Рішення Маріупольської міської ради від 01.04.2022 № 46р «Про створення спеціальної комісії … щодо фіксації та оцінки збитків міста …»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Маріупольської міської ради від 1 квітня 2022 року № 46р
«Про створення спеціальної комісії Маріупольської міської ради щодо
фіксації та оцінки збитків міста,
завданих під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну»

Маріупольська міська рада
Маріуполь: 2022
 
 
УКРАЇНА
Донецька область
МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РІШЕННЯ
 

від 01.04.202246р

Про створення спеціальної комісії
Маріупольської міської ради щодо
фіксації та оцінки збитків міста, завданих
під час повномасштабного вторгнення РФ
в Україну

У зв'язку з повномасштабною війною РФ проти України, внаслідок чого російськими збройними формуваннями здійснено напад на цивільне населення та знищено майно мешкаців м. Маріуполя, комунальної власності та інфраструктури міста, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",


міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комісію Маріупольської міської ради щодо фіксації та оцінки збитків міста, завданих під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну, затвердити її склад (додаток 1)

2. затвердити положення про комісію Маріупольської міської ради щодо фіксації та оцінки збитків міста, завданих під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну (додаток 2)


Міський голова

В.С. Бойченко

підпис

Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).