Рішення Чортківської міської ради від 2 липня 2015 року № 132 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорткова»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рішення Чортківської міської ради від 2 липня 2015 року № 132 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорткова» (2015
Чортківська міська рада
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
п'ятдесят третьої сесії
шостого скликання

від 02 липня 2015 року № 132

Про присвоєння звання «Почесний
громадянин міста Чорткова»

Розглянувши пропозицію депутатів міської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 25 квітня 2013 року № 181, Чортківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин м. Чорткова» Грицьків Галині Дем'янівні, Дем'янчуку Степану Петровичу.

2. Відзнаку, посвідчення та Диплом «Почесного громадянина м. Чорткова» Грицьків Галині Дем'янівні, Дем'янчуку Степану Петровичу вручити під час святкування Дня міста Чорткова 12 липня 2015 року.

3. Ім’я Грицьків Галини Дем'янівни, Дем'янчука Степана Петровича занести до «Книги почесних громадян міста Чорткова».

4. Дане рішення набуває чинності з моменту його оголошення на урочистій церемонії присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чорткова».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань дотримання законності, охорони громадського порядку та депутатської етики.

6. Секретарю міської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Чортківської міської ради та в газеті «Чортківський вісник».

Чортківський міський голова

М. В. ВЕРБІЦЬКИЙ

Джерела[ред.]


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).