Наказ Мінприроди України від 7.12.2005 №452 «Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Наказ Мінприроди України від 7 грудня 2005 року №452
«Про території та об'єкти природно-заповідного фонду
загальнодержавного значення»

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України
Київ: 2005
 
УКРАЇНА
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ


 
НАКАЗ

07 грудня 2005 року

452

м. Київ

Про території та об'єкти природно-заповідного
фонду загальнодержавного значення

 

На виконання Указу Президента України від 12.09.05 р. № 1238 "Про території та об'єкти природно-заповідного фонду України" та Закону України "Про природно-заповідний фонд України"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити положення про заказники загальнодержавного значення (додаються), що оголошені вищезазначеним Указом Президента України:

– ландшафтні заказники "Бакаї", "Преображенський", "Дебальцевські лимани", "Вишневський" (Дніпропетровська область);

– ботанічний заказник "Гранітний степ", ландшафтний заказник "Садківський степ", загальнозоологічний заказник "Полозова балка" (Кіровоградська область);

– ботанічний заказник "Юницький" (Луганська область);

– ботанічний заказник "Теребіжі", ландшафтний заказник "Долина" (Хмельницька область).

2. Затвердити Положення про Кам'янець-Подільський ботанічний сад (Хмельницька область).

3. Державним управлінням екології та природних ресурсів в Дніпропетровській, Кіровоградській, Луганській, Хмельницькій областях у термін до 15.12.05 р. забезпечити передачу вищезазначених заказників під охорону підприємств, установ і організацій, у віданні яких вони перебувають, та забезпечити контроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства на територіях зазначених заказників.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра А. Гриценка.

В.о. Міністра

С. Лизун

(підпис)

Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).