Сторінка:ЗЗ УРСР 1930.pdf/667

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


в справі ліквідації округ при ВУЦВК, що її утворено за постановою Президії ВУЦВК з 24 липня 1930 року. Урядова комісія здійснює ліквідацію округ через округові ліквідаційні комісії.

31. Округові ліквідаційні комісії утворюється в складі п'яти осіб, що їх настановлюють округові виконавчі комітети. Голів зазначених комісій затверджує урядова комісія при ВУЦВК.

32. Всі установи, підприємства, організації та поодинокі особи, що мають майнові претенсії до ліквідованих округових органів, повинні заявити свої претензії до відповідної округової ліквідаційної комісії не пізніш, як 10 жовтня 1930 року.

Незаявлені в зазначений реченець претенсії вважається за задоволені.

33. Округові ліквідаційні комісії повинні протягом двох декад розглянути заявлені до них претензії і або задоволити ці претенсії з майна ліквідованого окрвиконкому чи визначити, який орган і в якій частині повинен покрити претенсії, або відхилити заявлену претенсію.

34. Постанови округових ліквідаційних комісій щодо задоволення майнових претенсій державні, професійні, кооперативні й громадські установи, підприємства та організації можуть оскаржити до Вищої арбітражної комісії при Українській економічній нараді протягом 10 днів від дня одержання вирішення округової ліквідаційної комісії, а приватні особи й організації протягом того самого реченця можуть вчинити судовий позов.

35. Доручити урядовій комісії при ВУЦВК видати спеціяльну інструкцію про роботу округових ліквідаційних комісій.

V.

36. Доручити Раді народніх комісарів УСРР відповідно до цієї постанови розробити й подати на розгляд ВУЦВК проекти устав про районові з'їзди рад і районові