ЗЗРРСУУ/1931/1/Про зміни в адміністративно-територіяльному поділі УСРР

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1931‎ | 1
Перейти до навігації Перейти до пошуку

9. Про зміни в адміністративно-територіяльному поділі УСРР.

Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

I.

1. Через приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено як окремі адміністративні одиниці, підпорядкувати Сталінській міській раді Буденівську селищну раду, вилучивши її з підпорядкування Дмитрівській раді.

2. Машівський район кол. Полтавської округи розформувати, прилучивши сільради Абрамівську, Ново-Григорівську, Павлівську, Любимівську, Михайлівську, Красногірську до складу Нехворощанського району, а решту сільрад — до складу Карлівського району.

3. Через приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено як окремі адміністративні одиниці, підпорядкувати Полтавській міській раді Василівську сільраду, вилучивши її із складу Рублівського району.

4. Перенести центр Благодатнівського району кол. Одеської округи з села Благодатного до села Гарбузівки, перейменувавши Благодатнівський район на Гарбузівський.

5. Перенести центр Березанського району кол. Київської округи з села Березань до села Баришівки, перейменувавши Березанський район на Баришівський.

II.

Цю постанову видано на додаток та зміну постанови ВУЦВК і РНК УСРР з 2 вересня 1930 р. «Про ліквідацію округ та перехід на двоступневу систему управління» (Зб. зак. УСРР 1930 року № 23, арт. 225).

Харків, 22 вересня 1930 р.

Голова ВУЦВК Г. Петровський. Секретар ВУЦВК М. Василенко.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).