Вовчі сини (Логос)
| Вовчі сини пер.: Ольга Косач-Кривинюк Мюнхен: Логос |
|
|
Джек Лондон — світової слави письменник, народився 12 I., 1876 р., в Санфранціско. Змалку мусів тяжко пробиватися через життя. Спершу продавав газети, далі робив всяку допомічну роботу а вже з 14 р., життя мандрує та бурлакує. Він пройшов всі Сполучені Штати і Канаду. Жив серед всіх соціяльних верств — назбируючи в цей спосіб величезну кількість матеріялів для своїх творів. За 17 літ своєї літературної діяльности написав Джек Лондон понад 50 книжок.
Один літературний критик висловився про Джека Лондона: „Джек Лондон жив серед бур, просторів та соняшного світла, як свій“. Він прекрасно розумів природу, звірів та людей і це зрозуміння чудово виявилося в його творчости. Твори Джека Лондона читає кожній з великим заінтересуванням. Для молоді є вони виховною лєктурою спеціяльної ваги. Майже одночасно з „Вовчі сини“ виходить у нашому Видавництві другий твір Джека Лондона, „Діти Морозу“ — який горяче поручаємо нашому читачеві.
Видавництво „ЛОГОС“.
| 3 |
| 16 |
| 36 |
| 48 |
| 70 |
| 82 |
| 101 |
| 111 |
| 131 |
Ця робота перебуває в суспільному надбанні в США, тому що вона була вперше опублікована за межами Сполучених Штатів (і не опубліковувалася в США впродовж 30 днів) і була вперше опублікована до 1989 без дотримання формальностей в області авторського права США (поновлення і/або повідомлення про авторське право), а також вона була в суспільному надбанні в її країні походження на дату URAA (1 січня 1996 для більшості країн).
Автор помер у 1945, тому ця робота перебуває також у суспільному надбанні в тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.
