Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./90

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[170 — Зарудного].

Ero дарского пресвѣтлого величества войска Запорожского полковникъ лубенский Василий Савичъ.

Всѣмъ обще кому колвекъ о томъ вѣдати надлежати будет тепер и в дал шій час, ценовите пану сотнику роменскому, симъ нашимъ унѣверсалнымъ ізвѣстно чинимъ писаніемъ, ижъ мы видячи вѣрност и щирую службу пана Петра Зарудного, знатного товарыша войскового ко пресвѣтлѣйшому монарсѣ нашему его царскому пресвѣтлому величеству и ясновелможному добродѣеви, его милости пану гетману, такъ теж и всей Малоросійской отчизнѣ нашой, надаемо ему на вспaртя домовое во владѣніе село Москалювку, въ которомъ абы жадной, противности и расколу никто не вщиналъ, яко изъ околичныхъ жадаемъ, такъ и под властію нашою Полковничою зостаючимъ пріқазуемъ; а я крѣпчайш аго и фундаменталнѣйшого ствержения сей ему пану Петру Зарудному надаючи листъ при подписанъню руки нашою и печатію Полко вою ствершаемъ. Данъ въ обозѣ подъ Богачкою, юня 10, 1709 року.

Звышеменованний полковникъ лубенскій.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.