Прапор Чехословаччини, історичний герб чехословацьких земель
Прапор Чехословаччини, історичний герб чехословацьких земель, перекладено з англійської мови користувачами Вікіджерел Czechoslovak National Council, 1918 |
|
ІСТОРИЧНИЙ ГЕРБ
ЧЕХОСЛОВАЦЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ГЕРБ І ПРАПОР
ЧЕХОСЛОВАЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ
Кольори чехословацького прапора — білий і червоний, у дві смуги, біла над червоною. Цей історичний прапор Богемії від самого початку був прапором чеської та словацької революцій проти Габсбургів і використовувався під час революції 1848 року як чехами, так і словаками. Словаки Угорщини останнім часом використовують так званий “панслов'янський” триколор, який, однак, є власне російським. У Маніфесті Словацьких Установчих зборів (Liptovsky Sv. Mikulas May, May, 1848) право на використання білого і червоного кольорів як національних кольорів Словаччини було висунуто однією з головних вимог.
Біло-червоний прапор освячений його використанням у чехословацьких військах під час нинішньої революції. Під цим прапором чехи і словаки проливали свою кров у Франції, Італії та Росії за справу союзників і за свою незалежність. Тому біло-червоний прапор є як національним, так і бойовим прапором чехословаків.
Тільки майбутній парламент Чехословацької держави може прийняти офіційний прапор держави. Під час цієї війни Чехословацька Національна Рада, тимчасовий уряд Чехословаччини, прийняла як свої офіційні кольори білий і червоний на синьому полі. У центрі — ініціали Č S, розпізнавальні знаки чехословацьких армій у Франції та Італії. Синє поле походить від кольору трьох гір Татри, Матри і Фатри на словацькому гербі. Над держалком прапора — чотири переплетені кільця, що символізують чотири частини земель Чехословацької держави: Богемія, Моравія, Сілезія, Словаччина.
ВАШИНГТОН, ОКРУГ КОЛУМБІЯ
Вересень, 1918 рокуПрапор Чехословаччини
Богемія
Герцогство Сілезія
Моравії
Словаччина
Моравія
Сілезія
Лужиця
Лужиця
Герб земель
Давньої Чеської корони.
Верхня і Нижня Лужиця, що раніше входили до складу Чеської корони, відтоді були приєднані до Німеччини
Чехословацької Національної Ради
|
Ця робота перебуває в суспільному надбанні в усьому світі. Цей твір перебуває в суспільному надбанні в усьому світі, тому що він опублікований до 1 січня 1930 року і автор помер щонайменше 100 років тому. |