Переклад:Дизайн з FontForge/Вступ

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ця книга написана з метою допомогти всім розібратися у процесах створення дизайну шрифтів. Дизайн шрифтів є візуально складним і високотехнологічним — однак зараз легше ніж будь-коли розпочати створення шрифту, частково через наявність вільних інструментів, таких як FontForge. Хоча це зручний інструмент для старту, FontForge не тільки для початківців. Програма має просунутий набір інструментів і продовжує розвиватися під час написання цієї книги.

Мета книги запропонувати технічну допомогу та дати загальне уявлення про планування проектів дизайну шрифтів. Також містить поради щодо підвищення ефективності робочого процесу.

Якщо ви хочете допомогти нам, ви можете зробити свій внесок у покращення FontForge, надавши відгук чи навіть зробити вклад і виправлення на GitHub.

Якщо вам трапилася якась помилка у роботі FontForge, пошукайте трекер проблеми на GitHub щоб побачити, якщо ви натрапили на відому помилку і який стан її вирішення. В іншому випадку прогляньте тут, як створити звіт про помилку.

Сподіваємося, ви отримаєте таке ж задоволення від читання цього підручника, як ми від його написання.

— Автори проекту FontForge