Мирний план Путіна щодо врегулювання конфлікту в Україні

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
План Путіна щодо врегулювання конфлікту в Україні (2014
Володимир Путін
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
План Путина по урегулированию конфликта в Украине
План Путіна щодо врегулювання конфлікту в Україні

З метою припинення кровопролиття і стабілізації обстановки на південному сході України вважаю, що протиборчі сторони повинні негайно узгодити і скоординовано здійснити наступні дії:

1. Припинити активні наступальні операції збройних сил, збройних формувань, ополчення південного сходу України на донецькому і луганському напрямках.

2. Відвести збройні підрозділи силових структур України на відстань, що виключає можливість обстрілу населених пунктів артилерією і всіма видами систем залпового вогню.

3. Передбачити здійснення повноцінного та об'єктивного міжнародного контролю за дотриманням умов припинення вогню і моніторингом обстановки в створюваній таким чином зоні безпеки.

4. Виключити застосування бойової авіації проти мирних громадян і населених пунктів в зоні конфлікту.

5. Організувати обмін насильно утримуваних осіб за формулою «всіх на всіх» без будь-яких попередніх умов.

6. Відкрити гуманітарні коридори для пересування біженців і доставки гуманітарних вантажів в міста та інші населені пункти Донбасу - Донецьку та Луганську області.

7. Забезпечити можливість направлення в постраждалі населені пункти Донбасу ремонтних бригад для відновлення зруйнованих об'єктів життєзабезпечення та соціальної інфраструктури, надання допомоги їм у підготовці до зими.

3 вересня 2014 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).