Рішення Дніпровської міської ради №76/16 від 01.12.2016

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Дніпровської міської ради №76/16 від 01.12.2016 «Про заборону куріння електронних сигарет в загальноосвітніх навчальних закладах міста Дніпра»
Дніпровська міська рада
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Видання: Дніпро.
Coat of arms of Dnipro.svg
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII СКЛИКАННЯ
СЕСІЯ
РІШЕННЯ

01.12.2016

№76/16


Про заборону куріння електронних
сигарет у загальноосвітніх навчальних
закладах міста ДніпраВідповідно до листа депутата міської ради Примакова К. Ю. від 10.10.2016 № 129, з метою запобігання шкоді, що завдається здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням електронних сигарет, згідно із Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити куріння електронних сигарет у п'ятидесятиметровій зоні навколо території загальноосвітніх навчальних закладів міста Дніпра.

2. Внести зміни до рішення міської ради від 23.03.2016 № 10/4 «Про за­твердження Переліку вільних від куріння місць на території міста Дніпропетровська», виклавши п. 1.6. додатка до рішення у новій редакції:

«1.6. У приміщеннях та п'ятидесятиметрових зонах навколо території загальноосвітніх навчальних закладів та тридцятиметрових зонах навколо території закладів охорони здоров'я».

3. Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради систематично проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо запобігання поширенню куріння тютюну, електронних сигарет серед дітей, учнівської та студентської молоді міста Дніпра. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Шикуленка О. В., голову постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Демідову Н. М. та голову постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв’язків Дитятковську Є. М.

Міський голова

Signature Borys Filatov.png

Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).