Про утворення Червоненської селищної об'єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів …

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Житомирської обласної ради від 14 серпня 2015 року № 1564 «Про утворення Червоненської селищної об'єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Червоненської селищної ради об'єднаної територіальної громади та Червоненського селищного голови»
Житомирська обласна рада
2015
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від 14.08.15 № 1564

Про утворення Червоненської селищної об'єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Червоненської селищної ради об'єднаної територіальної громади та Червоненського селищного голови

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до частини 7 ст. 7, частини 2 ст. 8 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.08.2015 № 240 «Про затвердження висновків щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень місцевих рад про добровільне об'єднання територіальних громад», враховуючи подання Червоненського селищного голови від 10.08.15 № 277, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування від 14.08.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити Червоненську селищну об'єднану територіальну громаду з центром у селищі міського типу Червоне Андрушівського району Житомирської області.

2. Ввести до Червоненської селищної об'єднаної територіальної громади: селище міського типу Червоне Червоненської селищної ради;

село Глинівці Глиновецької сільської ради;

село Великі Мошківці Великомошковецької сільської ради;

села Забара, Котівка Забарської сільської ради;

село Крилівка Крилівської сільської ради;

село Малі Мошківці Маломошковецької сільської ради.

3. Призначити перші місцеві вибори депутатів Червоненської селищної ради об'єднаної територіальної громади та Червоненського селищного голови на 25 жовтня 2015 року згідно з чинним законодавством.

4. Доручити Червоненському селищному голові у триденний строк з дня оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання селищної ради та селищного голови об'єднаної територіальної громади здійснити заходи щодо державної реєстрації органів місцевого самоврядування об'єднаної територіальної громади як юридичних осіб публічного права з найменуванням «Червоненська селищна об'єднана територіальна громада Андрушівського району Житомирської області».

5. Рішення обласної ради направити у Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Центральну виборчу комісію, Житомирську обласну державну адміністрацію, головне управління статистики у Житомирській області.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Годованого Р. М. та постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

В.Й.ФРАНЦУЗ

Голова обласної ради

Джерела[ред.]