Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/656

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

на, перейменувавши Янівський район на Роздільнянський.

а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорядкувати Полтавській міській раді такі сільради:

Рунівщанського району — Ковалівську, Мар'ївську, Параскіївську, Рунівщанську, Таранівщанську та Черкасівську.

Полтавського району — Антонівську, Гожулянську, Грабинівську, Дублянщанську, Зінцівську, Калашниківську, Мачуську, Микольську, Мільчанську, Нижнє-Млинську, Абазівську, Рибчанську, Росошенську, Сем'янівську, Судівську, Супрунівську, Тахтаулівську, Тростянецьку, Щербанівську, Яківщанську та Курилехівську.

Мало-Перещепинського району — Минівську, Головочанську та Буланівську.

б) З переданням Ковалівської, Мар'ївської, Параскавіївської, Рунівщанської, Таранівщанської та Черкасівської сільрад Рунівщанського району у відання Полтавської міської ради.

Рунівщанський район розформувати з віднесенням решти сільрад, а саме: Василівської, Дібрівської, Матвіївської, Милорадівської та Михайлівської до складу Рублівського району.

в) З переданням всієї території Полтавського району у відання Полтавської міської ради, Полтавський район ліквідувати.

г) Котельвівський район ліквідувати з віднесенням всієї його території до складу Опішнянського району.

д) Білоцерківський район розформувати з віднесенням сільрад: Горянської, Калениківської, Лиманської, Сухорябівської, Хрещатівської та Шилівської до складу Решетилівського району; Білоцерківської, Бірчанської, Красногорівської, Огірівської та Подільської до складу Велико-Багачанського району Лубенської округи.

У кількість адміністративно-територіяльних одиниць та їх територію змін не вносити.