Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/662

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


10. На території міських рад, що їх вилучено на окремі адміністративно-господарські одиниці, за постановою відповідної міської ради, затвердженою від Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету, можна утворити на певній економічній базі за виробничо-територіяльними ознаками міські районні ради.

11. Сільські та селищні ради, приєднані до міст, вилучених на окремі адміністративно-господарські одиниці, залишаються і чинять на підставі устав про сільські та селищні ради.

12. Районові виконавчі комітети нових районів, що їх збільшено приєднанням до них територій розформованих районів, утворити таким порядком:

а) в районах, що до них приєднується всю територію одного чи декількох розформованих районів, новий районовий виконавчий комітет складається з усіх членів та кандидатів до них районових виконавчих комітетів об'єднуваних районів; об'єднаний пленум цих районових виконавчих комітетів на поширеному свойому засіданні обирає нову президію районового виконавчого комітету та затверджує інспекторів (відповідальних виконавців) за новою структурою та штатами;

б) в районах, що їх територію поділяється між кількома районами, районові виконавчі комітети розформованих районів ліквідується; обрані до їх складу особи зберігають свої повноваження і входять за місцем їх обрання до складу пленумів відповідних районових виконавчих комітетів, об'єднаний пленум нового районового виконавчого комітету на поширеному своєму засіданні обирає нову президію районового виконавчого комітету та затверджує інспекторів (відповідальних виконавців) за новою структурою та штатами;