ЗЗРРСУУ/1933/5/Про утворення Софіївського району на території Дніпропетровcької области та про зміни в території Запорізької міської ради

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1933/5 (1933
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про утворення Софіївського району на території Дніпропетровcької области та про зміни в території Запорізької міської ради
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI


48. Про утворення Софіївського району на території Дніпропетровcької области та про зміни в території Запорізької міської ради.

Всеукраїнський центральний виконавчий комітет постановив:

1. Утворити на території Дніпропетровської области новий Софіївський район с центром у с. Софіївці.

2. Включити до складу Софіївського району такі сільські ради, що досі були підпорядковані Запорізькій міськраді: Андріївську, Геленджикську, Любомирівську, Любимівську, Михайло-Лукашівську, Михайлівську, Максимівську, Миролюбівську, Микольську ч.1, чи Микольську б-ч, Ново-Гупалівську, Ново-Миргородську, Ново-Троїцьку, Петро-Михайлівську, Петро-Свистунівську, Тернівську, Трудолюбівську, Софіївську, Ново-Василівську, Райську та Купріянівську, вилучивши їх територію із складу території Запорізької міськради.

3. Вилучити із складу території Запорізької міської ради територію Веселянської сільради і ділянки № 3 радгоспу „Яковлево“.

Приєднати Веселянську сільраду до Василівського району Дніпропетровської области, ділянку № 3 радгоспу „Яковлево“ — до Томаківського району тієї ж области.

4. Здійснення цієї постанови покласти на Дніпропетровський обласний виконавчий комітет.


Харків, 1 лютого 1933 року.

Вик. об. Голови ВУЦВК Ю. Войцехівський

За Секретаря ВУЦВК В. Поляков

Оголошено у «Вістях ВУЦВК» з 11 січня 1933 року № 10.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).