Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./123

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[221—Петрова].

Копія.

46.

Войте села Онушковъ! з певного респекту нашого соизволилисмо, аби честний іерей лукомский тяглихъ з вашого села людей употреблялъ для подпори дому своего. Засим приказую вамъ симъ нашимъ листомъ, абисте въ пріключающихся работиз нах ему отцу Петрови безъ всякой въспреки послушни були. Тое повторе вамъ пилно приказавши, зичим ім же доброго от господа бога эъдоровя. Зъ обозу зъ под Багачовки, мая 28 д., року 1709[1]).

Въ подлином написано: Вамъ ласкавий Іоанъ Скоропадский гетман рукою власною.

_____________

  1. В оригіналі стоїть рік—1729-очевидно помилковий, з наступного документа видно, що мусить бути 1709.
Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.