Архіви/ДАХмО/Д

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви/ДАХмО
Державний архів Хмельницької області. Фонди дорадянського періоду
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

Фонди дорадянського періоду[ред.]

Номер Назва фонду Крайні дати Cправ
1 Кам'янецький повітовий суд, м. Кам'янець-Подільський 1786–1872 3142
2 Проскурівський повітовий суд, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1796–1872 2297
3 Ушицький повітовий суд, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1796–1872 2448
4 Летичівський повітовий суд, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії 1796–1872 2817
5 Мировий суддя 1-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1872–1910 1223
6 Мировий суддя 2-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1872–1918 1135
7 Мировий суддя 3-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1872–1918 1558
8 Мировий суддя 4-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1872–1920 4094
9 Мировий суддя 5-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Маків Кам'янецького повіту Подільської губернії 1872–1920 1962
10 Мировий суддя 6-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії 1872–1920 2384
11 Мировий суддя 7-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Смотрич Кам'янецького повіту Подільської губернії 1914–1920 114
12 Мировий суддя 8-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Гусятин Кам'янецького повіту Подільської губернії 1913–1920 76
13 Мировий суддя 9-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії 1914–1917 116
14 Мировий суддя 10-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Жванець Кам'янецького повіту Подільської губернії 1918–1920 62
15 Мировий суддя 11-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Балин Кам'янецького повіту Подільської губернії 1917–1920 112
16 Мировий суддя 12-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м-ко Лянцкорунь Кам'янецького повіту Подільської губернії 1918–1919 18
17 Костьоли Подільської та Волинської губерній (колекція) 1739–1919 633
18 Церкви Подільської та Волинської губерній (колекція) 1796–1920 1998
19 Балинський волосний суд, м-ко Балин Кам'янецького повіту Подільської губернії 1878–1917 95
20 Бережанський волосний суд, с. Бережанка Кам'янецького повіту Подільської губернії 1896–1916 61
21 Циківський волосний суд, с. Цикова Кам'янецького повіту Подільської губернії 1914–1917 1298
25 Подільський губернський совісний суд,м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1796–1859 694
26 Кам'янець-Подільський сирітський суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1836–1919 93
27 Ушицький міський магістрат, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1805–1829 44
28 Летичівський міський магістрат, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії 1796–1862 488
29 Проскурівський міський магістрат, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1797–1861 758
30 Кам'янецький повітовий стряпчий, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1871–1872 19
31 Летичівський повітовий стряпчий, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії 1824–1872 57
33 Подільська губернська шляхова та будівельна комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1849–1861 1090
34 Подільське губернське церковно-будівельне присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1849–1894 296
35 Подільський губернський лісоохоронний комітет,м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1865–1918 1021
36 Кам'янець-Подільське поховальне єврейське товариство, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1900–1907 64
37 Мировий посередник 2-ї дільниці Кам'янецького мирового округу, м-ко Лянцкорунь Кам'янецького повіту Подільської губернії 1873–1914 5
38 2-ге Кам'янецьке повітове в чиншових справах присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1894–1895 2
39 Подільське губернське попечительство дитячих притулків, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1848–1907 26
40 Ушицька поштова контора, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1860–1885 4
41 Кам'янець-Подільське залізничне поштове відділення, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1870–1915 7
44 Летичівський сирітський суд, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії 1909–1912 2
45 Новоушицький сирітський суд, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1878–1920 185
46 Подільська губернська землевпорядна комісія,м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1808–1916 787
47 Кам'янець-Подільське відділення Державного банку, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1861–1920 426
48 Проскурівський повітовий стряпчий, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1814–1856 14
50 Мировий суддя 1-ї дільниці Ново-Ушицького судово-мирового округу, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1894–1895 2
52 Проскурівська міська управа, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1863–1917 79
53 Проскурівське повітове казначейство, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1794–1919 22
54 Проскурівська міська дума, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1849–1909 63
55 Летичівська чоловіча гімназія, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії 1914–1919 7
56 Старокостянтинівське чоловіче вище початкове училище, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії 1914–1919 3
57 Проскурівське Олексіївське реальне училище, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії 1904–1918 37
58 Ушицьке лісництво, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1903–1918 2977
59 Подільське губернське відділення Московського комітету з надання благодійної допомоги родинам осіб, призваних на війну, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1914–1917 29
60 Подільський губернський прокурор, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1795–1880 39
61 Інспекція дрібного кредиту при Кам'янець-Подільському відділенні Державного банку, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1904–1917 172
62 Подільський губернський комітет у справах дрібного кредиту, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1904–1916 142
63 Кам'янець-Подільська художньо-реміснича навчальна майстерня, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1909–1918 30
64 Подільська духовна семінарія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1817–1920 166
65 Кам'янець-Подільська Маріїнська жіноча гімназія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1864–1919 539
66 Кам'янець-Подільське середнє 8-класне технічне училище, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1903–1920 1738
67 Дирекція народних училищ Подільської губернії, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1830–1917 683
68 Кам'янецьке повітове рекрутське присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1869–1872 7
69 Подільська губернська лікарська управа, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1797–1860 501
70 Студеницьке волосне правління, м-ко Студениця Ушицького повіту Подільської губернії 1869–1874 1
71 Рахнівецьке волосне правління, с. Рахнівка Ушицького повіту Подільської губернії 1858–1920 1193
72 Грушковецьке волосне правління, с. Грушка Ушицького повіту Подільської губернії 1864–1915 120
73 Гуменецьке волосне правління, с. Гуменці Кам'янецького повіту Подільської губернії 1862–1889 14
74 Косиковецьке волосне правління, с. Косиківці Ушицького повіту Подільської губернії 1916 1
75 Смотрицьке волосне правління, м-ко Смотрич Кам'янецького повіту Подільської губернії 1864–1909 70
77 Рудське волосне правління, с. Руда Кам'янецького повіту Подільської губернії 1874 1
78 Маківське волосне правління, м-ко Маків Кам'янецького повіту Подільської губернії 1861–1923 1365
79 Балинське волосне правління, м-ко Балин Кам'янецького повіту Подільської губернії 1867–1919 99
80 Гавриловецьке волосне правління, с. Гаврилівці Кам'янецького повіту Подільської губернії 1868–1877 4
81 Вірменське волосне правління, с. Вірмени Кам'янецького повіту Подільської губернії 1862–1863 2
82 Осламівське волосне правління, с. Осламів Ушицького повіту Подільської губернії 1881–1918 22
83 Деканати Подільської губернії (колекція) 1855–1876 15
84 Михайлівське волосне правління, м-ко Михайлівка Ушицького повіту Подільської губернії 1862–1905 56
85 Баговицьке волосне правління, с. Баговиця Кам'янецького повіту Подільської губернії 1865–1914 56
86 Лянцкорунське волосне правління, м-ко Лянцкорунь Кам'янецького повіту Подільської губернії 1913–1918 16
87 Монастирі Подільської губернії (колекція) 1768–1873 17
89 Волосовецьке волосне правління, с. Волосівці Летичівського повіту Подільської губернії 1868–1875 9
90 Гречанське волосне правління, с. Гречани Проскурівського повіту Подільської губернії
91 Глушковецьке волосне правління, с. Глушківці Проскурівського повіту Подільської губернії
92 Загінецьке волосне правління, с. Загінці Летичівського повіту Подільської губернії
93 Іванковецьке волосне правління, с. Іванківці Проскурівського повіту Подільської губернії
94 Кадиївське волосне правління, с. Кадиївці Кам'янецького повіту Подільської губернії
95 Меджибізьке волосне правління, м-ко Меджибіж Летичівського повіту Подільської губернії
96 Малиницьке волосне правління, с. Малиничі Проскурівського повіту Подільської губернії
97 Підлісноолексинецьке волосне правління, с. Підлісний Олексинець Проскурівського повіту Подільської губернії
98 Пашковецьке волосне правління, с. Пашківці Проскурівського повіту Подільської губернії
99 Сарнівське волосне правління, с. Сарнів Проскурівського повіту Подільської губернії
100 Калинянське волосне правління, с. Калиня Кам'янецького повіту Подільської губернії
102 Китайгородське волосне правління, м-ко Китайгород Ушицького повіту Подільської губернії
103 Врубловецьке волосне правління, с. Врублівці Кам'янецького повіту Подільської губернії
104 Фельштинське волосне правління, м-ко Фельштин Проскурівського повіту Подільської губернії
105 Хоньковецьке волосне правління, с. Хоньківці Могилівського повіту Подільської губернії
106 Чорноострівське волосне правління, м-ко Чорний Острів Проскурівського повіту Подільської губернії
107 Юринецьке волосне правління, с. Юринці Проскурівського повіту Подільської губернії
108 Ярмолинецьке волосне правління, м-ко Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії
109 Чемеровецьке волосне правління, м-ко Чемерівці Кам'янецького повіту Подільської губернії
110 Яськовецьке волосне правління, с. Яськівці Летичівського повіту Подільської губернії
111 Подільський губернський комітет із забезпечення сільського православного духовенства, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
112 Подільське губернське у селянських справах присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
113 Старший нотаріус Кам'янець-Подільського окружного суду, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
114 Кам'янецька квартирна комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
115 Подільська губернська креслярня, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
116 Подільська палата державного майна, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
117 Подільське губернське у міських справах присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
118 Подільська губернська комісія народного продовольства, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
119 Летичівський повітовий апеляційний межовий суд, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
120 Подільський головний суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
121 Подільське губернське з військової повинності присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
122 Кам'янецький повітовий предводитель дворянства, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
123 Подільський губернський предводитель дворянства, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
124 Податковий інспектор м. Кам'янця-Подільського, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
125 Кам'янецький повітовий комітет опікування про народну тверезість, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
127 Подільський губернський віспяний комітет, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
130 Кам'янецький повітовий віспяний комітет, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
131 Кам'янецький повітовий комітет зі знищення сарани, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
132 Кам'янецька міська дума, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
133 Проскурівський повітовий земський суд, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
134 Подільський губернський межовий суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
135 Подільська палата карного та цивільного суду, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
136 Ушицький повітовий стряпчий, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
137 Кам'янецька дворянська опіка, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
138 Подільський губернський із казенних справ стряпчий, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
139 Подільський губернський із карних справ стряпчий, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
140 Ушицький повітовий апеляційний межовий суд, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
142 Кам'янецький повітовий земський суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
143 Летичівський повітовий земський суд, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
144 Кам'янець-Подільський окружний суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
196 Подільська палата цивільного суду, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
197 Подільська палата карного суду, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
198 З'їзд мирових суддів Кам'янецького судово-мирового округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
199 Мировий суддя 4-ї дільниці Ушицького судово-мирового округу, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
200 Мировий суддя 5-ї дільниці Ушицького судово-мирового округу, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
201 З'їзд мирових суддів Ушицького судово-мирового округу, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
203 Мировий суддя 4-ї дільниці Проскурівського судовомирового округу, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
204 Мировий суддя 4-ї дільниці Летичівського судово-мирового округу, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
206 Кам'янець-Подільський словесний суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
207 Устінов Сергій Михайлович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
208 Шабанов Олександр Якович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
210 Загорський Антон Титович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
211 Свєтовідов Сергій Олександрович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
212 Донской Олександр Олександрович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
213 Павловський Федір Артемійович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
214 Залевський Андрій Степанович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
215 Мандельштам Леонід Борисович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
216 Грепачевський Калліст Захарійович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
217 Колоколов Костянтин Іванович – нотаріус, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
218 Данутовський Сергій Михайлович – нотаріус, м-ко Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії
219 Яворський Олександр Тимофійович – нотаріус, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
220 Зновицький Йосип Йосипович – нотаріус, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
221 Кузьминський Владислав Йосипович – нотаріус, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
222 Шантгай Іван Федорович – нотаріус, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
223 Помічник присяжного повіреного Степура, м. Хотин Хотинського повіту Бессарабської губернії
224 Проскурівський сирітський суд, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
226 Подільська казенна палата, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
227 Подільське губернське правління, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1796–1919
228 Канцелярія Подільського губернатора, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
230 Подільське дворянське депутатське зібрання, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
231 Подільська губернська земська каса дрібного кредиту, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
232 Подільський приказ громадської опіки, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
233 Подільська губернська земська управа, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
234 Подільське відділення Селянського поземельного банку, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
235 Подільське відділення комітету княгині Єлизавети Федорівни з надання благодійної допомоги родинам осіб, призваних на війну, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
236 Подільський губернський комітет опікування про народну тверезість, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
237 Подільська губернська будівельна комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
238 Подільська губернська шляхова комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
239 Подільська контрольна палата, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
240 Подільський губернський розпорядчий комітет, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
241 Подільський губернський комітет з розгляду та складання інвентарів на поміщицькі землі та маєтки, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
243 Подільський губернський комітет із земських повинностей, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
244 Подільський губернський статистичний комітет, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
245 Подільське губернське акцизне управління, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
246 Кам'янецький міський магістрат, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
247 Новоушицька міська ратуша, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
249 Кам'янець-Подільська міська управа, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
250 Новоушицька міська управа, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
251 Кам'янецько-Ушицьке повітове в чиншових справах присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
255 Проскурівська повітова земська управа, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
256 Чемеровецьке поштове відділення, м-ко Чемерівці Кам'янецького повіту Подільської губернії
257 Ісаковецька карантинна контора, с. Ісаківці Кам'янецького повіту Подільської губернії
258 Проскурівський комітет товариства Червоного Хреста, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
259 Подільська губернська тюремна інспекція, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
260 Подільський губернський опікунський комітет над тюрмами, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
261 Попечительство над Кам'янець-Подільським виправним арештантським відділенням, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
262 Подільська губернська тюрма, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
263 Подільська губернська комісія з розгляду справ осіб, заарештованих у позасудовому порядку, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
265 Летичівське повітове поліцейське управління, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
266 Ушицьке повітове поліцейське управління, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
267 Кам'янецьке повітове поліцейське управління, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
268 Проскурівське повітове поліцейське управління, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
269 Комісія військового суду при Кам'янець-Подільському внутрішньому гарнізонному батальйоні, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
270 Кам'янецький тимчасовий поліцейський суд, заснований при Кам'янецькому повітовому суді, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
271 Кам'янець-Подільське розшукне відділення, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
272 Особливий уповноважений з улаштування біженців у Подільській губернії, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
273 Подільська губернська у справах про вибори до І Державної Думи комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
274 Ушицька повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
275 Летичівська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
276 Маківська волосна у справах про вибори до Державної Думи комісія, м-ко Маків Кам'янецького повіту Подільської губернії
277 Рабинати Подільської та Волинської губерній (колекція) 1844–1888
278 Пристав 3-го стану Проскурівського повіту, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
281 Прокурор Кам'янець-Подільського окружного суду, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
282 Управління Проскурівського повітового військового начальника, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
283 Управління коменданта міста Старокостянтинова, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
284 Проскурівська казарменно-будівельна комісія, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
285 Проскурівська постійна хлібопекарня 7-го армійського корпусу, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
286 Управління завідуючого збірним пунктом кавалерійських слабосильних коней 8-ї армії, м. Ямпіль Ямпільського повіту Подільської губернії
287 Проскурівський пункт слабосильних коней, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
289 Волочиська військова будівельна комісія, ст. Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
291 Тимчасовий військовий суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
292 Кам'янець-Подільське міське поліцейське управління, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
293 Управління Старокостянтинівського повітового військового начальника, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
294 Кам'янець-Подільський поліцмейстер, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
295 Тимчасова комісія з перевірки правильності відстрочок військовозобов'язаних у Подільській губернії, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
296 Волочиське поліцейське управління, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
297 Начальник гарнізону м. Старокостянтинова, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
298 Управління начальника гарнізону м. Кам'янця-Подільського, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
299 Мировий посередник 2-ї дільниці Проскурівського повіту, м-ко Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії
300 Кам'янецька повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
303 Заславський повітовий суд, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
304 Ушицька повітова земська управа, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
305 Маківський цукровобуряковий завод, м-ко Маків Кам'янецького повіту Подільської губернії
306 Подільський єпархіальний свічковий завод, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
307 Кам'янець-Подільська реміснича управа, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
309 Ісаковецька митниця, с. Ісаківці Кам'янецького повіту Подільської губернії
310 Редакція газети “Подолянин”, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
311 Довжоцьке волосне правління, с. Довжок Кам'янецького повіту Подільської губернії
313 Бережанське волосне правління, с. Бережанка Кам'янецького повіту Подільської губернії
314 Кам'янець-Подільська міська заводська стайня, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
315 Подільська духовна консисторія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1744–1920
316 Заславське духовне правління, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії 1817–1894
317 Кам'янець-Подільське приватне, з повними правами, 8 класне комерційне училище Подгурського, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
318 Кам'янець-Подільське приватне комерційне училище Я. Г. Мазінга, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
319 Кам'янець-Подільська чоловіча гімназія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
320 Проскурівське комерційне училище, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
321 Подільська губернська єврейська училищна комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
365 Благочинні Подільської губернії (колекція) 1817–1894
367 Мировий суддя 2-ї дільниці Ушицького судово-мирового округу, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
369 Проскурівське повітове церковнопарафіяльне попечительство, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
374 Соколовський Анатолій Єлизарович – нотаріус, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
377 Кам'янець-Подільська міська пробірна палата, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
378 Волочиська митниця, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
379 Рошевський Станіслав Петрович – нотаріус, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
380 Зикіїв Микола Миколайович – нотаріус, м-ко Деражня Летичівського повіту Подільської губернії
381 Дробович-Славенський Василь Федорович – нотаріус, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
382 Мишобенський Павло Федорович – нотаріус, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
387 Подільське губернське з промислового податку присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
388 Подільський губернський комітет з продажу алкогольних напоїв, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
392 Валявський Павло Фабіанович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
393 Маницький Михайло Микитович – нотаріус, м-ко Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії
394 Сламенецький Мечислав Михайлович – нотаріус, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії
395 Шиманський Михайло Федорович – нотаріус, м-ко Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії
396 Томашевський Олімпій Михайлович – нотаріус, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії
398 Петрашевський Володимир Іванович – нотаріус, м-ко Томашпіль Ямпільського повіту Подільської губернії
399 Калішевич Віктор Іванович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
400 Денисов Михайло Львович – нотаріус, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії
401 Гаврун Олександр Петрович – нотаріус, м-ко Шаргород Могилівського повіту Подільської губернії
404 Малишевський Дмитро Вікентійович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
406 Кам'янецьке лісництво, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
407 Циківське лісництво, с. Цикова Кам'янецького повіту Подільської губернії
409 Подільське губернське у земських та міських справах присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
410 Віциєвський Володимир Гаврилович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
411 Калюське поштово-телеграфне відділення, м-ко Калюс Ушицького повіту Подільської губернії
429 Павловський Федір Артемійович – нотаріус, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
431 Ляторовський Григорій Олександрович – нотаріус, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
432 Янковський Олександр Іванович – нотаріус, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
433 Хайновський Онуфрій Йосипович – нотаріус, м-ко Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії
436 Мандельштам Леонід Борисович – нотаріус, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
437 Затонський Авксентій Матвійович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
442 Кам'янецьке повітове казначейство, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
444 Кам'янець-Подільська міська ощадно-позичкова каса, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
467 Супруньковецьке сільське правління, с. Супруньківці Ушицького повіту Подільської губернії
468 Сусловецьке волосне правління, с. Суслівці Летичівського повіту Подільської губернії
470 Цвітоське волосне правління, с. Цвітоха Заславського повіту Волинської губернії
472 Рихтецьке волосне правління, с. Рихта Кам'янецького повіту Подільської губернії
473 Жуківське волосне правління, с. Жуків Заславського повіту Волинської губернії
474 Городоцьке волосне правління, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії
475 Кузьминське волосне правління, м-ко Кузьмин Проскурівського повіту Подільської губернії
476 Лисецьке волосне правління, с. Лисець Ушицького повіту Подільської губернії
477 Славутське волосне правління, м-ко Славута Заславського (з 1910 р. Ізяславського) повіту Волинської губернії
478 Калюське волосне правління, м-ко Калюс Ушицького повіту Подільської губернії
479 Куявське волосне правління, с. Куява Кам'янецького повіту Подільської губернії
480 Данилівське волосне правління, с. Данилова Балка Балтського повіту Подільської губернії
481 Купинське волосне правління, м-ко Купин Кам'янецького повіту Подільської губернії
482 Солобковецьке волосне правління, м-ко Солобківці Ушицького повіту Подільської губернії
483 Хоровецьке волосне правління, м-ко Хоровець Заславського повіту Волинської губернії
484 Білогородське волосне правління, с. Білогородка Заславського повіту Волинської губернії
485 Михалпільське волосне правління, м-ко Михалпіль Летичівського повіту Подільської губернії
486 Межирівське волосне правління, м-ко Межирів Літинського повіту Подільської губернії
487 Циківське волосне правління, с. Цикова Кам'янецького повіту Подільської губернії
488 Трительницьке волосне правління, с. Трительники Проскурівського повіту Подільської губернії
489 Ходаковецьке волосне правління, с. Ходаківці Проскурівського повіту Подільської губернії
490 Зятковецьке волосне правління, с. Зятківці Гайсинського повіту Подільської губернії
491 Кривинське волосне правління, с. Кривин Заславського повіту Волинської губернії
492 Старосинявське волосне правління, м-ко Стара Синява Літинського повіту Подільської губернії
493 Бахматовецьке волосне правління, с. Бахматівці Летичівського повіту Подільської губернії
494 Ушицький повітовий комітет опікування про народну тверезість, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
495 Летичівський повітовий комітет опікування про народну тверезість, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
496 Проскурівська міщанська управа, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
497 Кам'янецьке 5 класне міське церковнопарафіяльне училище, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
498 Кам'янець-Подільське місцеве управління товариства опікування про хворих та поранених воїнів, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
500 Кам'янецький повітовий комітет з урегулювання натуральних повинностей, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
501 Проскурівський єврейський будинок престарілих, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
502 Мировий посередник 1-ї дільниці Кам'янецького повіту, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
504 Проскурівське відділення Південно-Російського промислового банку, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
505 Киликіївське сільське правління, с. Киликіїв НовоградВолинського повіту Волинської губернії
506 Волосовецьке сільське правління, с. Волосівці Летичівського повіту Подільської губернії
507 Канцелярія начальника Південно-Західного митного округу, м. Радзивилів Волинської губернії
508 Військово-санітарний потяг № 96
591 Ушицьке духовне правління, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії 1799–1867
592 Летичівське духовне правління, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії 1800–1871
593 Ушицький повітовий земський суд, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
594 Проскурівський повітовий апеляційний межовий суд, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
596 Подільське відділення комітету княжни Тетяни Миколаївни для надання тимчасової допомоги постраждалим від військових дій, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
597 Судовий слідчий 3-ї дільниці Кам'янецького повіту, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
598 Судовий слідчий 2-ї дільниці Кам'янецького повіту, м-ко Гусятин Кам'янецького повіту Подільської губернії
599 Судовий слідчий 1-ї дільниці Кам'янецького повіту, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
600 Судовий слідчий 4-ї дільниці Кам'янецького повіту, м-ко Смотрич Кам'янецького повіту Подільської губернії
601 Судовий слідчий 2-ї дільниці Ушицького повіту, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
602 Судовий слідчий 2-ї дільниці Літинського повіту, м. Літин Літинського повіту Подільської губернії
603 Судовий слідчий 1-ї дільниці Ушицького повіту, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
610 Кам'янецький повітовий земський справник, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
611 Пристав 4-го стану Проскурівського повіту, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
612 Кам'янецька міська тюрма, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
613 Вокулович Іван Никанорович – нотаріус, м. Ізяслав Ізяславського повіту Волинської губернії
614 Кам'янець-Подільський губернський інспектор поліцейської варти, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
615 Барановський Михайло Петрович – нотаріус, м. Заслав Заславського повіту (з 1910 р. – м. Ізяслав Ізяславського повіту) Волинської губернії
616 Кам'янецьке повітове з військових справ присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
617 Помічник начальника Подільського губернського жандармського управління, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
618 Редакція газети “Вісник”, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
619 Управління Кам'янецького повітового військового начальника, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
620 Кам'янець-Подільська школа урядників Подільської губернії, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
622 Мировий суддя 1-ї дільниці Літинського судово-мирового округу, м. Літин Літинського повіту Подільської губернії
623 Проскурівська міська поліція, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
625 Барсов Петро Віссаріонович – нотаріус, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
626 Ушицький повітовий військовий начальник, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
627 Подільське губернське поєднане присутствіє із забезпечення православного духовенства та у селянських справах, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
629 Подільське губернське у справах про товариства присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
630 Ушицьке повітове з військової повинності присутствіє, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
631 Подільське губернське рекрутське присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
633 Голембіовський Микола Євдокимович – нотаріус, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
634 Кам'янець-Подільська військово-слідча комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
635 Комісія військового суду при Кам'янець-Подільському батальйоні внутрішньої варти, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
636 Комісія військового суду при Кавказькому лінійному 9-му батальйоні, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
637 Комісія військового суду при Житомирському внутрішньому гарнізоні, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
638 Військово-судова комісія при Летичівському повітовому суді, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
639 Комісія військового суду при 132-му піхотному Гренадерському полку, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
640 Комісія військового суду при управлінні Бессарабського губернського військового начальника, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
641 Комісія змішаного військового суду при Кам'янецькому повітовому суді, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
642 Комісія військового суду при управлінні Кам'янецьПодільського військового начальника, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
643 Комісія польового військового суду, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
645 Комісія, заснована у справі про відмежування казенного села Лисець від суміжних приватних маєтків, м-ко Жванчик Ушицького повіту Подільської губернії
647 Комісія у справах осіб, які вишукували вольності, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
648 Управління Подільського губернського військового начальника, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
649 Сатанівська слідча комісія, м-ко Сатанів Проскурівського повіту Подільської губернії
650 Кам'янецька окрема комісія для розгляду справ заколотників, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
651 Проскурівське повітове рекрутське присутствіє, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
652 Податковий інспектор Кам'янецького повіту, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
655 Податковий інспектор Проскурівського повіту, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
656 Штаб 9-ї піхотної дивізії
657 Біляно-Шаргородське волосне правління, м-ко Шаргород Могилівського повіту Подільської губернії
662 Миньковецьке волосне правління, м-ко Миньківці Ушицького повіту Подільської губернії
663 Завідуючий Кам'янецьким піщано-яровим районом Волинсько-Подільського округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
665 Заславське волосне правління, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
666 Полонська міщанська управа, м-ко Полонне Заславського (з 1910 р. –Ізяславського) повіту Волинської губернії
667 Мировий посередник 1-ї дільниці Заславського повіту, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
668 Мировий посередник 2-ї дільниці Заславського повіту, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
669 Мировий посередник 1-ї дільниці Старокостянтинівського повіту, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
670 Судовий слідчий Житомирського окружного суду 4 дільниці Заславського повіту, м-ко Полонне Заславського (з 1910 р. –Ізяславського) повіту Волинської губернії
671 Полонський волосний суд, м-ко Полонне Заславського (з 1910 р. – Ізяславського) повіту Волинської губернії
672 Старокостянтинівський повітовий предводитель дворянства, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
673 Полонське волосне правління, м-ко Полонне Заславського повіту Волинської губернії
674 Заславське повітове в чиншових справах присутствіє, м. Заслав Заславського повіту (з 1910 р. – м. Ізяслав Ізяславського повіту) Волинської губернії
675 Полонське волосне в чиншових справах присутствіє, м-ко Полонне Заславського (з 1910 р. – Ізяславського) повіту Волинської губернії
676 Подільський губернський комітет з переселення євреїв, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
677 Подільська губернська верхня розправа, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
678 Подільський військовий губернатор, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
679 Кам'янецьке повітове в чиншових справах присутствіє, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
680 Летичівське повітове в чиншових справах присутствіє, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
681 Летичівський повітовий лікар, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
682 Подільський губернський комітет з конярства, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
683 Подільський губернський комітет громадського здоров'я, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
684 Кам'янецька приватна жіноча гімназія Славутинської, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
685 Подільська римо-католицька духовна консисторія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії 1796–1922
686 Теофіпольська поштово-телеграфна контора, м-ко Теофіполь Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
687 Генеральний Вікарій Кам'янецької єпархії духовного відомства римо-католицького віросповідання, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
688 Старокостянтинівське дільничне у справах про прибутковий податок присутствіє, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
689 Візітатор монастирів Кам'янецької єпархії прелат Павловський, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
690 Барсов Петро Віссаріонович – нотаріус, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
691 Голембіовський Микола Євдокимович – нотаріус, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
692 Старокостянтинівський повітовий суд, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
693 Колініченко Костянтин Олексійович – нотаріус, м-ко Славута Заславського (з 1910 р. – Ізяславського) повіту Волинської губернії
694 Самчинське поштово-телеграфне відділення, с. Самчики Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
695 Судилківська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Судилків Заславського (з 1910 р. – Ізяславського) повіту Волинської губернії
696 Антонінська поштово-телеграфна контора, м-ко Антоніни Ізяславського повіту Волинської губернії
697 Уніївська поштово-телеграфна контора, с. Уніїв Острозького повіту Волинської губернії
698 Красилівська поштово-телеграфна контора, м-ко Красилів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
699 Држевецький Йосип Миколайович – нотаріус, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
700 Дяченко Віктор Вікторович – нотаріус, м-ко Славута Заславського повіту Волинської губернії
701 Соколовський Єлизар Захарович – нотаріус, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
702 Кам'янецька повітова шляхова комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
703 Старокостянтинівське повітове в чиншових справах присутствіє, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
704 Заславсько-Старокостянтинівське повітове в чиншових справах присутствіє, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
705 Старокостянтинівське повітове казначейство, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
706 Заславська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
707 Старокостянтинівська повітова у справах про вибори до ІІІ Державної Думи комісія, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
708 Старокостянтинівське повітове рекрутське присутствіє, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
710 Старокостянтинівський земський суд, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
711 Заславський земський суд, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
712 Старокостянтинівське міське з квартирного податку присутствіє, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
713 Заславське міське з квартирного податку присутствіє, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
714 Заславська повітова дворянська опіка, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
715 Старокостянтинівське духовне правління, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
716 Старокостянтинівський совісний суд, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
717 Канцелярія єпископа Кам'янецької єпархії духовного відомства римо-католицького віросповідання, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
718 Пристав 4-го стану Заславського повіту, м-ко Славута Заславського (з 1910 р. – Ізяславського) повіту Волинської губернії
720 Подільський верхній земський суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
721 Подільське українське товариство “Просвіта”, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
722 Старокостянтинівський міський магістрат, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
723 Подільський губернський магістрат, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
724 Подільський губернський межовий апеляційний суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
726 Базалійський повітовий суд, м-ко Базалія Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
727 Вербовецька міська ратуша, м-ко Вербовець Ушицького повіту Подільської губернії
728 Базалійське волосне правління, м-ко Базалія Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
729 Корчівське волосне правління, с. Корчівка Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
730 Судилківське волосне правління, м-ко Судилків Заславського повіту Волинської губернії
731 Вербицький запасний магазин, с. Вербка Кам'янецького повіту Подільської губернії
732 Яновицький Дмитро Степанович – нотаріус, м-ко Зіньківці Кам'янецького повіту Подільської губернії
733 Фрампольське поштово-телеграфне відділення, м-ко Фрамполь Кам'янецького повіту Подільської губернії
734 Проскурівський повітовий справник, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
735 Подільська губернська комісія для розгляду духовних справ, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
736 Кам'янець-Подільська повітова латинська школа, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
737 Кам'янецьке повітове відділення Подільської єпархіальної училищної ради, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
738 Кам'янецьке духовне правління, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
739 Проскурівське духовне правління, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
740 Кам'янецький підкоморний суд, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
741 Кам'янець-Подільське відділення біблійного товариства, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
743 Єліашевич В'ячеслав Казимирович – нотаріус, м-ко Хмільник Літинського повіту Подільської губернії
744 Приворотське чоловіче духовне училище, с. Привороття Ушицького повіту Подільської губернії
745 Товариство Подільської залізниці, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
746 Понінківське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Понінка Новоград-Волинського повіту Волинської губернії
747 Подільська губернська у справах про вибори до ІV Державної Думи комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
748 Правління товариства Степанівського цукровобурякового заводу, с. Степанівка Брацлавського повіту Подільської губернії
749 Кам'янецька повітова у справах про вибори до ІІІ Державної Думи комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
750 Редакція часопису “Подільські єпархіальні відомості”, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
751 Летичівська повітова у справах про вибори до ІV Державної Думи комісія, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
753 Завідуючий Заславською сільською вартою, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
754 Лабунський повітовий суд, м-ко Лабунь Заславського повіту Волинської губернії
755 Заславська повітова поліцейська управа, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
756 Правління товариства Старосинявського цукрового заводу, м-ко Стара Синява Літинського повіту Подільської губернії
757 Затонський Авксентій Матвійович – нотаріус, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
759 Валявський Петро Фабіанович – нотаріус, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
760 Бурімов Василь Андрійович – нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
761 Генінг – нотаріус, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
762 Бурімов Василь Андрійович – нотаріус, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
763 Дробович-Славенський Василь Федорович – нотаріус, м-ко Дунаївці Ушицького повіту Подільської губернії
764 Баговицький волосний суд, с. Баговиця Кам'янецького повіту Подільської губернії
765 Проскурівське управління відділу з транспортування поранених Всеросійської земської спілки допомоги хворим і пораненим воїнам, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
766 Холодильний склад Шепетівського гарнізону, м-ко Шепетівка Ізяславського повіту Волинської губернії
767 Управління військового начальника Збаразького повіту, м. Збараж Збаразького повіту Волинської губернії
768 Шепетівський військово-продовольчий магазин Кивського окружного інтендантського управління, м-ко Шепетівка Ізяславського повіту Волинської губернії
769 Кручилинецьке волосне правління, с. Кручі Ямпільського повіту Подільської губернії
770 Кам'янець-Подільська міська виконавча продовольча комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
771 Проскурівський продовольчий магазин Київського окружного інтендантського управління, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
772 Ізяславський продовольчий магазин Київського окружного інтендантського управління, м. Ізяслав Ізяславського повіту Волинської губернії
773 Начальник гарнізону містечок Волочиськ та Підволочиськ, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
775 Волочиська лікарська пересувна комісія 110-го польового запасного шпиталю, м-ко Волочиськ Старокостянтинівського повіту Волинської губернії
776 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 1-й Балтській судово-слідчій дільниці, м. Балта Балтського повіту Подільської губернії
777 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 2-й Балтській судово-слідчій дільниці, м. Балта Балтського повіту Подільської губернії
778 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 3-й Балтській судово-слідчій дільниці, м. Балта Балтського повіту Подільської губернії
779 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Балтській дільниці (2-а, 4-а, 5-а судово-слідчі дільниці), м. Балта Балтського повіту Подільської губернії
780 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Брацлавській дільниці (1-а, 2-а, 4-а судовослідчі дільниці), м. Брацлав Брацлавського повіту Подільської губернії
781 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 1-й Вінницькій судово-слідчій дільниці, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії
782 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 2-й Вінницькій судово-слідчій дільниці, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії
783 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 3-й Вінницькій судово-слідчій дільниці, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії
784 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Вінницькій дільниці, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії
785 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Гайсинській дільниці, м. Гайсин Гайсинського повіту Подільської губернії
786 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 1-й Кам'янецькій дільниці, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
787 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 2-й Кам'янецькій судово-слідчій дільниці, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
788 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 2-й Кам'янецькій дільниці, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
789 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Летичівській дільниці, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
790 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 1-й Літинській судово-слідчій дільниці, м. Літин Літинського повіту Подільської губернії
791 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 2-й Літинській судово-слідчій дільниці, м-ко Хмільник Літинського повіту Подільської губернії
792 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Літинській дільниці, м. Літин Літинського повіту Подільської губернії
793 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по 2-й Могилівській судово-слідчій дільниці, м. Могилів-Подільський Могилівського повіту Подільської губернії
794 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Ольгопільській дільниці, м. Ольгопіль Ольгопільського повіту Подільської губернії
795 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Проскурівській дільниці, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
796 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Ушицькій дільниці, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
797 Товариш прокурора Кам'янець-Подільського окружного суду по Ямпільській дільниці, м. Ямпіль Ямпільського повіту Подільської губернії
798 Летичівське повітове рекрутське присутствіє, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
799 Кам'янець-Подільське змішане вище початкове училище, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
800 Колекція планів міст Подільської та Волинської губерній
801 Судовий слідчий 1-ї дільниці Летичівського повіту, м. Летичів Летичівського повіту Подільської губернії
802 Кам'янецько-Ушицький з'їзд мирових посередників, м. Нова Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
803 Киликіївський волосний суд, с. Киликіїв Новоград-Волинського повіту Волинської губернії
804 Подільська ревізійна комісія, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
805 Деражнянське волосне правління, м-ко Деражня Летичівського повіту Подільської губернії
806 Староушицька міська дума, м-ко Стара Ушиця Ушицького повіту Подільської губернії
813 Подільське єпархіальне попечительство, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
814 Подільський губернський єпархіальний будівельний комітет, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
815 Проскурівсько-Летичівське в чиншових справах присутствіє, м. Проскурів Проскурівського повіту Подільської губернії
817 Подільська губернська комісія з продажу казенних маєтків, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
818 Начальник Кам'янецької повітової поліції, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
819 Лохвицьке реальне училище, м. Лохвиця Лохвицького повіту Полтавської губернії
820 Полтавська духовна консисторія, м. Полтава Полтавського повіту Полтавської губернії
821 Ізмаїльська митниця, м. Ізмаїл Ізмаїльського повіту Бессарабської губернії
822 Полтавська чоловіча гімназія, м. Полтава Полтавського повіту Полтавської губернії
823 Віленський Імператорський університет, м. Вільно Віленського повіту Віленської губернії
824 Херсонська духовна консисторія, м. Херсон Херсонського повіту Херсонської губернії
825 Літинський повітовий суд, м. Літин Літинського повіту Подільської губернії
826 Махнівське духовне правління Київської духовної єпархії, м-ко Махнів Бердичівського повіту Київської губернії
827 Кишинівська міська управа, м. Кишинів Кишинівського повіту Бессарабської губернії
828 Училищний комітет Імператорського Харківського університету, м. Харків Харківського повіту Харківської губернії
829 Заславський губернатор Шереметьєв, м. Заслав Заславського повіту Волинської губернії
830 Верхній сільський суд 8-ї дільниці Кам'янецького судово-мирового округу, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
831 Канцелярія інспектора народних училищ 1-го району Подільської губернії, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
832 Подільський губернський єпархіальний історико-статистичний комітет. Подільське церковно-історикоархеологічне товариство, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії
833 Городоцький міський маклер і нотаріус Шідлер, м-ко Городок Кам'янецького повіту Подільської губернії
834 Кам'янецький міський маклер і нотаріус, м. Кам'янець-Подільський Кам'янецького повіту Подільської губернії