Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/664

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитанаДо організаційно-інструкторської роботи секретаріят ВУЦВК притягає членів Всеукраїнського центрального виконавчого комітету, міських рад, районових виконавчих комітетів і радянський актив.

17. Загальне інспектування та інструктування районових виконавчих комітетів і міських рад, вилучених на окремі адміністративно-господарські одиниці, провадиться комплексним методом і їх здійснюють сектор радянського будівництва ВУЦВК і Народній комісаріят робітничо-селянської інспекції УСРР за погодженим між ними пляном, притягаючи до участи в цій роботі представників інших народах комісаріятів і прирівнених до них центральних установ УСРР.

18. Народні комісаріяти і прирівнені до них центральні установи УСРР, крім Народнього комісаріяту робітничо-селянської інспекції УСРР, окремих інструкторських апаратів не утворюють, а через свій інспекторський апарат досліджують та вивчають окремі проблеми в своїй галузі з тим, щоб на досвіді груп районів узагальнювати висновки і давати керівні вказівки районовим виконавчим комітетам і міським радам, вилученим на окремі адміністративно-господарські одиниці, а так само подавати консультаційну допомогу апаратові цих місцевих органів.

Урядництва погоджують пляни обслідувань роботи у відповідній галузі районових виконавчих комітетів і міських рад, вилучених на окремі адміністративно-господарські одиниці, з Народнім комісаріятом робітничо-селянської інспекції УСРР.

III.

19. Виконання бюджетів поточного (1929-30 року) провадити без будь-яких змін до кінця операційного року з тим, щоб усі зобов'язання та заходи, що їх покладено на бюджети округових і районових виконавчих комітетів, міських, селищних і сільських рад, було повністю виконано.