Архіви/ЦДАВО/3172/5

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви/ЦДАВО/3172
Фонд 3172. Штаб діючої армії Української Народної Республіки. Опис 5.
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
tsdavo.gov.ua. Процитовано 31 липня 2018 року

Закони, накази, інструкції Директорії, Головного отамана та Головної команди військ, штабу діючої армії УНР про заснування цивільних прифронтових комісаріатів при штабах армій, дивізій; порядок надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям і членам їх родин.

Копія ультиматуму збройного загону Мазуренка до Ради Народних Комісарів УРСР з вимогою скласти з себе обов'язки верховної влади та передати їх уряду УНР.

Доповіді військового міністерства та начальника штабу діючої армії УНР про формування військових частин, заснування курсів агітаторів при штабі.

Рапорти командирів військових частин про тяжкий матеріальний стан козаків та ухилення їх від виконання службових обов'язків.

Статистичні відомості про хід переправи військ УНР через річку Збруч та їх становище на території Польщі.

Копії чеків на видачу грошей військовослужбовцям армії УНР.

Штатні розклади, списки, посвідчення особового складу Генерального штабу, штабу діючої армії, 2-ої Запорізької стрілецької бригади та інших військових частин армії УНР; полонених червоноармійців.