Сторінка:Збірник декретів, деклярацій і постанов Галицького Революційного Комітету. Випуск I. 1920.pdf/17

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


2. Відділ Земельно-господарчий.

Підрахунок всієі поміщицькоі, церковноі і державноі землі, всього живого і мертвого інвентаря, підрахунок всіх великих крамниць, магазинів і складів, словом відібрання і націоналізація всіх буржуазних ресурсів продукціі.

Примітка. У Відділі росподілити працю поміж двох товаришів, як завідувачів — оден на місто а другий на повіт.
3. Відділ фінансовий.

Тут треба взяти на увагу ріжні категоріі банків, ощадних кас, кас хорих, приватні позичкові каси, кооперативні і т. д. В цій галузі політики обмежитися поки-що опечатанням приватних, коперативних банків, акційних банків, при чім робити опись всього майна рухомого і нерухомого, яке найдеться і зробити докладні підрахунки. Всю готівку, крім в банках кооперативних, державних і податкових касах, підрахувать і опечатать.

Підвідділ Відділу Управління по боротьбі с контр-революцією.

Він організується відповідно до місцевих умов в складі 3-х відповідальних робітників і агентів. Ярих і активних контр-революціонерів негайно судити і віддавати військовим органам (осібним відділам при арміі) на виконання вироку. Контр-революціонерів інших категорій замикати в тюрму, до часу організаціі постійноі революційноі судовоі влади.

Всі інші справи, зв'язані з вимогою часу, соціальне забезпечення, школа і т. д. — поки що переводити через відділ управління.

Повітревкоми держать як найтіснійший зв'язок з Ревкомами сел і містечок; вони мають право змінювати і призначати остатні Ревкоми відповідно до місцевих умов.

Повітревкоми ведуть агітацію, пропаганду, віча, збори, мітінгі, видають листівки і відозви.

Точніші інструкціі будуть в коротці подані.


Голова Галицького Революційного Комітету

Член-Завідувач Внутр. Справами

Член-Секретарь

Серпня 1-го дня
1920 року.
м. Тернопіль.