Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932.pdf/498

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


зосередити максимальну увагу навколо здійснення цих планів і забезпечити безпосереднім оперативним керуванням цілковите виконання пляну 3-го кварталу й перекрити недобір с.-г. продукції першого півріччя.

2. Надаючи виключного значіння розвитку колгоспної торгівлі, як додатковому джерелу в справі поліпшення харчового постачання пролетаріятові та всій трудящій людності, та утворення нормального товарообігу між містом і селом, РНК УСРР і ЦК КП(б)У рішуче застерігають радянські установи й партійні організації проти протиставлення колгоспної торгівлі виконанню централізованих плянів і вимагають від обласних та районних установ і організацій негайно розгорнути масово-політичну роботу навколо виконання цих плянів і піднести на належну височінь значіння зобов'язань, що їх дали колгоспники за контрактаційними угодами, забезпечивши цим самим цілковите виконання цих угод.

3. Рада народніх комісарів УСРР і ЦК КП(б)У зобов'язують НКПостачання, НКЛегпром, УповНКЗовнішторгу, НКЗемсправ і ВУКС збільшити оперативне керування та контроль за роботою підлеглих їм об'єднань та організацій, що провадять заготівлю с.-г. продуктів та сировини, поклавши персональну відповідальність на керівників заготівного апарату за виконання централізованих плянів заготівель.

4. Враховуючи виключну ролю, що її повинен відіграти в справі заготівель апарат заготівних організацій, запропонувати обласним і районовим установам та організаціям приділити виключну увагу справі комплектування заготапарату відповідними робітниками й суворо заборонити використовувати робітників заготапарату, зокрема низової його ланки, на будь-якій іншій кампанії.

5. Щоб стимулювати кращі наслідки роботи заготапарату, побудувати його на засадах справжнього госпрозрахунку та оплати за наслідками роботи (відрядно-преміяльна й акордова система оплати).

6. Відзначаючи систематичне невиконання від радгоспів, колгоспів та товарових фарм плянів здавання с.-г. продукції, Рада народніх комісарів УСРР і ЦК КП(б)У пропонують обласним та районовим виконавчим комітетам, партійним організаціям і, зокрема, НКЗемсправ забезпечити керівництва радгоспами й товаровими фармами в напрямі вчасного та повного виконання визначених їм плянів, поклавши персональну відповідальність за це на керівників радгоспів та товарових фарм.

7. Відзначаючи, що в справі виконання плянів заготівлі с.-г. продуктів, як от м'яса, масла, молокопродуктів, яєць, плодоовочів тощо, виключну ролю відограє боротьба з втратами та псуванням цих продуктів, Рада народніх комісарів і ЦК КП(б)У зобов'язують обласні та районові установи й партійні організації, насамперед заготівні й Держінспекцію в справі якости продукції, організувати нещадну боротьбу з втратами та псуванням продуктів, для чого посилити відповідальність осіб за пакування, перевезення та збереження цих продуктів.