ЗУРРСУУ/1926/1/61/Про утворення Семенівського району й про розформування Костобобрського і Мамекинського району … поділу Глухівської округи

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1926‎ | 1‎ | 61
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1926/1/61
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету і Ради Народніх Комісарів УСРР
Про утворення Семенівського району й про розформування Костобобрського і Мамекинського району та инші зміни адміністративно-територіяльного поділу Глухівської округи
1926

400. Про утворення Семенівського району й про розформування Костобобрського і Мамекинського району та инші зміни адміністративно-територіяльного поділу Глухівської округи.

У звязку з приєднанням до території Української Соціялістичної Радянської Республіки Семенівської волости Новозибківського повіту Гомельщини РСФРР і на зміну постанови ВУЦВК з 7 березня 1923 р. „Про адміністративно-територіяльний поділ Чернигівщини“ (Зб. Уз. УСРР 1923 р., № 18-19, арт. 314) і постанов ВУЦВК і РНК УСРР з 10 грудня 1924 р. „Про зміну адміністративно-територіяльного поділу Чернигівщини“ (Зб. Уз. УСРР 1924 р., № 51, арт. 313) і з 3 червня 1925 р. „Про ліквідацію Сновської округи на Чернигівщині і інші зміни адміністративно-територіяльного поділу тої самої губерні“ (Зб. Уз. УСРР 1925 р., № 29-30, арт. 239), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Утворити на території Глухівської округи Семенівський район з центром у м. Семенівці у складі сільрад:

а) Іванівської, Миколаївської, Янжулівської, Баранівської, Орликівської, Блешнянської, Карповицької, Тимановицької, Хотїївської та 1, 2, 3, 4, 5 і 6 Семенівських колиш. Семенівської волости Новозибківського повіту Гомельщини РСФРР і

б) Архипівської, Гремячківської, Жадівської, Залізно-Мостянської, Костобобрської, Машівської і Олександрівської Костобобрського району Глухівської округи.

2. Костобобрський район Глухівської округи розформувати, приєднавши території сільрад:

а) Воробйовської й Буда-Воробйовської до складу Новгород-Сіверського району Глухівської округи і

б) Архипівської, Гремячківської, Жадівської, Залізо-Мостянської, Костобобрської, Машівської й Олександрівської до складу знову утвореного Семенівського району Глухівської округи.

3. Мамекинський район Глухівської округи розформувати, приєднавши всю його територію до складу Новгород-Сіверського району тої самої округи.

4. Перечислити Орловську й Блистовську сільради і село Березову Гать Новгород-Сіверського району Глухівської округи до складу Понорницького району тої самої округи.

Харків, 29 вересня 1926 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Т. в. об. Секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, Член Президії ВУЦВК'у

Гаврилін.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).