Маріупольська газета/1941/08/На Україні встановлюється цивільна управа. Імперським комісаром України призначено Еріха Коха

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Маріупольська газета, №8 (18.11.) (1941
На Україні встановлюється цивільна управа. Імперським комісаром України призначено Еріха Коха
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
На Україні встановлюється цивільна управа. Імперським комісаром України призначено Еріха Коха

БЕРЛІН, 17 листопада. Вождь на казав установити цивільну управу в окупованих німецькими військами Східних землях. Найближчим зав данням цивільної управи є відновлення та підтримання громадського ладу й громадського життя.

З наказу Вождя ця цивільна управа підлягає Імперському міністрові. На Імперського міністра окупованих земель Вождь призначив Імперського керівника Альфреда Розенберга, на його постійного заступника при значив крайового керівника та Імперського штатгальтера доктора Альфреда Меєра.

У першу чергу цивільна управа запроваджується в колишніх вільних державах: Литві й Латвії та частинах Білорусі. Ці землі разом складають Остляндію (Східну Землю). На Імперського комісара Остляндії Вождь призначив крайового керівника та обертпрезидента Генріха Лозе.

В Українських землях уже запроваджується цивільна управа. На Імперського комісара України Вождь призначив крайового керівника та оберпрезидента Еріха Коха.