Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./137

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[242 — Павловича].
54.

Его царскаго пресвѣтлого величества войска Запорожскаго полковникъ лубенскій Василій Савичъ.

Пану сотникови лубенскому, атаману городовому зъ вoйтoмъ и кому кол векъ о томъ вѣдати належит симъ нашимъ извѣстно чинимъ писаніемъ, ижъ просил нас панъ Іванъ Павловичъ асаул полковій нашъ, абисми для по треби и вигоди его домовой позволили тяглими людми села Ганцювъ вла дѣти. Теди ми, респектуючи на килколѣтную его войсковую услугу и на теперишную на урядѣ асаулcкoмъ ронячуюся працу, яко ему ви жепомянутого села Ганцювъ для послуги Тяглих людій до респекъту и ласки рейментар ской и войсковой вручаенъ, такъ помененной старшинѣ лубенской и всѣмъ обще варуемъ, аби нихто в томъ ему пану асаулу жадной трудности и пере пони не важился чинити; жители зaс тяглій гонцювскій повинни ему пану асаулу всякое належитое въ домових потребах отдавати послушенство; Тилко % от повинности комъпанѣйской и от шарварку не мѣютъ отмовля тис. Що аби такъ а неотмѣнно чинилос; и повторе пожадавши имъ же нашу засилаемъ приязнь. Данъ в Лубнях 1711 року октоурія 15.

У подлинного подписано: Звишменованній полковникъ лубенскій.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.