ЗЗРРСУУ/1933/2/Про реорганізацію органів влади в Чистяківському районі, Донецької области та про поширення міської смуги м. Чистякового

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1933/2 (1933
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про реорганізацію органів влади в Чистяківському районі, Донецької области та про поширення міської смуги м. Чистякового
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI


14. Про реорганізацію органів влади в Чистяківському районі, Донецької области та про поширення міської смуги м. Чистякового.

Зважаючи на економічні умови Чистяківського району Донецької области, його велике промислове значіння тепер і перспективи дільшого розвитку, Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

1. Чистяківський район та Чистяківський РВК — розформувати.

2. Перетворити Чистяківську міську раду на міську раду, підпорядковану безпосередньо області, приєднавши до неї територію ліквідованого Чистяківського району порядком приєднання сільських місцевостей до міст, які виділено в окремі адміністративно-господарські одиниці.

3. До переведення загальних перевиборів рад поповнити склад Чистяківської міської ради делегатами від приєднаних до неї селищних та сільських рад, яких ці ради обирають за модусом, встановленим у виборчому законодавстві для виборів депутатів міських рад.

4. Пленум Чистяківської міської ради, поповнений делегатами від селищних та сільських рад ліквідованого Чистяківського району, обирає президію, організує секції та виконавчі органи порядком, що його встановлено за уставою про міські ради, для міських рад підпорядкованих безпосередньо області.

5. Наркоматові РСІ УСРР визначити штати для Чистяківської міської ради.

6. Зважаючи на те, що копальні «Південної групи» та «Червоної Зірки» об'єднуються в Чистяківській рудоуправі, і відповідні селища майже злилися забудованою з м. Чистяковим — приєднати території селищних рад «Південної групи» та «Червоної Зірки» до міської смуги м. Чистякового.

Харків, 4 січня 1933 року.

Вик. об. Голови ВУЦВК Ю. Войцехівський.

За секретаря ВУЦВК В. Поляков.

Оголошено у «Вістях ВУЦВК» з 11 січня 1933 року № 10.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).