Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./14

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копіа.

[69—Пестичів].

Пресвѣтлѣйшого и державнѣйшого великого государя его царского свя-щеннѣйшого величества войскъ Запорожских обоихъ сторонъ Днепра гетманъ Иоаннъ Скоропадский.

Всѣмъ кому колвекъ о томъ вѣдати надлежит, а особливе пану полков-никовѣ лубенскому з старшиною полковою, тутъже сотниковѣ сенецкому зъ урядомъ, симъ нашимъ універсалнимъ оэнаймуемъ писаніемъ, ижъ просила насъ Меланія Трофимовна Пестичовая о наданъе селцаВасилкувець, въ сотнѣ Сенецкой будучого, близко купленних ихъ грунтовъ знайдуючогося, ку спар-тю господарства своего черезъ нашествіе непріятелское зруйнованного. Мы теди гетманъ памятуючи на респектъ од антецессора нашего на покойномъ мужу ей оказуючигіея, а до того видячи и позосталого сина их Степана Пеш-тича до услугъ войсковихъ быти згодного и справного, яко помянутимъ сел-цемъ Василковцями до ласки нашой и войсковой позволяемъ владѣти, такъ пилно варуемъ и приказуемъ, абы панъ полковникъ лувенский з старшиною полковою и сотникъ сенецкий зъ урядомъ, или хто з войсковихъ и посполи-тихъ людей ей Меланій Пеетичевой зъ синомъ въ владѣній вишъпомянутого селця найменшой не важилъся чинити трудности и перешкоди мѣти хочемъ. Данъ въ обозѣ под Гадячемъ, мая 17, року 1711.

У подлинном подписано: Звишъменованний гетманъ рукою власною.

На сей кипѣй товаришъ полку Дубенскаго Стефанъ Пештичъ подписался.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.