Сторінка:Вістник. 1933-1.pdf/9

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Редакція припиненого ЛНВ-ка в порозумінні з своїми чоловими співробітниками, спершись на матеріяльну піддержку своїх прихильників, рішила роспочати видання цього журналу.

Прихильність, яку стрінула наша праця в ЛНВ серед співзвучних кругів нашого громадянства в Галичині, на Волині і на еміґрації як і відгомін її на Наддніпрянщині, з другої сторони — завзяте поборювання тої праці з боку елєментів ворожих всякій критичній думці, — скріплює нас у вірі в потребу нашого орґану.

Особливо підчас ідейного хаосу, підчас систематичного відгорожування від великих літературно громадських течій Заходу, коли гасло „популярність (читай: примітивизм!) понад все!“ чинить спустошення серед нашої інтеліґенції, є потреба в орґані, який старався би не знижувати культурний рівень інтеліґенції, лише створити з неї правдиву, вищу від загалу освітою провідну верству нації.

Роспочинаємо наш журнал з тими самими співробітниками, з тим самим напрямком і під тою самою редакцією, що й припинений ЛНВ. Всіх хто співчуває нашій десятилітній праці, кличемо активно підтримати наші заходи.

Редакція.