Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/647

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


кого району Бердичівської округи; Смолівської, Туровецької та Руднє-Грабівської до складу Коростишівського району; Лукської, Млиніщанської, Ліщинської, Тулинської, Коднянської, Закусилівської, Розкопано-Могилівської, Янківецької сільради та Коднянської селищної ради до складу Троянівського району.

в) Соколівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Новоград-Волинського району.

а) Гранівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Гайсинського району.

б) Соболівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Теплицького району.

в) Тернівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Джулінського району.

г) Ольгопільський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Бершадського району.

а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорядкувати Дніпропетровській міській раді такі ради:

Карло-Марксівського району — Йосипівську, Кам'янську, Карло-Марксівську, Ломівську, Любимівську, Одинківську, Рибальську, Старо-Огрінську, Сугаківську, Чаплинську, Горяїнівську, Обухівську, Березанівську, Олександрівську та Підгороднянську сільради.

Дніпропетровського району — Волоську, Краснопільську, Лоцмано-Кам'янську, Ново-Олександрівську, Селецьку, Старо-Кодацьку, Сурсько-Литовську, Сурсько-Покровську, Ямбурзьку, Таромську сільради та Діївську № 1, Діївську № 2 і Сухачівську селищні ради.

Кам'янського району — Аульську та Романківську сільради; Кам'янську міськраду і Тритузнянську та Карнаухівську селищні ради.