ЗУРРСУУ/1925/1/32/Про порядок спрощеної реєстрації державних промислових об'єднань і окремих підприємств, реорганізованих …

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 32
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1925/1/32
Про порядок спрощеної реєстрації державних промислових об'єднань і окремих підприємств, реорганізованих на засадах, установлених постановою ВУЦВК з 2-го липня 1923 р.
1925

Про порядок спрощеної реєстрації державних промислових об'єднань і окремих підприємств, реорганізованих на засадах, установлених постановою ВУЦВК з 2-го липня 1923 р.

З огляду на вияснену потребу спростити порядок реєстрації державних промислових об’єднань і окремих підприємств, реорганізованих на засадах, установлених постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету з 2-го липня 1923 року «Про державні промислові підприємства, що діють на засадах комерційного розрахунку (трести)», (Зб. Уз. за 1923 р., ч. 25, арт. 377), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Дозволити відповідним органам реєструвати спрощеним порядком державні промислові об'єднання й окремі підприємства, що їх реорганізується на засадах, установлених постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету з 2-го липня 1923 р. «Про державні промислові підприємства, що діють на засадах комерційного розрахунку (трести)», (Зб. Уз. 1923 р., ч. 25, арт. 377), які діяли перед оголошенням зазначеної постанови на підставі положень про них, установленим порядком затверджених.

2. Зазначені в арт. I трести належить реєструвати, як вони пред'являть нижчеподані документи:

а) затверджений установленим порядком первописний статут тресту й три належно засвідчені копії до нього;

б) постанову народнього комісаріяту, що відає трестом, про настановлення керівничого або правління тресту й ревізійної комісії;

в) збірного інвентарного опису майна треста, не перелічуючи окремих речей, зазначивши тільки вартість нижчеподаного майна:

1) будівель,
2) силових установок,
3) обладновання (машини, варстати, казани, чани й инше обладновання),
4) споруджень,
5) транспортових засобів,
6) живого інвентарю;

г) остаточного балансу треста на кінець операційного року, передущого часові реорганізації, і постанови відповідного народнього комісаріяту про затвердження зазначеного балансу;

д) копії акту приймання майна керівничим (правлінням) реорганізованого треста із зазначенням усіх пізніших змін у складі майна (згідно з бухгальтерськими записами), що були зроблені з часу складання зазначених у п.п. «в» і «г» збірного інвентарного опису й остаточного балансу.

Харків, дня 10-го червня 1925 р.

Т. в. о. Голови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Угаров.

Заступник Голови Ради Народніх Комісарів УСРР І. Булат.

Т. в. о. Секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Совцов.

Оголошено у «Вістях ВУЦВК» 24 червня 1925 р., ч. 141.