Звернення депутатів Мелітопольської міської ради Запорізької області VIII скликання від 13.03.2022

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Звернення депутатів Мелітопольської міської ради
Запорізької області VIII скликання
від 13.03.2022

Мелітополь: 2022
Прийнято на позачерговій сесії
Мелітопольської міської ради
Запорізької області 13.03.2022 р.

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Генеральному прокурору

Ірині ВЕНЕДІКТОВІЙ

Урядам країн – членам НАТО
 
ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ VIII СКЛИКАННЯ

Ми, депутати Мелітопольської міської ради Запорізької області VIII скликання, які внаслідок демократичних місцевих виборів наділені законним правом представляти інтереси Мелітопольської міської територіальної громади, інформуємо про критичну ситуацію:

1. Місто Мелітополь знаходиться під тимчасовою окупацією зі сторони Російської Федерації з 26 лютого 2022 року.

2. Кожного дня тисячі мелітопольців виходять на центральні вулиці міста з проукраїнською символикою, щоб довести: Мелітополь був, є та буде українським!

3. Окупаційні війська Російської Федерації проводять репресії серед цивільного населення міста Мелітополя. Серед білого дня були вкрадені Мелітопольський міський голова Іван ФЕДОРОВ, депутат Запорізької обласної ради Лейла ІБРАГІМОВА, місцевий проукраїнський громадський діяч Ольга ГАЙСУМОВА.

4. Окупаційні війська Російської Федерації захопили та пограбували Центр з надання гуманітарної допомоги, який знаходився у приміщенні Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка у м. Мелітополі. Внаслідок цього ситуація з надання гуманітарної допомоги в частині розповсюдження продуктів харчування та медикаментів знаходиться на критичному рівні.

5. Окупаційні війська Російської Федерації намагаються у незаконний спосіб створити окупаційну адміністрацію міста Мелітополя. Для цього депутата Мелітопольської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Галину ДАНИЛЬЧЕНКО окупанти оголосили виконуючим обов'язки Мелітопольського міського голови.

6. Самопроголошений так званий виконуючий обов'язки Мелітопольського міського голови Галина ДАНИЛЬЧЕНКО оголосила, що повноваження органів місцевого самоврядування міста Мелітополя відтепер переходять до Комітету народних обранців.


Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» просимо:

1. Країни-членів НАТО запровадити безполітну зону над Україною.

2. Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО вжити всіх необхідних заходів щодо звільнення з полону Мелітопольського міського голови Івана ФЕДОРОВА та інших цивільних мешканців міста Мелітополя.

3. Генерального прокурора Ірину ВЕНЕДІКТОВУ розпочати досудове розслідування кримінальних проваджень за ознаками статті 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада» за фактом намагань щодо створення окупаційної адміністрації міста Мелітополя представниками політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».


Мелітополь – це Україна!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


Секретар Мелітопольської міської ради
Запорізької області VIII скликання


Роман РОМАНОВ


/підпис/


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).