Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/648

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


б) З переданням Діївської № 1, Діївської № 2, Сухачівської селищних рад та Волоської, Краснопільської, Лоцмано-Кам'янської, Ново-Олександрівської, Селецької, Старо-Кадацької, Сурсько-Литовської, Сурсько-Покровської, Ямбурзької та Таромської сільрад Дніпропетровського району у відання Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровський район розформувати, з віднесенням решти сільрад, а саме: Васильківської та Ново-Миколаївської до складу Солонинського району; Попово-Балківської — до складу Кам'янського району.

в) З переданням Йосипівської, Кам'янської, Карло-Марксівської, Ломівської, Любимівської, Одинківської, Рибальської, Старо-Огрінської, Сугаківської, Чаплинської, Горяїнської, Обухівської, Березанівської, Олександрівської та Підгороднянської сільрад Карло-Марксівського району у відання Дніпропетровської міської ради, Карло-Марксівський район розформувати з віднесенням решти сільрад, а саме: Ново-Селівської та Соколівської до складу Ново-Московського району; Воронівської, Петровської та Іванівської до складу Синельниківського району; хуторів: Калинівка, Федорівка, Чумаки Обухівської сільради, Долина Горяїнівської сільради, Маївка та Тарасівка Підгороднянської сільради — до складу Магдалинівського району.

г) Перечислити Теплівську та Мало-Олександрівську сільради Кам'янського району до складу Божедарівського району Криворізької округи.

д) Перенести центр Кам'янського району з міста Кам'янського до села Криничувате, перейменувавши Кам'янський район на Криничуватський.

а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, Запорізький та Хортицький райони повністю підпорядкувати Запорізький міській раді.

б) З переданням Запорізького то Хортицького районів у відання Запорізької міської ради Запорізький та Хортицький райони ліквідувати.