Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/645

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитаназ) Жовтневий район ліквідувати з віднесенням всієї його території до окладу Велико-Бурлуцького району.

и) Вільшанський район (кол. Куп'янської округи) ліквідувати з віднесенням всієї його території до окладу Двурічанського району.

к) Кириківський район розформувати з віднесенням сільрад: Кириківської, Вище-Веселівської, Янківської, Ново-Рябинівської, Старо-Рябинівської, Катеринівської та Яблучанської до складу Охтирського району; Добренської, Катанської, Кам'янецької, Салдатської, Ницахської, Дернівської, Березівської та Будянської до складу Велико-Писарівського району.

л) Перечислити Верхо-Пожнянську та Порозчанську сільради Краснопільського району Сумської округи й Верхо-Люджанську, Люджанську, Пісочинську та Полянську сільради Тростянецького району Сумської округи до складу Велико-Писарівського району Харківської округи.

м) Вважати Велико-Писарівський район Харківської округи за національно-російський.

н) Таранівський район розформувати із віднесенням сільрад: Охочанської до складу Старовірівського району; Борківської, Гомільшанської, Дудківської, Западенської, Козачанської, Клеменівської, Пасічанської, Рябухинської та Таранівської до складу Зміївського району.

о) Перечислити до складу Чугуївського району сільради: Тернівську Зміївського району та П'ятницьку Печенізького району.

а) Микитівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Залізнянського району.

б) Перенести центр нового Залізнянського району з селища Нью-Йорк до селища міського типу — Горлівки, перейменувавши Залізнянський район на Горлівський.

а) З переданням значної частини Бердичівського району у відання Бердичівської міськради, Бердичівський район розформувати з віднесенням сільрад: Домбалівської, Фрідріхської, Кмитинецької та Поличинець-