Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1931.pdf/22

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


ПОСТАНОВА ПРЕЗИДІЇ ВУЦВК


9. Про зміни в адміністративно-територіяльному поділі УСРР.

Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

I.

1. Через приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено як окремі адміністративні одиниці, підпорядкувати Сталінській міській раді Буденівську селищну раду, вилучивши її з підпорядкування Дмитрівській раді.

2. Машівський район кол. Полтавської округи розформувати, прилучивши сільради Абрамівську, Ново-Григорівську, Павлівську, Любимівську, Михайлівську, Красногірську до складу Нехворощанського району, а решту сільрад — до складу Карлівського району.

3. Через приєднання сільських місцевостей до міст, що їх вилучено як окремі адміністративні одиниці, підпорядкувати Полтавській міській раді Василівську сільраду, вилучивши її із складу Рублівського району.

4. Перенести центр Благодатнівського району кол. Одеської округи з села Благодатного до села Гарбузівки, перейменувавши Благодатнівський район на Гарбузівський.

5. Перенести центр Березанського району кол. Київської округи з села Березань до села Баришівки, перейменувавши Березанський район на Баришівський.

II.

Цю постанову видано на додаток та зміну постанови ВУЦВК і РНК УСРР з 2 вересня 1930 р. «Про ліквідацію округ та перехід на двоступневу систему управління» (Зб. зак. УСРР 1930 року № 23, арт. 225).

Харків, 22 вересня 1930 р.

Голова ВУЦВК Г. Петровський. Секретар ВУЦВК М. Василенко.
ПОСТАНОВИ РНК УСРР
10. Про облік позаміських земель, з яких беруть земельну ренту.

У зв'язку з поширенням ренти на позаміські землі, що їх не облічено підчас оподаткування єдиним сільськогосподарським податком, і новим розподілом селищ на кляси для брання ренти з земель, Рада народніх комісарів УСРР постановила: