Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/654

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитанаг) Чернігівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Велико-Токмацького району.

г) Ботіївський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Коларівського району.

д) Вознесенський район розформувати з віднесенням сільрад: Ново-Олександрівської до складу Покровського району; Вознесенської, Мордвинівської та Костянтинівської до складу Кизіярського району; Тихонівської, Ново-Пилипівської, Астраханської та Яснівської до складу Терпінянського району.

е) Перечислити Семенівську сільраду Кизіярського району до складу Терпінянського району.

є) Перечислити Матвіївську сільраду Михайлівського району до складу Терпінянського району.

ж) Перенести центр Кизіярського району з села Кизіяр до міста Мелітополя, перейменувавши Кизіярський район на Мелітопільський.

а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорядкувати Миколаївській міській раді сільради:

Миколаївського району — Балабанівську, Баловнінську, Богоявленську, Водопійську, Воскресенську, Галицинівську, Григорівську, Калинівську, Костянтинівську, Котлярево-Шевченківську, Лупарево-Балківську, Матвіївську, Мішково-Погорілівську, Михайло-Ларівську, Ново-Миколаївську, Олександрівську, Пересадівську, Пузирівську, Св.-Троїцьку, Тернівську та Широко-Балківську.

Варварівського району — Велико-Коренихську, Варварівську, Весело-Кутську, Кир'яківську, Мало-Коренихську, Нечаянську, Ново-Богданівську, Ново-Григорівську, Петровську (Хуторську), Петровську (Солонихську), Шурівську.

б) З переданням Балабанівської, Баловнінської, Богоявленської, Водопійської, Воскресенської, Галицинівської, Григорівської, Калинівської, Костянтинівської, Котлярево-Шевченківської, Лупарево-Балківської, Мат-