ЗУРРСУУ/1926/1/59/Про доповнення списку селищним радам на території Української Соціялістичної Радянської Республіки

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1926‎ | 1‎ | 59
Перейти до навігації Перейти до пошуку

388. Про доповнення списку селищним радам на території Української Соціялістичної Радянської Республіки.

На доповнення своєї постанови з 24 лютого 1926 року „Про встановлення точного реєстру селищних рад на терені Української Соціялістичної Радянської Республіки“ (Зб. Уз. УСРР 1926 р., ч. 15, арт. 116), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

Установити на території Артемівської округи селищні ради в нижченаведених залюднених пунктах: Сіверний, Артемівський, „Юний Комунар“, „Червоний Профінтерн“, „Карл Маркс“, Ново-Економічний, Копальня № 8, Вугільний, Калинівський і Копальня „Золоте“.

Харків, 29 вересня 1926 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Т. в. об. Секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, Член Президії ВУЦВК'у

Гаврилін.

Оголошено у „Вістях ВУЦВК“ 12 жовтня 1926 р., № 234.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).