923–1926
Р-2557 Гайсинська районна контрольна комісія робітничо-селянської інспекції (райККРСІ) при Гайсинському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 61 1928–1934
Р-2558 Гайсинське районне агенство державного страхування 3 1926–1928
Р-2559 Виконавчий комітет Петранської сільської Ради депутатів трудящих 56 1929–1954
Р-2561 Козятинська районна контора Київського акціонерного товариства по торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами (хлібопродукт) 10 1923
Р-2562 Гайсинське окружне бюро професійних спілок 18 1924–1925
Р-2564 Соболівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 6 1923–1925
Р-2565 Тульчинське окружне відділеня Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості 73 1923–1930
Р-2567 Юзвинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 44 1919–1923
Р-2569 Ободівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 22 1920–1923
Р-2571 Брацлавський повітовий відділ народного господарства Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 74 1920–1922
Р-2572 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників місцевого транспорту 16 1923–1924
Р-2573 Брацлавський повітовий відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової та смакової промисловості 13 1922
Р-2574 Вінницьке окружне відділення товариства авіації та повітроплавання України і Криму 10 1923–1925
Р-2575 Виконавчий комітет Куриловецької сільської Ради депутатів трудящих 195 1926–1971
Р-2576 Гайсинський окружний відділ місцевого господарства Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 139 1922–1925
Р-2577 Вінницьке кущове управління державного об'єднання із заготівлі зернових, бобових, круп'яних культур «Заготзерно» 41 1932–1933
Р-2580 Хмільницьке кущове управління державного об'єднання «Заготзерно» 18 1931–1932
Р-2581 Могилів-Подільська окружна державна ощадна каса 3 1929–1930
Р-2582 Управління 3-го району Брацлавської повітової робітничоселянської міліції 12 1920–1921
Р-2583 Вінницька міжрайонна контора державного об'єднання із заготівлі зернових, бобових, круп'яних і фуражних культур «Заготзерно» 29 1931–1934
Р-2587 Могилів-Подільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 20 1919–1923
Р-2588 Виконавчий комітет Погорільської сільської Ради депутатів трудящих 51 1922–1959
Р-2594 Бершадський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 12 1920–1922
Р-2595 Гнатівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1922–1923
Р-2596 Станіславчицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1922–1923
Р-2597 Печарський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 39 1920–1923
Р-2598 Монастирський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 30 1920–1923
Р-2599 Ямпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 21 1920–1923
Р-2601 Виконавчий комітет Тиврівської районної Ради наробних депутатів 1356 1924–1992
Р-2602 Дзержинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 9 1928–1930
Р-2605 Пиківський волосний військовий комісаріат 8 1920–1921
Р-2609 Іллінецький районний відділ записів актів громадянського стану Іллінецького районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1924
Р-2610 Подільський губернський каральний відділ Народного Комісаріату юстиції УСРР, м. Вінниця 31 1920–1924
Р-2611 Липовецький повітовий комітет незаможних селян 19 1921–1922
Р-2612 Липовецький повітовий відділ управління Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 420 1920–1923
Р-2613 Вінницький міський державний архів архівного відділу НКВС у Вінницькій області 32 1933–1940
Р-2615 Особлива трудова сесія народного суду 4-ї дільниці Бердичівського округу, м. Козятин 125 1923–1924
Р-2616 Гайсинський повітовий революційний комітет 30 1919–1920
Р-2618 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних працівників 71 1923–1930
Р-2619 Липовецька районна спілка споживчих товариств 641 1917–1987
Р-2620 Брацлавський районний продовольчий комітет 18 1920–1922
Р-2625 Подільський губернський революційний комітет, м. Вінниця 179 1919–1921
Р-2627 Тульчинський окружний продовольчий комітет 62 1923–1924
Р-2629 Подільське районне управління Всеукраїнського галузевого об'єднання транспортно-складо-тарного господарства «Вукооптранс», м. Вінниця 37 1927–1932
Р-2630 Гайсинсикий повітовий земельний відділ Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 169 1920–1923
Р-2631 Високогребельська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 1 1922–1923
Р-2632 Липовецький повітовий військовий комісаріат 49 1919–1923
Р-2633 Вінницький міський комітет професійної спілки робітників державних установ 63 1931–1932
Р-2634 Кисляцький волосний революційний комітет 1 1920
Р-2636 Віницький Староміський революційний комітет 1 1920
Р-2637 Вінницький районний продовольчий комітет 45 1921
Р-2638 Ольгопільський повітовий відділ народної освіти Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 63 1919–1923
Р-2639 Управління Могилів-Подільської районної робітничоселянської міліції 5 1923
Р-2641 Вінницька міжрайонна кооперативна спілка мисливців та рибалок 41 1930–1932
Р-2642 Калинівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1921–1923
Р-2643 Гайсинська окружна інспектура охорони здоров'я Гайсинського окружного виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 146 1922–1925
Р-2646 Тростянецька районна інспектура народної освіти Тростянецького районного виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 4 1931–1933
Р-2647 Виконавчий комітет Чернятинської сільської Ради депутатів трудящих 142 1926–1970
Р-2649 Вінницький міський відділ соціального забезпечення виконавчого комітету Вінницької міської Ради депутатів трудящих 369 1919–1966
Р-2652 Трибусівська школа селянської молоді Піщанського районного відділу народної освіти 27 1927–1930
Р-2653 Гонорівська школа селянської молоді Піщанського районного відділу народної освіти 16 1927–1932
Р-2654 Тульчинський районний комітет міжрайонної організації допомоги революціонерам (МОДР) 15 1924–1931
Р-2655 Гранівська районна судово-земельна комісія 121 1923–1939
Р-2656 Вінницька районна судово-земельна комісія 1145 1923–1929
Р-2657 Мурованокуриловецький районний комітет незаможних селян 32 1925–1930
Р-2658 Ямпільський повітовий відділ охорони здоров'я Ямпільського повітового виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 9 1921–1923
Р-2659 Гайсинський повітовий відділ охорони здоров'я Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 134 1919–1923
Р-2661 Крижопільське районне товариство взаємного кредиту 9 1925–1928
Р-2666 Вінницький обласний відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів 6547 1940–1989
Р-2669 Ліквідаційна комісія військово-споживчого товариства військ Поділля,м. Вінниця 10 1924–1925
Р-2673 Управління 7-го району Бердичівської повітової радянської робітничо-селянської міліції, м. Погребище 19 1920–1922
Р-2676 Козятинське кущове управління по заготівлі зернових, бобових, круп'яних, олійних і фуражних культур «Заготзерно» 55 1932–1934
Р-2679 Хоньківецький волосний військовий комісаріат 13 1919–1920
Р-2680 Окремий виконавець робіт Південно-Західних шосейних доріг на Поділлі, м. Вінниця 20 1921–1923
Р-2682 Ямпільський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Ямпільського повітового продовольчого комітету 68 1920–1922
Р-2683 Головне підприємство Вінницького виробничого об'єднання консервної промисловості 252 1939–1966
Р-2685 Вінницький військово-продовольчий магазин управління начальника постачання Українського військового округу 119 1923–1929
Р-2686 Продовольчий магазин Брацлавського повітового відділу військово-продовольчого постачання, м. Тульчин 12 1921–1922
Р-2688 Брацлавський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Брацлавського повітового продовольчого комітету «Повітпродком», м. Тульчин 23 1921–1922
Р-2691 Козятинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 83 1919–1922
Р-2698 Вінницький обласний комітет товариства «Друзі дітей» 164 1931–1935
Р-2699 Староприлуцьке районне товариство взаємного кредиту 43 1923–1926
Р-2700 Вінницька обласна Рада 10119 1932–2000
Р-2702 Татарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 19 1941–1944
Р-2703 Павлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1944
Р-2704 Староцибулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 23 1941–1944
Р-2705 Торканівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942
Р-2706 Верхівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-2708 Каташинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1942–1944
Р-2709 Ободівська районна управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 19 1942–1944
Р-2711 Новоободівська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 23 1941–1944
Р-2714 Яланецька сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1944
Р-2717 Семацька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 105 1924–1928
Р-2718 Жигалівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1924–1926
Р-2723 Виконавчий комітет Прибузької сільської Ради депутатів трудящих 179 1925–1966
Р-2724 Виконавчий комітет Хижинецької сільської Ради депутатів трудящих 191 1922–1966
Р-2725 Виконавчий комітет Стрижавської сільської Ради депутатів трудящих 85 1921–1966
Р-2726 Виконавчий комітет Коло-Михайлівської сільської Ради депутатів трудящих 28 1925–1959
Р-2727 Виконавчий комітет Ільківської сільської Ради депутатів трудящих 96 1923–1966
Р-2728 Виконавчий комітет Луко-Мелешківської сільської Ради депутатів трудящих 89 1926–1966
Р-2729 Виконавчий комітет Некрасовської сільської Ради депутатів трудящих 125 1924–1966
Р-2730 Виконавчий комітет Лаврівської сільської Ради депутатів трудящих 162 1924–1966
Р-2731 Майдано-Юзвинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 28 1922–1930
Р-2733 Шипинецька державна садівницька ферма Морилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 30 1941–1943
Р-2734 Подільський губернський комісар тимчасового уряду (періоду УНР), м. Вінниця 27 1917–1918
Р-2735 Вінницьке лісове господарство Вінницького окружного лісового управління 63 1925–1930
Р-2737 Ямпільська комерційна адміністрація повіту Джугастру, (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1943–1944
Р-2738 Кам'яногірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 2 1926
Р-2739 Новопиківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 1 1926
Р-2740 Жмеринський підцентр розподілу алкоголю, (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1943
Р-2742 Вінницький кооперативний технікум Вінницької облспоживспілки 418 1927–1977
Р-2743 Управління комунального господарства виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів 2339 1935–1991
Р-2744 Управління соціального захисту населення Вінницької обласної держадміністрації 1883 1932–1994
Р-2747 Гайсинський повітовий відділ комунального (місцевого) господарства Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 106 1920–1923
Р-2749 Вінницьке окружне управління уповноваженого Народного Комісаріату торгівлі УСРР 11 1927–1928
Р-2751 Жмеринський повітовий відділ управління Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 99 1922
Р-2753 Гайсинське відділення Київського губернського управління металообробної промисловості 18 1924
Р-2754 Брацлавський повітовий відділ комунального господарства Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 16 1920–1923
Р-2758 Межирівське районне правління товариства «Друзі дітей» 7 1926–1927
Р-2759 Вінницьке окружне правління товариства «Друзі дітей» 68 1925–1929
Р-2761 Мурованокуриловецька районна інспектура соціального забезпечення при Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1934–1936
Р-2763 Ольгопільський повітовий відділ комунального господарства при Ольгопільському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 17 1920–1922
Р-2764 Мурованокуриловецький районний будинок культури при Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1923–1927
Р-2765 Ямпільський повітовий відділ комунального господарства Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 46 1921–1923
Р-2769 Уповноважений Київського районного управління державної спиртової монополії об'єднаних спиртових заводів України (Укрдержспирт) у Подільський губернії, м. Вінниця 5 1922–1925
Р-2771 Могилів-Подільське районне правління товариства охорони дитинства та спияння комуністичному вихованні «Друзі дітей» 17 1931–1933
Р-2772 Хмільницька районна прибутково-видаткова каса Народного Комісаріату фінансів УСРР 12 1922–1924
Р-2789 Курси підготовки до вищої школи при Могилів-Подільській кооперативній професійній школі 1 1930
Р-2790 Могилів-Подільський технікум радянського будівництва НК освіти УСРР 2 1930–1935
Р-2791 Могилів-Подільський фінансово-економічний технікум ім. Крупської НК фінансів УСРР 1 1932
Р-2794 Вінницький міський комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників 3 1925–1926
Р-2795 Заводський комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників Гайсинського цегляного заводу 2 1927
Р-2796 Івчанське кооперативне меліоративне товариство Вінницької меліоративно-лісогосподарської спілки 10 1926–1930
Р-2800 Соколівський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості 38 1917–1925
Р-2802 Тульчинська професійно-технічна школа Тульчинського районного відділу народної освіти 21 1922–1933
Р-2803 Гайсинська професійна технічна школа Гайсинського районного відділу народної освіти 3 1920–1924
Р-2805 Управління 2-го району Брацлавської повітової робітничоселянської міліції 3 1922
Р-2807 Липовецький повітовий земельний відділ Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 236 1919–1922
Р-2808 Михайлівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство 5 1928–1930
Р-2809 М'ястківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянських громадських і торговельних установ та підприємств «Радпрацівник» 17 1924–1927
Р-2811 Джулинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців «Радторгслужбовців» 4 1925–1926
Р-2812 Народний суд 6-ї дільниці Літинського повіту 2 1921–1922
Р-2815 Жмеринське повітове статистичне бюро Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 41 1920–1923
Р-2816 Ольгопільське повітове статистичне бюро Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 20 1920–1923
Р-2817 Літинське повітове статистичне бюро Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 21 1921–1922
Р-2818 Ольгопільський повітовий продовольчий комітет 16 1920–1923
Р-2820 Липовецька контора Бердичівської районної сільськогосподарської кооперативної спілки «Господарсоюз» 50 1923–1925
Р-2821 Вінницька міська житлово-кооперативна спілка (Вінміськжитлокоопспілка) 41 1923–1933
Р-2824 Пиківський районний продовольчий комітет Подільського губернського продовольчого комітету 7 1921–1922
Р-2826 Гайсинський окружний адміністративний відділ Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 70 1922–1925
Р-2827 Тульчинський окружний адміністративний відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 233 1922–1930
Р-2828 Татарівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1929–1931
Р-2829 Брацлавський повітовий земельний відділ Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 88 1919–1923
Р-2830 Ямпільський повітовий земельний відділ Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 37 1920–1922
Р-2831 Фінансові відділи повітових виконавчих комітетів Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 116 1920–1923
Р-2832 Ладижинська професійна технічна школа Гайсинського повітового відділу народної освіти 3 1919–1922
Р-2833 Тульчинське відділення державного видавництва України «Укрдержвидав» 40 1925–1930
Р-2834 Харчовий комбінат Подільського губмісцевгоспу 23 1923–1925
Р-2835 Вінницьке будівельне-монтажне управління союзного тресту з будівництва і монтажу підприємств олієжирової та парфумерної промисловості «Олієжирбуд» 198 1947–1960
Р-2838 Рудницький лісопильний завод Подільського районного тресту деревообробної промисловості 20 1925–1927
Р-2839 Брацлавський повітовий відділ охорони здоров'я Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 30 1919–1923
Р-2840 Група державного контролю за зберіганням спирту Міністерства державного контролю СРСР по Вінницькому спиртотресту, м. Вінниця 41 1949–1951
Р-2841 Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців 39 1923–1929
Р-2842 Гайсинське окружне управління сільськими будинками культури при Гайсинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1924–1925
Р-2843 Брацлавське повітове бюро професійних спілок 7 1920–1922
Р-2844 Виконавчий комітет Олександрівської сільської Ради депутатів трудящих 41 1923–1954
Р-2848 Заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників цукрової промисловості Тростянецького цукрового заводу 5 1922–1926
Р-2849 Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників Тульчинської окружної лікарні 6 1926
Р-2850 Чоботарська професійна технічна школа Ольгопільського повітового відділу народної освіти 11 1920–1923
Р-2851 Захар'яшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-2852 Вітрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1943
Р-2854 Ямпільська електростанція Ямпільської міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1941–1943
Р-2855 Ямпільське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 67 1941–1943
Р-2856 Томашпільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 440 1941–1944
Р-2857 Чернівецьке районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 46 1941–1943
Р-2860 Машино-тракторні станції Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.) 348 1941–1944
Р-2861 Моївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1943
Р-2864 Сербівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-2866 Вило-Ярузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1942
Р-2872 Брацлавська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 194 1941–1944
Р-2873 Нотаріус Брацлавського району (періоду німецько-фашистської окупації) 11 1941–1943
Р-2874 Суботівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1941–1943
Р-2878 Тульчинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 310 1941–1944
Р-2881 Крижопільське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 39 1941–1944
Р-2884 Шаргородська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 103 1941–1944
Р-2885 Островецька державна виноградарська державна ферма Могилівської префектури (періоду німецько-фашистської окупації) 47 1941–1944
Р-2886 Брацлавська повітова в'язниця (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1943–1944
Р-2887 Тульчинська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 52 1941–1943
Р-2888 Тульчинська повітова управа (періоду німецько-фашистської окупації) 36 1941–1944
Р-2889 Шаргородський районний кооператив Шаргородської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 20 1942–1943
Р-2890 Шаргородський районний вальцьовий млин Шаргородського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1943
Р-2892 Монастирська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1942–1943
Р-2894 Тростянецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1944
Р-2895 Копайгородська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 101 1941–1944
Р-2896 Копайгородський пункт заготівлі зерна Копайгородської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 30 1941–1943
Р-2899 Чернятинський пивоварний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства (періоду німецько-фашистської окупації) 35 1941–1943
Р-2902 Рахнянське садово-городнє господарство (періоду німецько-фашистської окупації) 58 1941–1944
Р-2904 Великовулизька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1942–1943
Р-2906 Волосько-Крикливецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1942
Р-2915 Сорокодубська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-2916 Вишківецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942–1943
Р-2936 Новомиколаївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-2941 Межирівська камінно-вапнякова розробка Жмеринської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1941–1943
Р-2942 Чернятинська державна тваринницька ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 66 1941–1943
Р-2943 Жмеринська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 213 1941–1944
Р-2944 Мервинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 15 1941–1943
Р-2945 Четвертинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-2947 Вилівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1941–1943
Р-2949 Северинівський цегельний завод Дирекії індустрії губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1942
Р-2950 Пеньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-2953 Інспектор лісів Брацлавського повіту Подільської губернії 18 1922
Р-2954 Подільське губернське бюро з націоналізації землі на Поділлі, м. Вінниця 1 1923–1924
Р-2957 Тульчинське окружне управління сільськими будинками культури 12 1922–1925
Р-2961 Крижопільська районна ветеринарна амбулаторія Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-2966 Могилів-Подільська повітова управа (періоду німецько-фашистської окупації) 786 1941–1944
Р-2967 Волоська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1944
Р-2968 Карпівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1942–1944
Р-2969 Садківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1941–1944
Р-2970 Ярузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1941–1943
Р-2975 Олексіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1942
Р-2981 Великорусавська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1943
Р-2988 Ямпільська повітова управа (періоду німецько-фашистської окупації) 615 1941–1944
Р-2997 Грушківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1942–1944
Р-2999 Коштулянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3001 Гайсинська округова церковна рада Всеукраїнської Православної Церковної Ради Української автокефальної православної церкви 7 1922–1928
Р-3002 Черепашинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 19 1922–1933
Р-3003 Вінницький обласний мило-жировий комбінат Народного Комісаріату постачання УСРР («Милотехжиркомбінат») 45 1933–1934
Р-3004 Військовий претор повіту Джугастру (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-3006 Виконавчий комітет Варшицької сільської Ради депутатів трудящих 105 1925–1959
Р-3007 7-а районна будівельна контора Українського державного об'єднання будівельної промисловості 25 1926–1932
Р-3009 Управління Малокутищанської районної робітничо-селянської міліції 15 1924–1925
Р-3010 Хмільницький фінансово-економічний технікум Народного Комісаріату фінансів УСРР 4 1932–1933
Р-3012 Мовчанівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 30 1919–1923
Р-3014 Великокісницький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 2 1922–1923
Р-3016 Томашпільський районний секретаріат професійних спілок 11 1924–1926
Р-3017 Жмеринський повітовий відділ робітничо-селянської інспекції при Жмеринському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 22 1920–1922
Р-3018 Гайсинське окружне земельне управління Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 179 1920–1925
Р-3019 Ладижинська єврейська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 23 1928–1930
Р-3020 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Війтівка 23 1931–1941
Р-3024 Вербовецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 47 1922–1930
Р-3025 Олександрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 15 1924–1930
Р-3029 Коржівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-3031 Зяньковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-3032 Попелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1942–1943
Р-3034 Монастирський маслозавод Директції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-3037 Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-3038 Хрінівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942
Р-3043 Крижопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-3049 Антопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1943
Р-3050 Гоцулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 29 1941–1943
Р-3058 Бушанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 15 1941–1943
Р-3061 Вищеольчедаївський цукровий комбінат Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1941–1942
Р-3062 Вищеольчедаївська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 40 1941–1943
Р-3063 Соколівська державна зерновирощувальна ферма ім. Маршала Антонеску Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 59 1941–1943
Р-3065 Вапнярська містечкова управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-3066 Брацлавська районна ветеринарна лікарня Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-3067 Заготівельна контора продуктів і сировини Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1943
Р-3068 Грабовецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942–1943
Р-3070 Шлишковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-3075 Моївська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 68 1941–1943
Р-3079 Бершадський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 261 1941–1943
Р-3083 Носковецька державна садівнича ферма «Повал» Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 48 1941–1944
Р-3084 Жмеринський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1942–1943
Р-3089 Козинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-3090 Демидівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1944
Р-3093 Тульчинська електростанція Тульчинської міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 26 1941–1943
Р-3094 Бандишівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1942–1943
Р-3095 Балківська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 561 1941–1944
Р-3098 Гордіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-3100 Кирнасівський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 160 1941–1943
Р-3102 Тульчинська районна дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю 30 1932–1934
Р-3103 Брацлавська районна судово-земельна комісія 61 1926–1929
Р-3104 Виконавчий комітет Почапинської сільської Ради депутатів трудящих 132 1925–1970
Р-3105 Тростянчицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 12 1926
Р-3107 Скидківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1923–1924
Р-3108 Махнівська районна судово-земельна комісія 633 1922–1929
Р-3109 Погребищенська районна юридична консультація 1 1931–1932
Р-3113 Вінницька міжрайонна колегія захисників при Вінницькому міжрайонному суді 10 1929–1932
Р-3114 Могилів-Подільська окружна колегія захисників при Могилів-Подільському окружному суді 3 1929–1930
Р-3115 Уповноважений Тульчинського окружного бюро професійних спілок у Томашпільському районі, м. Томашпіль 11 1924
Р-3118 Бершадський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 5 1924
Р-3121 Хмільницьке районне виробничо-споживче об'єднання інвалідів «Труд-інвалід» 17 1922–1925
Р-3123 Махнівське районне дільничне страхове агенство 106 1922–1928
Р-3124 Уповноважений Подільського губернського відділу внутрішньої торгівлі у Вінницькому окрузі, м. Вінниця 36 1924–1925
Р-3125 Махнівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців 59 1925–1930
Р-3127 Бабчинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1943
Р-3135 Щучинецька державна тваринницька ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 48 1941–1943
Р-3136 Борівська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 103 1941–1944
Р-3141 Крижопільська інкубаторна станція Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1942–1943
Р-3142 Крижопільська районна ветеринарна лікарня Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1941–1942
Р-3146 Косинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3148 Пилипо-Борівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942
Р-3156 Жмеринська інкубаційна станція Жмеринської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3157 Попівецький плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 41 1941–1943
Р-3159 Немерчанська державна селекційна станція (періоду німецько-фашистської окупації) 42 1941–1943
Р-3160 Вапнярський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1942–1943
Р-3161 Вапнярський заготівельний пункт «Заготзерно»(періоду німецько-фашистської окупації) 21 1942–1943
Р-3162 Строїнецька державна тваринницька ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 50 1941–1943
Р-3163 Вапнярська містечкова хлібопекарня Томашпільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1943
Р-3164 Соснівська державна зерновирощувальна ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1943
Р-3169 Томашпільський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 148 1941–1944
Р-3170 Чернівецький маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1943
Р-3172 Моївський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 87 1941–1944
Р-3173 Барський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 67 1941–1943
Р-3174 Чечельницький цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 19 1941–1943
Р-3175 Барський заготівельний пункт «Плодоовоч»(періоду німецько-фашистської окупації) 26 1942–1943
Р-3176 Гамулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-3177 Новомикільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-3186 Барський заготівельний пункт «Заготзерно»(періоду німецько-фашистської окупації) 21 1941–1943
Р-3188 Шпиківський цукровий завод дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 80 1941–1943
Р-3190 Жмеринський будівельно-механічний технікум (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1943–1944
Р-3193 Олександрівська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 30 1942–1943
Р-3197 Соколівський дитячий будинок Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942–1943
Р-3199 Чоботарська реміснича школа Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-3201 Могилів-Подільський окружний відділ робітничо-селянської інспекції при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 59 1926–1930
Р-3202 Могилів-Подільський підцентр розподілу алкоголю (періоду німецько-фашистської окупації) 25 1943–1944
Р-3204 Агенство банку Трансністрії Станіславчицького району (періоду німецько-фашистської окупації) 14 1941–1943
Р-3209 Вендичанський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 100 1941–1944
Р-3210 Жуковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1942
Р-3217 Вендичанський цегельний завод Дирекції індустрії губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 33 1941–1943
Р-3224 Російсько-Чернашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1944
Р-3230 Китайгородська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-3234 Ямпільський заготівельний пункт «Заготзерно» (періоду німецько-фашистської окупації) 37 1941–1943
Р-3235 Ямпільський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 27 1941–1943
Р-3236 Уповноважений державного планового комітету Ради Міністрів СРСР у Вінницькій області, м. Вінниця 8 1948–1949
Р-3237 Федорівська сільськогосподарська школа Шаргородської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1942–1944
Р-3238 Могилів-Подільський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 62 1941–1944
Р-3239 Деребчинський цукровий завод Диреції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 243 1941–1944
Р-3240 Юрківецький спиртовий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 64 1941–1944
Р-3241 Капустянський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 64 1941–1943
Р-3242 Ямпільський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 58 1941–1943
Р-3243 Могилів-Подільський заготівельний пункт «Заготзерно» (періоду німецько-фашистської окупації) 71 1941–1943
Р-3244 Мазурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3245 Володіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1942
Р-3249 Брацлавський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-3251 Шаргородське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1943
Р-3252 Тиврівський пивоварний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 35 1941–1943
Р-3253 Бронницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 25 1941–1943
Р-3254 Забузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1943–1944
Р-3258 Ямпільський млин № 1 Ямпільського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1943–1944
Р-3259 Ямпільська інкубаторна станція Ямпільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 31 1942–1943
Р-3260 Краснянська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 212 1941–1944
Р-3261 Шершнянський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації) 23 1941–1943
Р-3262 Шершнянська гідроелектростанція Краснянської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 39 1941–1943
Р-3263 Краснянський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 64 1942–1944
Р-3264 Колоденська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942
Р-3270 Дзвонихівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1941–1943
Р-3271 Шершнянська мармеладна фабрика (періоду німецько-фашистської окупації) 24 1942–1943
Р-3272 Високогребельська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1942
Р-3273 Шляхетненська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1923
Р-3275 Махнівський районний відділ реєстрації актів громадянського стану Махновського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 5 1926–1927
Р-3276 Вінницька міська хлібна контора хлібопекарень торгового відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1942
Р-3278 Вахнівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1926–1928
Р-3279 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників зв'язку 4 1924–1925
Р-3280 Могилів-Подільська дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю 128 1929–1934
Р-3281 Воронівецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 15 1923–1934
Р-3283 Кисляцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1920–1921
Р-3285 Народний суд 4-ї дільниці Ямпільського повіту 18 1920–1921
Р-3287 Заготівельні контори Подільського губернського продовольчого комітету (о.а.ф.) 998 1921–1924
Р-3288 Відкрите акціонерне товариство «Мед Поділля», м. Вінниця 636 1931–1999
Р-3289 1-е Вінницьке ремісниче трудове державне кредитно-ощадне товариство 47 1921–1930
Р-3290 Робітничо-селянська інпекція при управлінні військовобудівельних робіт 13-го району, Подільська губернія 2 1920
Р-3292 Вінницький будівельний технікум Міністерства комунального господарства УРСР 246 1933–1972
Р-3294 Дашівська трудова дитяча колонія Вінницької окружної інспектури народної освіти 34 1924–1926
Р-3295 Нападівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1923–1926
Р-3296 Фабрично-заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників харчової і смакової промисловості державного млина №11, с. Ворони 7 1924–1926
Р-3297 Заводський комітет Всеросійської професійної спілки працівників цукрової промисловості Чорноминського цукрового заводу, робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1917–1918
Р-3299 Вінницькі окружні електротехнічні курси при Подільському губернському відділі професійної спілки працівників комунального господарства 7 1922–1923
Р-3300 Подільське відділення Всеукраїнської будівельної контори (Укрбуд), м. Вінниця 188 1921–1926
Р-3301 Кобелецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1943
Р-3302 Лопатинецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-3303 Строїнецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1942–1943
Р-3304 Князівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1944
Р-3305 Швачівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3306 Черемошненський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1942–1943
Р-3308 Савчинська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації) 11 1942–1943
Р-3309 Гнатківська олієбійня Томашпільського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1943
Р-3310 Томашпільська олієбійня Томашпільського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1944
Р-3312 Слободо-Шарапанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 23 1941–1943
Р-3313 Томашпільська плодоовочева сушильня (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1943
Р-3314 Липівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-3316 Яланецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3317 Андріяшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1941–1942
Р-3319 Русо-Крикливецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3320 Каєтанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3321 Уяринецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-3322 Вінницьке обласне управління національного банку України 3564 1937–1997
Р-3324 Вербецько-Хуторянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-3325 Левківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-3326 Маловулизька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1942–1944
Р-3327 Мар'янівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1941–1943
Р-3329 Яришівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3337 Сокільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1941–1944
Р-3338 Рогізнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-3343 Дахталійська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-3345 Вапнярська нафтова база (періоду німецько-фашистської окупації) 19 1942–1943
Р-3350 Хрінівське державне буряко-насіннєве господарство (періоду німецько-фашистської окупації) 12 1941–1943
Р-3352 Вінницький будинок примусових робіт Вінницької окружної виправної трудової інспекції НКВС УСРР 88 1923–1929
Р-3353 Подільський губернський відділ записів актів громадянського стану Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 25 1921–1922
Р-3354 Вінницький міський відділ записів актів громадянського стану Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 12 1920–1921
Р-3356 Тульчинська районна Рада професійних спілок 65 1931–1936
Р-3358 Подільське губернське військово-продовольче бюро «Губвійськпродбюро», м. Вінниця 78 1920–1922
Р-3360 Плисківське районне об'єднання сільськогосподарських колективів 41 1930–1932
Р-3361 Вінницьке відділення факультету спеціального призначення при Народному Комісаріаті торгівлі (ФСП) 35 1938–1940
Р-3362 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників цукрової промисловості 28 1923–1930
Р-3364 Комісії, комітети і товариства взаємодопомоги (о.а.ф.) 413 1921–1931
Р-3366 Мурованокуриловецька районна судово-земельна комісія 173 1922–1927
Р-3367 Обіднянський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 129 1922–1925
Р-3370 Махнівська волосна судово-земельна комісія 139 1920–1921
Р-3372 Обозівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 12 1927
Р-3373 Виконавчий комітет Кожанської сільської Ради депутатів трудящих 36 1923–1947
Р-3375 Вінницьке обласне управління сільського господарства 8276 1932–1986
Р-3376 Ладижинська районна судово-земельна комісія 134 1924–1929
Р-3378 Вінницька обласна контора Української республіканської контори «Головм'ясомолзбуту» Міністерства м'ясної і молочної промисловості УРСР 23 1944–1947
Р-3379 Вінницький міський відділ внутрішньої торгівлі Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 26 1927–1936
Р-3380 Плисківська районна Рада товариств сприяння обороні авіації та хімічному будівництву «Осоавіахім» 9 1926–1929
Р-3382 Вахнівська районна судово-земельна комісія 41 1927–1929
Р-3383 Уповноважений Центрального комітету Всесоюзної професійної спілки робітників швейної промисловості у Вінницькій області, м. Вінниця 15 1933–1935
Р-3385 Тульчинський окружний дисциплінарний суд Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 74 1926–1929
Р-3386 Виконавчий комітет Забузької сільської Ради депутатів трудящих 79 1924–1948
Р-3387 Вінницький дільничний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників залізничного, портового, шляхового будівництва 86 1927–1936
Р-3388 Тульчинське районне управління з підготовки і розподілу робочої сили при Тульчинській районній інспектурі праці 5 1930–1931
Р-3391 Тульчинський оуружний кооперативний комітет 19 1923–1928
Р-3393 Ріжок-Микулинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 27 1928–1931
Р-3394 Могилів-Подільське окружне відділення управління державної торгівлі книгами і культтоварами при РНК УСРР (Укркнигокультторг) 4 1935–1936
Р-3397 Чернівецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників 8 1926–1927
Р-3399 Вінницьке окружне управління сільськими будинками культури 22 1925
Р-3400 Плисківська районна судово-земельна комісія 21 1926–1939
Р-3402 Гуто-Літинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 32 1926–1931
Р-3404 Плисківське районне правління товариства авіації, хімії та повітроплавання(Аерохім) 5 1923–1926
Р-3407 Тульчинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки робітників мистецтв 15 1923–1928
Р-3408 Томашпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 6 1925
Р-3409 Ямпільське районне товариство сільських будинків культури при Ямпільському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 18 1925–1927
Р-3410 Тульчинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування 29 1924–1926
Р-3411 Чечельницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 27 1925–1927
Р-3412 Виконавчий комітет Жмеринської районної Ради народних депутатів 1368 1923–1992
Р-3413 Подільський губернський кооперативний комітет, м. Вінниця 2000 1919–1925
Р-3416 Літинське районне відділення Подільської губернської спілки споживчих товариств 43 1918–1922
Р-3419 Князький волосний революційний комітет 21 1919–1920
Р-3420 Тульчинська окружна інспектура соціального забезпечення Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 16 1928–1930
Р-3421 Комаргородська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 6 1941–1943
Р-3422 Тульчинська міська поліція (періоду німецько-фашистської окупації) 17 1942–1943
Р-3424 Могилів-Подільський горілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 45 1941–1944
Р-3427 Горишківська державна зерновирощуваньна ферма Ямпільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 10 1942–1943
Р-3428 Могилів-Подільська електростанція Могилів-Подільської міської управи (періоду німецько-фашистської окупації) 34 1941–1944
Р-3430 Бронницький спиртогорілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 18 1941–1943
Р-3431 Воєводчинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1941–1942
Р-3434 Івонівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-3435 Юліямпільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-3438 Ярошинка сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3442 Рожнятівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3444 Балківський шкіряно-миловарний завод Балківської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3446 Зеленянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1942
Р-3451 Рахно-Полівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-3452 Брацлавський шкіряний завод Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 13 1942
Р-3454 Брацлавська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-3456 Брацлавський районний заготівельний пункт шкіряної сировини (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1942–1944
Р-3458 Виконавчий комітет Сербинівецької сільської Ради депутатів трудящих 171 1925–1970
Р-3463 Семенківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 7 1941–1943
Р-3464 Паланська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1943
Р-3465 Анциполівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941
Р-3467 Мачуська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1943–1944
Р-3468 Гриненківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3469 Яструбиська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1941–1943
Р-3471 Вінницький міський земельний відділ виконавчого комітету Вінницької міської Ради депутатів трудящих 48 1928–1946
Р-3472 Могилів-Подільське повітове відділення Всеросійської професійної спілки працівників освіти 10 1917–1923
Р-3473 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників мистецтва 14 1924–1925
Р-3476 Зиновецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 55 1923–1930
Р-3477 Соболівський волосний революційний комітет 12 1920
Р-3479 Шпиківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 18 1920–1923
Р-3480 Тульчинська промислово-кооперативна ґудзикова фабрика ім. Комінтерну Вінницької багатогалузевої промислової спілки 11 1932–1933
Р-3481 Гайсинський районний секретаріат професійних спілок 8 1925–1928
Р-3485 Житницька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 37 1923–1928
Р-3487 Особлива трудова сесія народного суду 7-ї дільниці Бердичівського округу, м. Козятин 7 1923–1924
Р-3488 Гайсинська районна судово-земельна комісія 14 1926–1929
Р-3489 Теплицька районна судово-земельна комісія 317 1923–1930
Р-3490 Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 16 1922–1925
Р-3491 Вінницький трест деревообробної і паперової промисловості Вінницького раднаргоспу 1002 1936–1965
Р-3492 Тульчинське окружне товариство взаємного кредиту 159 1925–1930
Р-3495 Вінницька міжобласна промислово-кооперативна художня спілка Української спілки художньо-промислових кооперативів 282 1946–1949
Р-3499 Тульчинська окружна інспектура охорони здоров'я 13 1922–1930
Р-3500 Вінницьке відділення інституту бухгалтерів-експертів при Вінницькій окружній робітничо-селянській інспекції 43 1928–1930
Р-3502 Гайсинська окружна ліквідаційна комісія Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 16 1924–1925
Р-3504 Жигалівське радянське господарство (радгосп) Всеукраїнського галузевого об'єднання транспортного та складсько-тарного господарства 41 1930–1935
Р-3505 Соболівська районна судово-земельна комісія 104 1923–1927
Р-3508 Жмеринська контора Вінницької районної спілки споживчих товариств 46 1920–1924
Р-3509 Липовецьке районне відділення Київської губернської спілки споживчих товариств 9 1921–1923
Р-3510 Вінницький сільськогосподарський технікум Народного Комісаріату освіти УСРР 15 1926–1934
Р-3512 Малокутищанська районна комісія незаможних селян 4 1923
Р-3514 Інспектор лісів Тульчинського округу 3 1926–1927
Р-3515 Томашпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 14 1924–1926
Р-3518 Тульчинська окружна спілка кустарно-промислових кооперативів 16 1927–1930
Р-3519 Кальницька селекційна станція головного управління цукрової промисловості «Головцукор» 2 1921
Р-3520 Гайсинське районне управління сільськими будинками культури 16 1924–1926
Р-3522 Станіславчицька районна Рада товариства сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву 4 1927–1928
Р-3524 Управління Брайлавської повітової робітничо-селянської міліції 14 1921–1923
Р-3525 Літинське повітове відділення Всесоюзної професійної спілки працівників радянських громадських та торговельних установ і підприємств 11 1922–1925
Р-3526 Гонорівське буряківниче сільськогосподарсько-кооперативне кредитне товариство 2 1928–1929
Р-3527 Вапнярський табір військовополонених (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-3532 Яришівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 18 1925–1927
Р-3535 Добровільне спортивне товариство «Боєць» Вінницької обласної ради фізичної культури 6 1937–1938
Р-3540 Ямпільський робітничо-селянський кооператив Могилів-Подільської районної Ради споживчих товариств 6 1926–1928
Р-3541 Кинашівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 6 1932
Р-3544 Подільська губернська опікунська рада при Подільській губернській інспектурі соціального забезпечення, м. Вінниця 110 1920–1925
Р-3546 Бершадська районна спілка сільськогосподарських і кредитнокооперативних товариств (райсільбанк) 6 1919–1920
Р-3547 Ялтушківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників 18 1926–1928
Р-3549 Викрнавчий комітет Хмільницької міської Ради народних депутатів 597 1928–1983
Р-3550 Вінницька опікунська рада при Вінницькій окружній інспектурі соціального забезпечення 27 1920–1927
Р-3551 Малокутищанська районна судово-земельна комісія 28 1924–1925
Р-3553 Барське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Хліборобська спілка» 70 1924–1930
Р-3554 Ладижниський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 6 1924–1925
Р-3555 Районний відділ соціального забезпечення виконавчого комітету Погребищанської районної Ради депутатів трудящих 242 1923–1941
Р-3556 Клітищанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 34 1924–1929
Р-3557 Рудницька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 5 1924–1930
Р-3558 Терешпільський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 346 1923–1925
Р-3560 Гайсинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників харчової і смакової промисловості «Харчосмак» 2 1925–1926
Р-3563 Районні комісії Всеукраїнської центральної комісії з націоналізації земель для промислових та наукових цілей (о.а.ф.) 102 1920–1925
Р-3565 Помічник Подільського губернського прокурора у Гайсинському окрузі 125 1921–1924
Р-3573 Управління Межирівської районної робітничо-селянської міліції 26 1923–1925
Р-3574 Уланівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1922
Р-3575 Тульчинський коперативний технікум Тульчинської районної інспектури народної освіти 362 1930–1934
Р-3576 Тульчинська торгово-промислова професійна школа Тульчинської окружної інспектури народної освіти 204 1927–1933
Р-3577 Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників швейної промисловості 19 1922–1926
Р-3580 Управління Тульчинської районної робітничо-селянської міліції 7 1923–1926
Р-3581 Дяківецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 16 1924–1927
Р-3582 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців Могилів-Подільського споживчого кооперативу 24 1924–1929
Р-3583 Піщанський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти «Робос» 5 1924–1925
Р-3584 Подільська губернська спілка промислових кустарних і кооперативних об'єднань (Подгубкустпромспілка), м. Вінниця 299 1921–1925
Р-3586 Бесарабська сільськогосподарська комуна ім. Косовського, м. Ободівка 26 1925–1928
Р-3587 Юрковецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 6 1919–1922
Р-3590 Лозоватська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 13 1923–1928
Р-3591 Курашовецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 22 1925–1927
Р-3592 Подільська районна контора акціонерного товариства торгівлі хлібними та сільськогосподарськими продуктами «Хлібопродукт», м. Вінниця 199 1922–1926
Р-3595 Інспекція головного управління у справах промислової та споживчої кооперації при Раді Міністрів СРСР у Вінницькій області 47 1947–1950
Р-3597 Листи підписів під відозвою Всесвітнього Конгресу прибічників миру у Вінницькій області 727 1950
Р-3599 Тульчинський районний відділ соціального забезпечення Тульчинського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 5 1935
Р-3602 Тульчинський окружний торговий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 14 1928–1930
Р-3603 Вінницький вечірній комуністичний університет Народного Комісаріату освіти УСРР 7 1931–1932
Р-3604 Хоньківецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 14 1920–1921
Р-3607 Шпиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти 2 1925
Р-3608 Маньковецьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Єднання» 1 1927–1928
Р-3609 Ольгопільська районна лікарня Ольгопільського повітового відділу охорони здоров'я 11 1920–1923
Р-3613 Хмільницька контора Вінницької районної спілки споживчих товариств 7 1921–1923
Р-3616 Подільське губернське управління підприємствами сільської промисловості Подільської губернської ради народного господарства (Сільпром), м. Вінниця 12 1920–1923
Р-3617 Заливанщинський цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості 11 1919–1922
Р-3618 Ялтушківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Селянське спілка» Могилів-Подільської окружної спілки сільськогосподарських товариств 18 1926–1929
Р-3619 Дорожній комітет Всесоюзної професійної спілки медичних працівників управління Вінницької залізниці 20 1947–1949
Р-3621 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ДПУ, с. Татариски 2 1931–1932
Р-3622 Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Серп і Молот», с. Татариски 2 1931–1932
Р-3624 Подільський тракторний пункт Українського автотранспортного торгово-промислового товариства (Укравтопромторг), м. Вінниця 48 1925–1928
Р-3626 Бахтинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 27 1923–1935
Р-3629 Гайсинське інвалідно-кооперативне виробничо-збутове товариство «Відродження» 7 1932
Р-3636 Липовецьке повітове телефонне управління Київського губернського відділення зв'язку 28 1921–1923
Р-3638 Піщанський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки радянських торгових службовців 13 1925–1929
Р-3640 Бабчинецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників 4 1926–1927
Р-3641 Чечельницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торгових службовців 4 1923–1925
Р-3642 Дзюнківська районна комісія незаможних селян 2 1923–1924
Р-3643 Новоселицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 3 1929–1935
Р-3645 Управління 4-го району Вінницької повітової робітничоселянської міліції, м. Гнівань 58 1920–1922
Р-3646 Управління Брацлавської районної робітничо-селянської міліції 5 1922–1926
Р-3647 Гайсинська окружна інспектура праці Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 8 1924
Р-3650 Наказненське сільське споживче товариство 3 1923–1930
Р-3652 Конищівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 2 1926–1929
Р-3653 Машино-тракторні станції Вінницької області (о.а.ф.) 295 1936–1959
Р-3654 Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Маркса, с. Вила 50 1927–1967
Р-3656 Кривохижинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 1 1933–1934
Р-3662 Матейківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Вигода» 10 1927–1929
Р-3663 Немирівська районна заготівельна контора Дніпропетровської обласної контори торгівлі овочами (Дніпроовочторг) 13 1936–1937
Р-3665 Козятинська районна продовольча комісія 2 1921–1922
Р-3666 Фінансове управління Вінницької обласної державної адміністрації 6930 1939–1999
Р-3674 Махнівський волосний революційний комітет 17 1919–1921
Р-3675 Виконавчий комітет Раківської сільської Ради депутатів трудящих 10 1923–1944
Р-3676 Уланівське районне бюро примусових робіт Уланівського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 115 1925
Р-3677 Липовецький повітовий відділ народної освіти Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 199 1919–1923
Р-3679 Козятинська районна спілка сільськогосподарських виробничих кооперативів (Райбурякоспілка) 16 1930–1931
Р-3680 Літинський повітовий відділ управління Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 76 1921–1923
Р-3681 Чернашівсько-Українська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941
Р-3682 Вапнярський заготівельний пункт «Заготхудоба»(періоду німецько-фашистської окупації) 16 1942–1943
Р-3687 Квочківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 5 1943
Р-3689 Томашпільське млинарське управління, млини Томашпільського району (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.) 14 1941–1944
Р-3691 Олександрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-3699 Чернівецький сільський кооператив Чернівецького районного кооператив (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1943
Р-3704 Балківська районна поліція (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942
Р-3707 Кирнасівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3708 Шуро-Копіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-3709 Крищинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942
Р-3711 Чечельницька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 4 1942–1944
Р-3714 Мурованокуриловецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-3717 Жмеринська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-3718 Шурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 8 1941–1943
Р-3720 Шершнянський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3722 Станіславчицький млин № 1 Станіславчицького районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1943
Р-3724 Чорноминський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства (періоду німецько-фашистської окупації) 22 1941–1943
Р-3727 Балківський жандармський пост Могилівського жандармського легіону (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1943
Р-3730 Виконавчий комітет Межирівської сільської Ради депутатів трудящих 208 1919–1963
Р-3731 Широкогребельська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 6 1923–1925
Р-3732 Літинський повітовий військовий комісаріат 100 1920–1923
Р-3734 Районне управління сільського господарства виконавчого комітету Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів 450 1933–1985
Р-3737 Демівський волосний революційний комітет 7 1919–1921
Р-3742 Барський відділ військово-продовольчого постачання Барського районного військово-продовольчого комітету 4 1921–1922
Р-3745 Гайсинський повітовий відділ соціального страхування 6 1922
Р-3746 Вінницький закритий студентський кооператив (ЗСК) 14 1933–1935
Р-3747 Волошко-Махаринецька сільськогосподарська школа 1-го розряду Київського губернського самоуправління, м. Козятин 25 1917–1919
Р-3748 Печерський волосний революційний комітет 20 1918–1921
Р-3757 Тростянецький волосний військовий комісаріат 7 1921
Р-3758 Вінницька гарнізонна учбова кузня 28 1919–1922
Р-3760 Управління 24-го Могилів-Подільського прикордонного загону Державного політичного управління (ДПУ) 1 1928
Р-3762 Погребищенський районний військовий комісаріат 7 1920–1921
Р-3763 Козятинський районний військовий комісаріат 8 1920–1921
Р-3764 Ситковецька районна контрольна комісія робітничо-селянської інспекції при Ситковецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 11 1929–1931
Р-3765 Вінницький обласний відділ постачання Народного Комісаріату постачання УСРР 50 1933–1934
Р-3769 Виборчі комісії по виборах до Верховної Ради УРСР по Вінницькій області 354 1946–1991
Р-3787 Межирівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 637 1922–1927
Р-3788 Виконавчий комітет Стодулецької сільської Ради депутатів трудящих 165 1924–1970
Р-3789 Виконавчий комітет Рівської сільської Ради депутатів трудящих 109 1926–1970
Р-3790 Лисогірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 4 1924–1926
Р-3792 Вінницька обласна контрактаційно-заготівельна контора Головного управління промисловості рослинного каучуку Міністерства хімічної промисловості СРСР 164 1946–1953
Р-3793 Плисківський районний відділ народної освіти виконавчого комітету Плисківської районної Ради депутатів трудящих 77 1931–1962
Р-3794 Хмільницький районний відділ народної освіти виконавчого комітету Хмільницької районної Ради народних депутатів 217 1932–1980
Р-3795 Уланівське районне агенство державного страхування при Уланівському районному виконачому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 9 1922–1925
Р-3796 М'ястківський волосний революційний комітет 24 1919–1921
Р-3798 Вендичанський пункт заготівлі зерна «Заготзерно»(періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1943
Р-3799 Калинівський пункт заготівлі зерна «Заготзерно» (періоду німецько-фашистської окупації) 1 1943
Р-3801 Юрківецький маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1942–1943
Р-3802 Білянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 2 1941–1943
Р-3804 Тульчинський окружний комітет допомоги жертвам інтервенції 6 1924–1925
Р-3806 Група державного контролю за схоронністю державних продовольчих і матеріальних резервів Міністерства Державного контролю СРСР по Вінницькому територіальному управлінню 75 1949–1953
Р-3810 Літинське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 12 1940–1941
Р-3811 Козятинське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 12 1934–1941
Р-3812 Гайсинське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 12 1939–1941
Р-3813 Липовецьке районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 4 1941
Р-3814 Немирівське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 4 1939–1941
Р-3815 Ободівське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 3 1941
Р-3816 Могилів-Подільське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку 8 1941
Р-3817 Русаво-Радянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1941–1943
Р-3818 Стрижавська дитяча трудова колонія Управління МВС у Вінницькій області 159 1921–1959
Р-3819 Агрономічні курси при Подільському відділенні цукротресту, м. Вінниця 3 1929
Р-3820 Козятинський дільничий комітет професійної спілки робітників і службовців залізничного і водного транспорту Південно-Західної залізниці 6 1921–1926
Р-3821 Жмеринський дільничий комітет професійної спілки робітників і службовців залізничного і водного транспорту Південно-Західної залізниці 4 1920–1924
Р-3822 Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова Міністерства охорони здоров'я УРСР 2515 1938–1986
Р-3823 Продовольчий магазин Липовецького повітового військового комісаріату 7 1922
Р-3825 Подільська районна контора Українського лісозаготівельного та деревообробного тресту «Українліс», м. Вінниця 44 1924–1928
Р-3826 Вінницька контора Українського державного шкіряного тресту 2 1925
Р-3827 Подільський губернський відділ народного зв'язку, м. Вінниця 57 1920–1923
Р-3828 Вінницьке обласне управління Промбудбанку СРСР 513 1922–1989
Р-3840 Управління військового коменданта Української трудової армії у Вінницькому районі цукрової промисловості 1 1921
Р-3842 Козятинський залізничний військово-продовольчий пункт 5 1920–1921
Р-3843 Жмеринський евакуаційний пункт №200 Південно-Західного фронту 208 1919–1921
Р-3844 Жмеринський шпиталь Українського Червоного Хреста 5 1920–1921
Р-3845 Вінницький міжрайонний риболовецький робітничий кооператив 24 1932–1933
Р-3846 Уповноважений Бердичівського управління військовопродовольчого постачання по Козятинському району, м. Козятин 6 1921–1922
Р-3848 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників харчової промисловості 1623 1949–1986
Р-3850 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників борошномельної промисловості та елеваторів 35 1947–1953
Р-3851 Управління з охорони державних таємниць в пресі при Вінницькому облвиконкомі 182 1944–2002
Р-3852 Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників цукрової промисловості 286 1944–1953
Р-3853 Турбівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації) 9 1941–1943
Р-3854 Упрвноважений Одеської районної державної торгової контори з експорту та імпорту на Поділлі, м. Вінниця 2 1924–1926
Р-3855 Козятинська дільнична агенція державного страхування 21 1922–1924
Р-3856 Правління Козятинського робітничого кооперативу 13 1922–1925
Р-3857 Глуховецький каоліновий комбінат тресту «Буднерудпром» 130 1922–1956
Р-3860 Юзефо-Миколаївський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості 154 1918–1944
Р-3861 Особлива трудова сесія народного суду 15-ї дільниці Бердичівського округу, м. Липовець 54 1923–1924
Р-3863 Особлива трудова сесія народного суду 14-ї дільниці Бердичівського округу, м. Іллінці 12 1924
Р-3864 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників комунального і житлового будівництва 87 1944–1953
Р-3865 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників політпросвітницьких установ 17 1945–1951
Р-3866 Вінницьке обласне управління у справах мисливського господарства при Вінницькому обласному виконавчому комітеті депутатів трудящих 51 1946–1952
Р-3867 Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників лісу та сплаву 69 1945–1951
Р-3868 Ладижинська волосна земельна управа (періоду УНР) 9 1917–1919
Р-3869 Вінницька обласна державна насіннєва інспекція Міністерства сільського господарства і продовольства України 1250 1944–1997
Р-3870 Жмеринська района дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю 133 1932–1934
Р-3871 Гайсинська района дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю 75 1931–1934
Р-3872 Вінницька района дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю 224 1932–1934
Р-3873 Управління Могилів-Подільського окружного інженера при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 14 1927–1930
Р-3875 Янівський дитячий будинок Калиновського районного відділу народної освіти 1 1938
Р-3877 Медвідська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942
Р-3879 Яришівський районний відділ записів актів громадянського стану Яришівського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 9 1923–1925
Р-3881 Обідненський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 113 1918–1923
Р-3882 Подільська губернська контора Всеросійської Ради постачання залізничників «Продшлях», м. Вінниця 18 1919–1920
Р-3883 Управління Липовецької дільниці Уманської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці 3 1920
Р-3884 Турбівська районна санітарна станція Турбівської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації) 3 1942–1943
Р-3885 Подільське губернське митне відділення уповноваженого Ради Народних Комісарів України з внутрішньої торгівлі, м. Вінниця 41 1921–1922
Р-3886 Уповноважений Українського управління з питань палива на Поділлі (Укрпал), м. Вінниця 9 1923–1924
Р-3888 Уповноважений Української державної міліоративнобудівельної контори у Вінницькому та Проскурівському округах, м. Вінниця 34 1924–1926
Р-3889 Подільська губернська ліквідаційна комісія з ліквідації губернських установ, м. Вінниця 40 1925–1926
Р-3890 Управління Жмеринської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці 13 1920
Р-3893 Подільська губернська контора Українського Правобережного відділення акціонерного товариства «Стандарт», м. Вінниця 47 1923–1925
Р-3895 Мерижівський районний військовий комісаріат 1 1925
Р-3897 Обідненська районна судово-земельна комісія 3 1923
Р-3900 Сальницький міський відділ комунального господарства Сальницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 57 1917–1923
Р-3904 Липовецька повітова судово-земельна комісія 8 1921
Р-3906 Управління Вінницької дільниці Козятинської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці, м Вінниця 17 1920
Р-3907 Зозівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 22 1920–1923
Р-3908 Подільський губернський відділ захисту дітей при Подільському губернському виконавчому комтеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 6 1921–1922
Р-3913 Управління Козятинської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці 25 1920
Р-3914 Мартинівський млин Всеукраїнського Центрального торгововиробничого управління 1 1924
Р-3916 Межирівська районна судово-земельна комісія 389 1923–1924
Р-3920 Липовецький повітовий відділ соціального забезпечення Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 512 1919–1922
Р-3921 Табір будівництва №211 Головного управління таборів і колоній Народного Комісаріату внутрішніх справ СРСР (ГУЛАГ) НКВС СРСР, с. Стрижака 90 1935–1941