Розпорядження виконкому Львівської обласної Ради народних депутатів від 26.08.1991 № 473-р

Матеріал з Вікіджерел
Розпорядження Виконавчого комітету Львівської обласної Ради народних депутатів від 26.08.1991 № 473-р
Виконавчий комітет Львівської обласної Ради народних депутатів
1991
 
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ
 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
Від 26.08.91.473-р
м. Львів


У зв'язку з припиненням 24 серпня 1991 року існування колоніального утворення під назвою Українська Радянська Соціалістична Республіка, до прийняття Конституції України на території Львівської області:

І. Анулювати державну символіку та гимн УРСР.

2. У всіх встановлених законом випадках використовувати як державний — національний гимн "Ще не вмерла Україна".

3. Використовувати як державну символіку: герб — тризуб, прапор — синьо-жовтий за описом встановленим ухвалою І сесії І демократичного скликання від 28.04.90 р. за № 28.

4. Протягом тижня таблиці з назвами державних та громадсько-політичних організацій, підприємств, установ оформити державною мовою України. Національно-культурні товариства та іноземні представництва мають право на оформлення державною та іншими відповідними мовами.

5. Протягом тижня ліквідувати на території області оформлення, наглядну агітацію та символи комуністично-імперіалістичного та мілітариського характеру. Гарантувати збереження пам'ятників та пам'ятних знаків полеглим у війнах воїнам.

6. Розпорядження вступає в дію з моменту підписання і обов'язкове для всіх юридичних та фізичних осіб на території області.


Голова обласної Ради,
голова виконкому


ск.

Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).