Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/657

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


а) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорядкувати Сталінській міській раді такі ради:

Мар'ївського району — Петровську та Рутченківську селищні ради; Красногорівську, Мар'ївську, Старо-Михайлівську та Олександрівську сільради.

Овдіївського району — Овдіїївську та Ясиноватську селищні ради; Олександрівську та Овдіївську сільради.

Дмитрівського району — Щеглівську та Мушкетівську селищні ради; Григор'ївську № 1, Григор'ївську № 2, Явдокіївську та Авдотіївську сільради.

б) У порядкові приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорядкувати Дмитріївській міській раді такі ради:

Дмитріївського району — Буденівську, Марківську, Моспинську, Ново-Чайкинську, Раковську та Ханженківську селищні ради; Грузько-Зирянську, Грузько-Ломівську, Калинівську, Мар'ївську та Макіївську сільради.

Харцизького району — Іловайську та Харцизьку селищні ради; Верхнє-Кринську, Зуївську, Нижнє-Кринську та Троїцько-Харцизьку сільради.

Овдіївського району — Землянську, Скотоватську та Ясинівську сільради.

в) З переданням Овдіївської та Ясиноватської селищних рад; Олександрівської, Овдіївської, Землянської, Скотоватської та Ясинівської сільрад Овдіївського району у відання Сталінської та Дмитріївської міських рад, Овдіївський район розформувати з віднесенням решти рад, а саме: Ново-Бахмутівської та Новоселівської сільрад до складу Горлівського району Артемівської округи; Орловської сільради до складу Селидівського району.

г) З переданням Петровської та Рутченківської селищних рад: Красногорівської, Мар'ївської, Старо-Михайлівської та Олександрівської сільрад Мар'ївського району у відання Сталінської міської ради, Мар'їв-