Сторінка:Відомості Верховної Ради 1948.djvu/6

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


районах Одеської області нагороджено всього від 0,1 до 0,7% до дорослого населення.

На підприємствах Ленінського району м. Одеси тільки окремим робітникам вручені медалі «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.», а в Монастирищенському, Самгородоцькому та Уланівському районах Вінницької області ще й до цього часу не представлено до нагороди ні одного робітника та колгоспника.

Окремі Міністерства та центральні установи, яким надано право нагороджувати медаллю, своєчасно не повертають представлених списків виконкомами районних Рад депутатів трудящих (Міністерство вугільної промисловості західних районів СРСР, Головбудмаш СРСР, Міністерство радгоспів Української РСР та інші).

Надаючи виключно важливого значення справі нагородження медалями «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» робітників, колгоспників та службовців, які своєю доблесною і самовідданою працею сприяли перемозі Радянського Союзу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Звернути увагу голів виконкомів Вінницької обласної Ради депутатів трудящих тов. Бурченка Д. Т., Одеської — тов. Караваєва К. С. та Чернігівської — тов. Костюченка С. П. на їх незадовільне керівництво справою нагородження медаллю «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» і зобов'язати їх протягом одного місяця виправити допущені ними помилки та недоліки.

2. Зобов'язати голів виконкомів Вінницької, Одеської та Чернігівської обласних Рад депутатів трудящих перевірити справу нагородження в усіх містах і селах областей і вжити заходів, щоб по всіх підприємствах, колгоспах і установах протягом найближчого часу закінчити вручення медалі «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» тим робітникам, колгоспникам і службовцям, які своєю доблесною і самовідданою працею сприяли перемозі Радянського Союзу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні.

3. Зобов'язати міністрів Української РСР та керівників республіканських організацій і установ протягом найближчого часу вирішити справу про нагородження медаллю «За доблесний труд у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» осіб, згідно з представленими з місць списками, які після розгляду та затвердження повернути виконкомам районних і міських Рад депутатів трудящих для вручення медалей.

4. Зобов'язати голів виконкомів обласних Рад депутатів трудящих суворо дотримуватись «Положення про порядок вручення медалей», припинити неправильну практику пересилання медалей у підзвіт виконкомам районних і міських Рад депутатів трудящих та видачу нагород окремим особам під розписку.