Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/666

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана25. Всі зобов'язання, що виникли в зв'язку з витрачанням округовими виконавчими комітетами коштів на певне будівництво, влаштування або придбання будьякого майна, та не сплачені до 1 жовтня 1930 року, розподіляється між районовими виконавчими комітетами, міськими радами і республіканськими органами, що їм передано відповідне майно або розпочате будівництво.

26. Паї й акції підприємств загальносоюзного або республіканського значення, що їх мали в свойому розпорядженні округові виконавчі комітети, в тому числі і підприємств, що їх буде передано, в зв'язку з ліквідацією округ, у відання республіканських органів, розподіляється поміж районовими виконавчими комітетами і міськими радами пропорційно до видаткових частин бюджетів, але з тим, що паї й акції підприємств, які за характером своєї діяльности обслуговують виключно міське господарство, передається відповідним міським радам, а паї та акції підприємств, що обслуговують виключно сільське господарство, відповідним районним виконавчим комітетам.

27. Округові спеціяльні капітали для кредитування робітничого житлового будівництва в зв'язку з ліквідацією округ передати до спеціяльних капіталів житлового фонду міських і селищних рад з тим, щоб їх було використано за плянами, передбаченими округовими виконавчими комітетами.

28. Округові шляхові фонди приєднати до республіканського шляхового фонду для витрати їх із обліком плянів округових виконавчих комітетів.

29. Всі інші округові фонди з 1 жовтня 1930 року касується, а використання решти коштів цих фондів для задоволення потреб, що для них ці фонди були утворені, встановлюється в спеціяльному законі.

IV.

30. Керівництво роботою у справі ліквідації округ покладається на урядову комісію