Розпорядження КМУ від 2017.01.18 №33-р «Про перепоховання в Україні останків видатного українського письменника Олександра Олеся»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розпорядження КМУ від 2017.01.18 №33-р «Про перепоховання в Україні останків видатного українського письменника Олександра Олеся»
Кабінет Міністрів України
2017
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 18 січня 2017 р. № 33-р
Київ
Про перепоховання в Україні останків видатного
українського письменника Олександра Олеся

1. Перепоховати останки видатного українського письменника Олександра Олеся та його дружини Віри Антонівни Кандиби на території державного історико-меморіального Лук'янівського заповідника в м. Києві.

2. Виділити Міністерству закордонних справ для перевезення з Чеської Республіки в Україну останків Олександра Олеся та його дружини Віри Антонівни Кандиби — 60 тис. гривень, Київській міськдержадміністрації на їх перепоховання — 80 тис. гривень.

3. Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

4. Міністерству закордонних справ, Київській міськдержадміністрації: затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з виконанням пункту 2 цього розпорядження;

подати до 28 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Прем'єр-міністр України


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).