Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./60

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копія.

[125] 43.

Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожского полковникъ лубенский Василій Савич.

Пану сотниковѣ чорнускому зъ старшинок городовою тамошнею и кому колвекъ о томъ вѣдаги належит ознаймуемъ, ижъ презентуючи намъ панъ Яковъ Кичкаровский, значный товаришъ войсковый, високоповажный унѣвер салъ рейментарский на село Мокіевку по небожчику покойному отцевѣ его ему ж врученое виданый, просилъ, абысмы тое и своймъ полковничимъ вмл стемъ обявили писаніемъ. Такъ мы стосуючис вираженой въ томъ унѣверсалѣ панскомъ волѣ рейментарской и своимъ симъ вмстемъ прекладаемъ листомъ, дабысте въ помянутого села завѣдованю жадного препятія ему п. Кичкаровскому чинити не важилис, тамошніе тежъ жители Посполитіе во всемъ повин ни должное Оному п. Якову отдавати послушенство, що абы такъ чинилос и повторе пожадавши по Bмстех имъ же нашу засилаемъ приязнь. Данъ въ Лубнях, мая 7, 1713 року.

В подлинномъ написано: Звышменованный полковникъ лубенский.

[123 — 125] Къ симъ копіямъ значковій полка Лубенского товаришъ Іванъ Самуйлович руку приложил.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.