Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/428

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Райони: Вільшанський, Благодатнівський, Савранський, Любашівський, Першомайський з містом Першомайським, Кривоозерський, Врадієвський та Доманівський приєднати до Одеської округи.

3) Роменську округу — райони Смілянський, Недригайлівський, Липово-Долинський, Синівський, Гадяцький, Веприцький приєднати до Сумської округи.

Райони: Велико-Бубнівський, Березівський, Засульський, Глинський, Перекопівський, Петрівський та Лохвицький з містом Ромни — приєднати до Лубенської округи.

4. Для керівництва роботою щодо розформування округ утворити центральну й округові ліквідаційні комісії.

Центральну комісію утворити у складі:

Голови — т. Василенка. Заступників голови — т.т. Сербиченка та Горлинського і членів — т.т. Голода, Сиволапа, Танкова та представників: від Всеукраїнської ради професійних спілок — тов. Виросткова, від Народнього комісаріяту земельних оправ УСРР — тов. Сидерського, від Народнього комісаріяту освіти УСРР — тов. Кузьменка, від Народнього комісаріяту внутрішніх справ УСРР — тов. Якимовича, від Штабу Української військової округи — тов. Дубового, від Народнього комісаріату торгівлі УСРР — тов. Степанського, від Вищої Ради народнього господарства УСРР — тов. Бляхера та від Народнього комісаріяту юстиції УСРР — тов. Вікторова.

Округові комісії утворюється на паритетних засадах із представників розформованої округи і тої округи, що до неї приєднується всю чи частину території розформованої округи, а так само з представників відповідних урядництв і громадських організацій. Голів округових ліквідаційних комісій затверджує Секретаріят ВУЦВК.

5. Доручити Центральній ліквідаційній комісії повністю запровадити до життя цю постанову до 1-го липня 1930 року.

6. Провідні органи нових округ, збільшених територією розформованих округ, утворюється таким порядком: