Обговорення користувача:KHMELNYTSKYIA

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовних Вікіджерел, KHMELNYTSKYIA![ред.]

Welcome logo.png

Напевно, Вам буде цікаво й корисно почитати, що таке Вікіджерела і що вони містять. Face-smile.svg

Сподіваємося, що згодом Ви візьмете участь у роботі проекту не тільки як читач, але і як дописувач — це буде найкращою подякою проекту Face-wink.svg.
Користуйтеся посібником новачка, з ним буде легше освоїтись на новому етапі.

Якщо матимете запитання, відповідей на які не зможете знайти у довідці, то завітайте до Скрипторію (це місце спілкування спільноти Вікіджерел) чи напишіть те запитання на сторінку обговорення когось із постійних дописувачів (наприклад, одному з тих, що допоможуть новачкам).

Imza simge.png

Просимо ставити підпис у кінці кожного свого допису у Скрипторії та на сторінках обговорень користувачів чи статей — для цього треба поставити чотири тильди (~~~~), або ж натиснути на показану на малюнку кнопку підпису, що понад вікном редагування.

Бажаємо якнайбільше творчого задоволення, відтак — спільних з Вікіджерелами успіхів!

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community.
You can ask help of Community on the Central Discussion page: Додати нове обговорення (Add new discussion/problem).
NickK (обговорення) 10:01, 3 листопада 2016 (UTC)

Сторінку Проект закону України «Про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей» номіновано на вилучення[ред.]

Nuvola apps important.svg

Сторінка Проект закону України «Про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення..

Звертаю увагу, що законопроекти, не прийняті навіть у першому читанні, в Україні вважаються об'єктами авторського права та не можуть бути розміщені тут. З іншого боку, прийняті Верховною Радою закони не є об'єктами авторського права, і їх розміщення тут вітається — NickK (обговорення) 10:01, 3 листопада 2016 (UTC)

Відповідно до статті 10 Закону України про авторське право і суміжні права ця робота знаходиться в суспільному надбанні:

(в) видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;--Arxivist (обговорення) 18:25, 3 листопада 2016 (UTC)

Давайте проводити дискусію не тут, а на призначеній до цього сторінці Вікіджерела:Сторінки до вилученняNickK (обговорення) 19:09, 3 листопада 2016 (UTC)

Тексти та Авторське право[ред.]

Вітання! Тексти інших держав є свої особливості авторського права, які не підпадають під дію українського чи американського законодавства. До того ж чому не робити завантаження чи переклад робіт цих постанов одразу, без великої кількості додаткових доредагувань? Для того є кнопочка попередній перегляд. --Arxivist (обговорення) 14:17, 6 листопада 2016 (UTC)

PD-UA-exempt[ред.]

Шаблон:PD-UA-exempt стосується тільки документів, виданими українськими органами влади. На документи, видані органами впади інших країн він не розповсюджується. Також прохання не ставити одночасно PD та CC шаблонів. Не може бути документ одночасно і в суспільному надбанні і під CC-ліцензією.--Ahonc (обговорення) 20:18, 12 листопада 2016 (UTC)

Інавгураційна промова Дональда Трампа[ред.]

Скажіть, будь ласка, а чей це переклад? Це ваш? Artem.komisarenko (обговорення) 17:00, 21 січня 2017 (UTC)

Так мій. Деякі епізоди переклав з російських перекладів із ЗМІ, все інше з англійської. Виключно деякі словосполучення вяв з деяких українських перекладів KHMELNYTSKYIA (обговорення) 17:05, 21 січня 2017 (UTC)
Дякую! Я там змінив заголовок на {{Заголовок перекладу}}. Artem.komisarenko (обговорення) 17:13, 21 січня 2017 (UTC)

Відпишіться, будь ласка, як доредагуєте, я її в з ФБ акаунту Вікіджерел поширю. 18:42, 21 січня 2017 (UTC)

Дивлюся, Ростислав вже зробив це, не утримався :) Artem.komisarenko (обговорення) 18:58, 21 січня 2017 (UTC)
Я зробив всі виправлення, тож текст готовий KHMELNYTSKYIA (обговорення) 19:03, 21 січня 2017 (UTC)

Заява Віктора Януковича від 1 березня 2014 року[ред.]

Скажіть, будь ласка, це ж також ваш переклад? Artem.komisarenko (обговорення) 00:25, 25 січня 2017 (UTC)

Так, теж мій. KHMELNYTSKYIA (обговорення) 13:56, 25 січня 2017 (UTC)

Оформлення документів[ред.]

Доброго дня! Чи не могли б Ви не оформлювати документи згідно російських шаблонів, а брати напряму індекс документа та перекладати прямо з нього? Приклад: тут або тут --Arxivist (обговорення) 09:13, 28 січня 2017 (UTC)

Блокування[ред.]

Вітаю! З поверненням! Дуже радий, що вас розблокували. Artem.komisarenko (обговорення) 15:19, 11 лютого 2017 (UTC)

Jpg[ред.]

Доброго дня! Для вичитки вказаної статті її для початку слід перевести у формат pdf чи djvu. Далі розпізнати fine reader та завантажити у Вікісховище. Файли формату jpg — на жаль, не підходять.--Arxivist (обговорення) 22:20, 14 лютого 2017 (UTC)

@Arxivist:Підходять, підходять. Просто з pdf/djvu простіше працювати, особливо, коли сторінок багато. Коли Вікіджерела тільки створювалися, набори jpeg були звичною справою (можна подивитися в старих обговореннях) Artem.komisarenko (обговорення) 08:48, 15 лютого 2017 (UTC)
@Artem.komisarenko: як бачиш — Індекс:Стаття «Конституція Карпатської України».jpg не дає навіть сторінку індексу. --Arxivist (обговорення) 08:56, 15 лютого 2017 (UTC)
Помилку давав теґ pagelist, очевидно, він працює тільки для деяких форматів Artem.komisarenko (обговорення) 09:09, 15 лютого 2017 (UTC)
Там можуть бути баги, бо цією дорогою давно не ходили, але можна спробувати пройтися. Єдине, що в мене є сумніви щодо АП конкретно в цьому випадку. Artem.komisarenko (обговорення) 09:11, 15 лютого 2017 (UTC)
Дякую за допомогу. Адже сам практично вперше створюю індекс для документа. Зображення на вікіскладі: тут. KHMELNYTSKYIA (обговорення) 15:37, 15 лютого 2017 (UTC)