Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/429

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


1) в округах, що до них приєднується всю територію одного чи двох розформованих округ, новий округовий виконавчий комітет складається з усіх членів та кандидатів до них округових виконавчих комітетів об'єднуваних округ; нову президію цього округового виконавчого комітету обирає об'єднаний пленум цих округових виконавчих комітетів без побільшення складу, згідно з Уставою про округові виконавчі комітети;

Увага. На вилучення з Устави про округові і виконавчі комітети об'єднаний пленум Харківської та приєднаних до неї округ довибирає пленум округового виконавчого комітету Харківської округи числом, що його встановлює Секретаріат ВУЦВК, а так само обирає нову президію.

2) в округах, що їх територію поділяють між кількома округами, округові виконавчі комітети розформованих округ ліквідується; обрані до їх складу особи зберігають свої повноваження і входять за місцем їх обрання до складу пленумів відповідних округових виконавчих комітетів;

3) округові військові комісаріяти розформованих округ залишаються до спеціального розпорядження. Порядок роботи округових військових комісаріятів визначає Центральна ліквідаційна комісія.

Реченець ліквідації округових військових комісаріатів встановлює Президія ВУЦВК на подання Штабу Української військової округи.

7. Доручити Центральній ліквідаційній комісії негайно почати зводити плани хлібозаготівель, сільського господарства, кооперації, фінансів тощо по всіх збільшених округах, а так само забезпечити безперебійну роботу округових ліквідаційних комісій.

8. Районовий центр Судилківського району Шепетівської округи перенести з селища Судилкова до міста Шепетівки, перейменувавши Судилківський район на Шепетівський.