Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1931.pdf/61

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


109) Мошнянського до Черкаського.

110) Ведмедівського до Чигиринського.

111) Іркліївського до Чорнобаївського.

3. Нижчезазначені райони розформувати так:

1) Ладижинський район (кол. Тульчинської окр.) з переводом сільрад: Білоусівської, Ладижинської Лукашівської, Маньківської, Уляницької, Паланської, Скибінецької, Четвертинівської та Ладижинської селищної ради — до складу Тростянецького району (кол. Тульчинської округи); Базаличівської, Бубнівськоі, Губникської, Дмитренківської, Ладижино-Хуторянської, Степашківської та Харпацької — до складу Гайсинського району.

2) Комишнянський район з переводом сільрад: Березово-Рудської, Венеславівської, Ветхалівської, Качанівської, Лободинської, Нижче-Будаківської, Петровської, Розбишівської, Ручанської, Середняцької та Червоно-Прапорівської — до складу Гадяцького району; решту сільрад — до складу Миргородського району.

3) Дмитріївський район (кол. Луганської округи) з переводом сільрад: Есаулівської та Нижнє-Нагольчицької до складу Красно-Лучського району; Оріхівської, Греково-Вишневецької, Дяків­ської, Ново-Краснівської та Бобриківської — до складу Рівеньківського району; Дмитріївської, Степанівської, Дібровської та Ново-Донбаської і Сніжнянської селищних рад — до складу Чистяківського району.

4. Порядком приєднання сільських місцевостей до міст, що їх виділено як окремі адміністративно-господарські одиниці, підпорякувати нижчезазначеним міськрадам такі райони:

1) Запорізькій міськраді — Софіївський район (кол. Запорізької округи);

2) Луганській міськраді — Успенівський район;

3) Зінов'ївській міськраді — Компаніївський район;

4) За переданням Софіївського району у відання Запорізької міськради, Успенівського району у відання Луганської міськради та Компаніївського району у відання Зінов'ївської міськради — Софіївський, Успенівський та Компаніївський райони — ліквідувати.

5. Перечислити Крушинівську, Маньківську, Шумилівську, Бе­резо-Бершадську, Устянську, Луговську, Мало-Киріївську та Овсіївську сільради Джулинського району до складу Бершадського району.

6. Перечислити до складу Ізлучистого національно-єврейського району сільради: Чубарівську, Озетівську, Красинську, Войкендорфську, Фрайдорфську, Бухариндорфську, Чистопільську, Лошкарівську, Дзержинську, Олександропільську, Ново-Софіївську та залюднені пункти: Острівку Миропільської сільради, Зорю, Зелений, Любимівку та Мардарівку Криничуватської сіль­ради Нікопільського району; Лекертівську сільраду Криворізь-