Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/661

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


народніх комісаріятів центральних установ УСРР або уповноважених народніх комісаріятів Союзу РСР при Уряді УСРР, коли припинювані розпорядження явно не відповідають чинному законові або постановам й розпорядженням центральних органів і установ Союзу РСР та УСРР, негайно подаючи про ще до відому відповідного народнього комісаріяту, центральної установи або управління уповноваженого наркомату Союзу РСР при Уряді УСРР і Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету.

7. В разі постанови районових виконавчих комітетів або міських рад, вилучених в окремі адміністративно-господарські одиниці, суперечать законові або виданим на його підставі постановам і директивам народніх комісаріятів і прирівнених до них центральних установ, Рада народніх комісарів УСРР, на протест Генерального прокурора Республік або на подання відповідного народнього комісаріяту УСРР, центральної установи або уповноваженого народнього комісаріяту Союзу РСР при Уряді УСРР, касує таку постанову районового виконавчого комітету або міські ради, одночасно повідомлюючи про вжиті заходи Президію ВУЦВК.

8. Передати районовим виконавчим комітетам і міським радам, вилученим на окремі адміністративно-господарські одиниці, права і покласти на них обов'язки, надані за чинним законодавством округовим виконавчим комітетам.

9. Міським радам, вилученим на окремі адміністративно-господарські одиниці, надається стосовно сільських та селищних рад у приєднуваних до міста сільських місцевостей права, що належать районовим виконавчим комітетам. На території зазначених міст районових або міських виконавчих комітетів не утворюється.