Рішення Чортківської міської ради від 19.02.2016 № 130 «Про присвоєння назви вулиці в м. Чорткові»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Чортківської міської ради від 19 лютого 2016 року № 130
«Про присвоєння назви вулиці в м. Чорткові»
(2016

Чортківська міська рада
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
 
УКРАЇНА
 
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
П'ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
 
РІШЕННЯ


від 19 лютого 2016 року
м. Чортків

№ 130

Про присвоєння назви вулиці
в м. Чорткові


Розглянувши зверненням гр. Білик О.А., керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійно діючої комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку від 12 лютого 2016 року, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти назву вулиці в м. Чорткові – вулиця Романа Купчинського.

2. Копію рішення опублікувати на офіційному сайті Чортківської міської ради та направити у відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради та Центр надання адміністративних послуг міста Чорткова.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку.


Міський голова

Володимир ШМАТЬКО


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).