Рішення Маріупольської міської ради від 01.04.2022 № 47р «Про створення спец. комісії … щодо встановлення зниклих осіб та депортованих …»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Маріупольської міської ради від 1 квітня 2022 року № 47р
«Про створення спеціальної комісії Маріупольської міської ради щодо
встановлення зниклих осіб та депортованих з Маріуполя
окупаційними військами РФ»

Маріупольська міська рада
Маріуполь: 2022
 
 
УКРАЇНА
Донецька область
МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РІШЕННЯ
 

від 01.04.202247р

Про створення спеціальної комісії
Маріупольської міської ради щодо
встановлення зниклих осіб та
депортованих з Маріуполя окупаційними
військами РФ

У зв'язку з повномасштабною війною РФ проти України, внаслідок чого російськими збройними формуваннями здійснено напад на цивільне населення та здійснено примусове вивезення мешкаців м. Маріуполя на території Російської Федерації, з метою захисту прав людини, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",


міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комісію Маріупольської міської ради щодо встановлення зниклих осіб та депортованих з Маріуполя окупаційними військами РФ (додаток 1)

2. Затвердити положення про комісію Маріупольської міської ради щодо встановлення зниклих осіб та депортованих з Маріуполя окупаційними військами РФ (додаток 2)


Міський голова

В.С. Бойченко

підпис

Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).